Armastuse ja suhte horoskoop 31.01.2024.


Jäär: Täna olge arvamuste avaldamisel ettevaatlik, kuna teie väljavalitu võib neist valesti aru saada. Käsitlege armastusega seotud probleeme küpse suhtumisega. Näidake suhetes üles siirust ja hinnake partnerit isikliku ja tööalase edu eest. Teie väljavalitu soovib teiega rohkem aega veeta. Planeerige puhkus juba täna. Romantiline õhtusöök on hea viis, päeva lõpetamiseks. Need, kes on vallalised, võivad täna kellegi erilisega kohtumise suhtes, optimistlikud olla.

 

Sõnn: Vallalistel soovitatakse täna olla kannatlik ja tugev. Teie põgus armumine võib ootamatult taganeda, ajades teid segadusse. Ärge uputage väljavalitut kõnede ja sõnumitega. Jätke talle ruumi, sest see võib olla lahendus. Kasutage võimalust, et investeerida enesearmastusse ja isiklikku arengusse. Pühendunud inimesed võivad mõnda aega kogeda suhtlushäireid. Teie elukaaslane võib hetkeks taanduda, tekitades ärevust. Ärge tehke oletusi ja andke talle hingamisruumi.

 

Kaksikud: Täna on teie pühendumus armuelule võrreldamatu. Siiras lähenemine saab väljavalitu positiivse vastuse. Vältige minevikku süvenemist ja mõelge positiivsele tulevikule. Tutvustage väljavalitut lähedastele. Planeerige romantiline õhtusöök väljas või puhkus, mis tugevdab teie suhet veelgi. Abielus inimesed peaksid aga eemale hoidma kõigest, mis võib pereelu segada.

 

Vähk: Teie armuelus on täna õnne. Olge oma partneri tegude suhtes julgustavam. Võtke arvesse oma armsama eelistusi, sest see muudab suhte tugevamaks. Jagage emotsioone ja avage end koos aega veetes. Üksikud inimesed võivad kohata reisil viibides või mõnel üritusel, kedagi huvitavat. Päeva teine ​​pool on hea kooselu üle otsustamiseks.

 

Lõvi: Teie siirus armastuses lahendab enamiku probleemidest. Armsamaga aega veetes hoidke oma ego eemal. Mõned erimeelsused jäävad püsima, kuid teie armuelu see ei mõjuta. Abielus inimesed peaksid vältima ka kõikvõimalikke romantilisi suhteid väljaspool kooselu. Olge tundlik väljavalitu nõudmiste suhtes ja võite planeerida ka täna õhtul romantilise väljasõidu. Teie armuelu toetavad teie lähedased sõbrad.

 

Neitsi: Olge suhtes südamlik ja hoiduge vastasseisudest. Ärge kaotage pead isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Teie partner võib proovida provotseerida, kuid ärge langege sellesse lõksu. Abielus paarid peavad tagama, et suhe abikaasa perekonnaga oleks puutumatu. Armusuhtes võib ette tulla arusaamatusi, kuid see ei kesta kaua. Andke partnerile rohkem ruumi, kuna see on suhtes ülioluline. Olge enesekindel, sest teil on ees suurepärane aeg.

 

Kaalud: Täna näete romantilistes suhetes, palju positiivseid pöördeid. Vallalised saavad kohtingu kutsele, positiivse vastuse. Juba armusuhtes olevad inimesed, võivad partnerit perele tutvustada ja heakskiidu saada. Abielu on samuti kaartidel. Kaugsuhted nõuavad avatumat suhtlemist. Need, kes on abielus, peavad hoiduma eemale suhetest, mis võivad nende abielu kahjustada. Võtke ette vajalikke samme, et armastus puutumata jääks.

 

Skorpion: Täna valmistuge oma romantilise armuloo kõrvalekaldumiseks. See võib panna teid, oma suhte kahtluse alla seadma. Ärge paanitsege, käsitlege seda kui võimalust läbipaistva suhtlusega usaldust luua. Arutage seda avatult oma partneriga, et üksteist paremini mõista. Kui olete vallaline, võib keegi avaldada üllatavat teavet teie armastatu kohta, kahjustades teie piire ja arusaamu.

 

Ambur: Täna võite armuda. Teie ellu võib siseneda põnev inimene ja te mõistate taas armastuse väärtust. Olge väljendusrikas ja avaldage partnerile kiindumust. Lahendage kõik olemasolevad probleemid ja suhtuge ellu positiivselt. Laske partneril olla avatud ja toetage teda. Abielus inimesed peavad olema armastatule truud ja säilitama head suhted abikaasa perekonnaga.

 

Kaljukits: Üksikud südamed, minge täna mõnele intellektuaalselt ergutavale üritusele või leidke vestlusgrupp, kus võiksite kohtuda kellegagi, kes on samuti õppimisest huvitatud, nagu teiegi. Säde võib tekkida alati, kui avastate kellegi, kes on teile, ka vaimselt rahuldustpakkuv partner. Pühendunud inimeste jaoks paneb kasvav side teid üksteisega lähedasemalt tundma ja toob teie suhtesse uue elemendi.

 

Veevalaja: Tänane kosmiline energia valgustab teie sotsiaalset orbiiti, luues aluse kohtumiseks võluva salapärase inimesega. Minge sellele seltskondlikule üritusele avatud südamega. Jälgige huvitavat inimest, kes paneb teie südame põksuma. Paarid, lisage oma suhtele veidi põnevust. Planeerige üllatusreis või tehke oma partneri jaoks midagi erilist. Astuge koos oma kookonist välja ja leidke rõõm seotusest.

 

Kalad: Suhetes on hädavajalik leida kesktee. Partneriga rääkides astuge vaidlustesse rõhutatud vaimus ja hinges. Tõeline suhe rajaneb kompromissidel, seega peab suutma ja tahtma poolel teel kohtuda. Pidage meeles, et armastus seisneb mõlema partneri kasvus. Üksikud, täna võib juhuslik kohtumine sisaldada midagi märkimisväärset. Minge vastu oma instinktidele ja universum pakub võimalusi romantikaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope