Armastuse ja suhte horoskoop 31.01.2023.


Jäär: Selliseid päevi, nagu täna,ei tule väga sageli ette, seetõttu pange kõik muu ootele ja nautige seda oma partneriga. Tehke ettevalmistusi meeldejäävaks väljasõiduks, et saaksite üksteisega aega veeta ja oma tundeid jagada. Ärge laske end koormata kohustustel. Sea endale prioriteediks sideme süvendamine oma kallimaga ja naudi meeldivat tunnet.

 

Sõnn: Sul on täna fantastiline aeg oma uue armsamaga. See intrigeeriv inimene pole atraktiivne ainult oma hea välimuse või huumorimeele tõttu. Samuti nõustub ta teiega paljudes küsimustes ja võib-olla on tal midagi, et teid elu ja selle erinevate mõõtmete kohta harida. Sellesse kontakti aja investeerimine tasub pikas perspektiivis ära, nii et vaadake laiemat pilti.

 

Kaksikud: Sa pead oma armuelu suhtes nüüd realistlik olema. Kui olete praegu vallaline, koostage inimestega kohtumiseks tegevuskava. Pange head inimesed teid märkama, kasutades oma ratsionaalsust ja kujutlusvõimet. Kui olete juba omale kohustuse võtnud, on nüüd hea aeg maha istuda ja raskuste üle arutleda. Püüdke mitte lasta oma emotsioonidel endast maksimumi saada.

 

Vähk: Ehtsus aitab teie kohtinguelul sujuvamalt kulgeda. Võid täna tunda, et soovid oma sideme tugevdamiseks lähedasega midagi tähenduslikku jagada, kuid sa pole kindel, kuidas sellele olukorrale läheneda. Ausus on siin parim poliitika. Jagage kõike, mis teil südamel on, ülimalt siiralt, ilma oma sõnu reetmata. See teeb töö teie eest ära.

 

Lõvi: Võib-olla suhtute oma romantilisse ellu liiga ettevaatlikult, mistõttu on inimestel raske teiega lähedaseks saada. Seetõttu poleks paha mõte armastuse ja romantika küsimustest veidi lõõgastuda. Kui te seda ei tee, võivad teie lähedased tunda end teie poolt ohustatuna ja teie kavatsustest valesti aru saada. Võtke omaks kergemeelne ja muretu käitumine, et teised saaksid teiega pingutuseta ühendust võtta.

 

Neitsi: Sinu romantiline elu ja selle trajektoor on praeguse seisuga täielik mõistatus. Teie ja teie võimalik romantiline huvi võib olla udusel perioodil, kus tundub, et millelgi pole mõtet. See olukord tundub absurdne, muutes teid rahutuks ja külvates segadust. Võib-olla oleks kõige parem,püüda asjadest aru saada.Lõpetage lihtsalt oletuste tegemine ja laske asjadel kulgeda loomulikku rada.

 

Kaalud: Teie olemasolevas suhtes võivad tekkida usaldusprobleemid. Teie partner võib teie motiivides ja autentsuses kahelda. Kui mõtlete üksteisele pikaajalise kohustuse võtmist on ilmselt mõistlik astuda samm tagasi. Pidage meeles, et sedalaadi kahtlused on sageli lähedasemaks muutumise protsessi vältimatu osa, seega olge kannatlik.

 

Skorpion: Ära ole ülemuslik inimese suhtes, keda võiksid ühel päeval armastada. Uus romantiline partner võib sinusse täielikult armuda ja tunned end atraktiivsemana kui kunagi varem. Mingil määral võimaldab see teise inimese tegevust dikteerida. Mängige temaga, kui julgete, kuid see ei teeni teile oma väljavalitu austust, seega mõelge!

 

Ambur: Jälgige oma suhte väliseid mõjusid. Võib-olla oled lasknud teistel inimestel oma romantilistes otsustes ja arvamusavaldustes liiga palju kaasa rääkida. Püüdke seda arutelu iga hinna eest vältida. Kui satute konflikti, võtke viisakas ja kaastundlik hoiak. Ärge tõrjuge ühtegi pereliiget eemale, vaid tehke endale selgeks, mida te neilt tahate.

 

Kaljukits: Võib-olla tunnete end täna sentimentaalsemana ja kiinduvamana, seega on õige, kui keskendute oma suhetes armastusele ja romantikale. Loodetavasti lähendab tänane päev teid ja teie kaastöötajaid mõistmise mõttes. Võõrastel on potentsiaal areneda sõpradeks ja tekitada isegi armastustunde

 

Veevalaja: On võimalus, et liigute armusuhtes liiga kiiresti, nii et proovige tempot veidi aeglustada. Neile, kes on praegu vallalised ei pruugi tänane päev olla kõige parem päev esimese sammu astumiseks. Peaksite uuesti mõtlema, kas see isik on ainult tuttav, kuid mitte veel lähedane usaldusisik. Ärge kiirustage enne asju läbi mõtlemata.Olge ettevaatlik!

 

Kalad: Levitage maailma armastust, olles mina ise ja tähistades oma ainulaadsust. Kasutage loovust enda kasuks ja liikuge ainulaadsel viisil edasi. Sinu soontes on palju julgust ja see sunnib sind proovima uusi asju ja võtma riske, millele sa varem pole mõelnud. Suhted ootavad teid seal, nii et mine teele!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope