Armastuse ja suhte horoskoop 30. juuniks 2022


Jäär: See on positiivne aeg neile, kes otsivad võimalusi oma romantilist elu põnevamaks muutmiseks. Pühendunud paarid peaksid olema avatud oma armastuse nimel kõike ohverdama. Oma tundeid partneri vastu tuleb partnerile edastada, et ta tunneks end turvaliselt. Muutke oma suhe vastupidavaks, luues usaldust.

Sõnn : Emotsionaalne side on võti, et saada lähedasemaks inimesega, kellest hoolite. Teie väljavalitu võib teie poole rohkem meelitada teie kunstiliste või muusikaliste püüdluste tõttu. Säilitage kergemeelne meeleolu ja hoiduge kodus esineda võivate probleemide või murede mainimisest.

Kaksikud: teie armuelu läheb õitsele, kui olete valmis täitma iga oma partneri palvet ja isegi kui tal pole eelistusi, proovite teda õnnelikuks teha, hoolitsedes tema vajaduste eest. Produktiivse ja nauditava päeva kulminatsiooniks saab veedetud õhtu koos kallimaga.

Vähk: Kui rääkida asjadest, mis elus tõeliselt tähtsad on, siis kõik on kinni kvaliteedis, mitte kvantiteedis. Ärge raisake hetkegi oma erilise inimesega; kasutage kõiki võimalusi, mida saate. Võite pälvida oma kallima tähelepanu, näidates talle, et austate teda, usaldate teda ja teete temaga koostööd.

Lõvi: Praegu võib teie kaaslane arvata, et iseendaks olemisest ei piisa. Ta võib teie tõsist käitumist ekslikult pidada eemale hoidmiseks, uskudes, et olete ärritunud millegi pärast, mida ta teile on öelnud või teinud. Usalda teda ja anna neile teada, et tal on teie südames turvaline koht.

Neitsi: Täna võib olla hea päev, et näidata tõelist ennast. On tõenäoline, et olete oma sisemise minaga kooskõlas ja kiirgate ihaldusväärset energiat. Te ei kõhkle oma mõtteid välja ütlemast, kui arvate, et teie partner on võimeline teid samamoodi mõistma ja aktsepteerima.

Kaalud: Kui olete pühendanud suurema osa oma ajast ja jõupingutustest oma tööeluga seotud probleemidele, peate võib-olla loobuma kvaliteetse aja veetmisest inimesega, keda armastate. Teie autoriteetne loomus on praegu haripunktis, mis võib teie partnerluses aktiivsuse hoogu põhjustada.

Skorpion: Täna võib keegi teie lähedane teie peegeldavat käitumist valesti tõlgendada. Püüdes kaotada suhtluslünka, võite rääkida liiga kiiresti ja riskida, et teid mõistetakse valesti. See ei ole midagi, millest peaksite välja kiirustama, et end paremini tunda. Uurige välja, mis probleemi põhjustab, ja lahendage probleem.

Ambur: Kiire telefonikõne kallimale võib olla kõik, mida täna vaja läheb, hoolimata sellest, et see pole teie päevakorras. Teil võib olla raske teha koostööd tema jõupingutustega suhtlemise parandamiseks. Võib tunduda, et räägite üksteisest üle, mitte ei kuula üksteise sõnu. Üksteise motiivide mõistmine on hädavajalik.

Kaljukits: Teil võib tekkida kiusatus jagada oma arvamust partneri või potentsiaalse armastusehuviga, kuid võite olla mures õigete asjade ütlemise pärast. See, mis on teie suhte jaoks parim, võib olla vastuolus sellega, mida te tõeliselt usute, nii et peate võib-olla selle konfliktiga silmitsi seisma. Olge endas kindel ja ärge süüdistage teist inimest selles, mis juhtub.

Veevalaja: Pole juhus, et olete oma armastuse alternatiivide osas segaduses. Teie kõnepruuk ja tunnete edastamine võib olla julge, mistõttu võite tunduda flirtiv. Lisaks igatsete emotsionaalsel tasandil lähedust teise inimesega. Olge viisakas ja alandlik.

Kalad: Vaadake värske pilguga sellele, kuidas te oma elus romantilisi suhteid korraldate. Olge ettevaatlik, et säilitada avatud meel ja keskenduda olukorra aspektidele, kus te pole ilmtingimata asju selgelt näinud, kuna need nõuavad teie tähelepanu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope