Armastuse ja suhte horoskoop 30. maiks 2022


Jäär : Hoiduge kiirete valikute tegemisest. Täna ei pruugi te olla võimeline otsustama, kas peaksite tähelepanu pöörama oma mõistusele või emotsioonidele. Teie ideed ja tunded konkreetse inimese suhtes on hetkel üksteisega otseses vastuolus ja see võib teile lähitulevikus pakkuda väljakutseid.

Sõnn : Täna võib teie armupartner või inimene, kelle peale mõtlete, teid alt vedada. Seega on täna hea päev keskenduda lihtsalt lähedastele suhetele, mis teil sõprade ja perega juba on. Püüdke mitte liiga palju välja lugeda, kõik möödub.

Kaksikud : teil on täna tavapärasest rohkem aega, seega suudate oma partnerile maksimaalset tähelepanu pöörata. Näidake talle oma armastust ja tundeid, mis teil tema vastu on. Kahtlemata vastab ta samaga.

Vähk : Vaidlused lahenevad täna, kui te ei lase oma uhkusel endast võitu saada ega tekita korvamatut kahju suhtele, mis teil on. Armastust tuleks anda ja vastu võtta pidevalt kogu päev. Kui te pole praegu suhtes, peaksite hoidma silma peal inimestel, kes võiksid olla huvitatud teiega kohtamisest.

Lõvi : Suure tõenäosusega täitub täna teie soov seiklusteks. Kui kavatsete oma kallimat kohtingule viia, peaksite kahekesi minema kuhugi, kus saate hõlpsasti üksteisega suhelda. Olge uuendusmeelsed.

Neitsi : Hinnake seda, mis teil praegu on. Võimalik, et hakkate nüüd tundma, et olete avastanud kellegi, kes mitte ainult ei armasta teid, vaid hindab teid ka sellisena, nagu te olete. Teie partneri vankumatu pühendumus aitab teil mineviku raskustest edasi liikuda.

Kaalud : Kellegi armastamine nõuab palju tööd ja vaeva ning kui tunnete, et elukohustuste raskus surub teie rinda, on teie emotsioonid tihedad ja raskesti töödeldavad. Püüdke olla enda vastu lahke ja kannatlik. Praegusel hetkel pole vaja kõiki selgitusi, nii et hoidke oma emotsioone kontrolli all.

Skorpion : Olete oma elus hetkel, mil enda armastamine on tõesti ülioluline. Võtke aega, et tegeleda valdkondadega, kus tunnete end kahjustatuna või milles te ei usalda ennast. Ärge püüdke oma emotsioone alla suruda, suunates oma tähelepanu teistele inimestele.

Ambur : Armastus tähendab üksteise emotsioonide vastu huvi tundmist ja tundlikkust. Kui soovite oma romantilisele suhtele värsket elu sisse puhuda, peate oma partneri tunnetest sügavalt hoolima. See aitab teid üksteisele veel lähemale tuua. Selle eesmärgi saavutamiseks jälgige oma partnerit tähelepanelikumalt.

Kaljukits : Täna on hea päev keskenduda oma mõtetes asjadele, mida soovite oma suhtest välja tuua. Jagage oma eesmärke ja püüdlusi oma partneriga ning näete kiiresti kasu. Teie ja teie kaaslane soovite mõlemad praegu veidi aega iseendaga, et saaksite hiljem teineteise seltskonnas lõõgastuda.

Veevalaja : Praegusel eluhetkel võib romantika tunduda teile kättesaamatu. Seetõttu arendage sidemeid oma sõpradega ja leidke väljund oma rahulolematusele. Kui vajate oma mõtete kogumiseks rohkem aega, peaksite ootama. Uus algus täis põnevaid romantilisi võimalusi on kohe nurga taga.

Kalad : Olete kõvasti tööd teinud ja väärite puhkust, aga ka võimalust veeta kvaliteetaega inimesega, kellest hoolite. Täna ootab teid ees sündmus, mis nõuab teie kallima tähelepanu. Nautige ennast, sest elu on täis harmooniat ja naudingut.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope