Armastuse ja suhte horoskoop 30. märtsiks 2022


Jäär : Taevas õhutab teid kallimaga sügavat ja energiat andvat vestlust pidama. Siin keskendutakse asjadele, mida teie ja teie partner saate koos saavutada, et teie eesmärke igal viisil edendada. Võib-olla ei näe te selles mõtet, kuid suhte edasiviimiseks on teil vaja ettepanekuid ja partneri nägemust.

Sõnn : See on suurepärane võimalus rääkida oma partneriga oma turvatundest ja sellest, mida saate üksteise abistamiseks teha. Mõlemad peate end premeerima oma panuse ja selle tulemusena saadud hüvede eest. Austage seda, mis teie ümber on ja püüdke seda veelgi paremaks muuta.

Kaksikud : Praegu tunnete end olemasolevas suhtes mugavalt ja kindlalt. Ei teie ega teie kaaslane ei ole kunagi negatiivsete mõtete objektiks. Oled vastupidav igasugustele muutustele ja sul on raske ette kujutada, kuidas asjad võivad veelgi paremaks muutuda.

Vähk : Parim viis kellelegi, kes teile meeldib, muljet avaldada, on sügav ja sisukas vestlus. Esimesel kohtingul ei köida teid ainult huvitavad jututeemad vaid ka kaaslane. Õppige üksteist hästi tundma ja järgige erinevusi, mida te selle protsessi käigus üksteise kohta avastate.

Lõvi : Isiklikus elus on aeg edasi liikuda. Tundub, et teie suhetes on praegu pingeid vähem, nii et kasutage võimalust nautida lihtsat oma kallimaga koosolemist. Püüdke täna eraldada üksteisele veidi aega ja ruumi oma arvamuse avaldamiseks. Tehke tulevikuplaane ja arutage asjakohaseid küsimusi.

Neitsi : Täna on hea päev veeta aega koos nendega, kellest hoolid. Kui olete oma erialale nii keskendunud, on lihtne unustada inimesed oma elus. Olete suurepärane romantiline partner ja armastav vanem. Lihtsalt vahel unustate läheduse ja ühenduse tähtsuse. Hinnake oma lähedaste seltskonda.

Kaalud : Lõõgastumine ja oma partneriga iseendaks olemine on suurepärane kogemus. Võimalik, et teil on tuju kallistada ja oma kaaslasega kvaliteetaega veeta. Püüdke planeerida romantiline õhtu teile kahele. Saate veeta aega üksteise paremaks tundmaõppimiseks, kui arutada nendega oma püüdlusi ja ebakindlust.

Skorpion : romantilises suhtes on oluline näidata oma armastust ja kiindumust oma partneri vastu. Teie mure oma partneri heaolu pärast võib täna kasvada. Võlgnete sellele inimesele veidi kaastunnet ja tähelepanu.

Ambur : Laske lahti igasugustest pahameelest, mis on aja jooksul kogunenud, vesteldes täna oma partneriga üks-ühele. Armuelu parandamiseks suurendage enda ja partneri vahel usaldust ja suhtlust. Armuda pole lihtne. See nõuab palju enesekontrolli, pühendumist, visadust ja usku.

Kaljukits : On võimalus, et tunnete selles suhtes kahtlusi oma partneri siiruse suhtes. Vältimaks tarbetutesse vürtsidesse sattumist, võiksite suhteprobleemide korral pea maas hoida. Kaklusest eemale jäämine on hea, kui annate oma muredest teada.

Veevalaja : Kui kulutate vähem ja säästate rohkem, võite end pikaajalises suhtes kindlamalt tunda, eriti kui asjad on hiljuti olnud rasked. Mis puudutab suhteks valmistumist rahaliselt, siis praegu on selleks suurepärane aeg. Tõtt-öelda on suhetes olemine palju lihtsam, kui olete rahaliselt kindlustatud.

Kalad : täna on päev, mil näitate oma väljavalitule, kui palju temast hoolite. Kui veedate aega kalli inimesega, süveneb armastus. Probleemid on osa mängust, kuid neid tuleks vaadelda kui võimalust avastada, kui palju saate teist inimest tõeliselt armastada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope