Armastuse ja suhte horoskoop 31.03.2023.


Jäär: Täna võib olla sul kalduvus taanduda oma maailma, et endasse vaadata. Ülioluline on end avada ning oma mõtteid ja tundeid väljendada. Seda tehes saate luua turvalise ruumi, et teie partner võiks sama teha, mis võib teie emotsionaalset sidet süvendada. Kui olete vallaline, võib enda kallal töötamine ja rahulolu aidata teil kiirata positiivset energiat, mis on teistele atraktiivne.

Sõnn: On ülioluline rahuldada nii enda kui ka partneri soovid positiivselt. Võite tunda, et olete sunnitud seadma oma partneri nõuded enda omadest esikohale, kuid pidage meeles, et teie rahulolu on teie suhte õnnestumiseks sama oluline kui armsama oma. Saate muuta oma partnerluse stabiilsemaks ja rahuldustpakkuvamaks, kui igaüks teist seab esikohale oma nõudmised ja soovid.

Kaksikud: Kui otsite armastust, on oluline enne suhtele pühendumist võtta aega ja veenduda, et olete potentsiaalse partneriga sobiv. Võib-olla soovite otsida kedagi, kes jagab teie entusiasmi seikluste ja kirgede vastu, kuid kes suudab pakkuda ka stabiilsust. Kui olete suhtes, võite karta pikaajalise tuleviku nimel pühendumist.

Vähk: Oma tundliku loomuga võid asju isiklikult võtta, kuid oluline on meeles pidada, et erimeelsused on iga suhte loomulik osa. Lähenedes konfliktidele või vaidlustele avatud meelega ja kompromissivalmidusega, saate lahendada kõik probleemid, mis teie suhtes täna võivad tekkida. Ärge andke hinnanguid ja mõelge kõigi võimaluste üle ratsionaalselt.

Lõvi: Need, kes on pikaajalises suhtes, võivad tunda suurt soovi tugevdada oma sidet partneriga. See võib olla hea aeg südamest südamesse vestlemiseks teie ühistest eesmärkidest ja püüdlustest teie tuleviku osas. Samuti võiksite kaaluda kohustuste võtmist, näiteks tõotuste uuendamist või ühise suurema ostu sooritamist.

Neitsi: Kui teie suhtes on olnud probleeme või konflikte, on täna hea päev nende lahendamisega tegelemiseks. Suhtuge kõikidesse tekkivatesse probleemidesse rahulikult ja ratsionaalselt ning olge valmis tegema kompromisse ja leidma lahendusi, mis teie mõlema jaoks sobivad. Väljendus on võtmetähtsusega, seega kuulake kindlasti oma partneri vaatenurki ning väljendage oma mõtteid ja tundeid selgelt ja viisakalt.

Kaalud: Täna on päev, mil tuleb emotsioonid omaks võtta ja lasta neil end juhtida. See on võimalus seada oma suhted esikohale ja luua ilusaid hetki, mis jäävad kalliks ka edaspidiseks. Niisiis, lõpetage oma töö, veetke aega oma lähedastega ja laske oma romantilistel ideedel lennata. Elu on lühike ja sellised hetked muudavad selle tõeliselt ilusaks. Anna endast kõik!

 

Skorpion: Selle asemel, et oma partneri üle domineerida, võib olla parem võtta omaks lõdvestunud ja tagasihoidlikum lähenemine. See võib hõlmata lihtsalt koos aja veetmist, tundmata vajadust üksteise üle kontrolli avaldada. Plaanige veeta õhtu oma partneriga kodus lõõgastudes, filmi vaadates või lihtsalt vesteldes ja üksteise seltskonda nautides. See võib aidata edendada intiimsust ja sidet teie ja armsama vahel.

 

Ambur: Oluline on mõista, et suhted ei kulge alati sujuvalt. Teel on kindlasti konarusi, mis võivad partnerite vahel pingeid tekitada. Sellistes olukordades võib tekkida kiusatus valida lihtsam väljapääs ja suhe lõpetada. See ei ole aga alati parim tegevusviis. Võtke aega probleemide lahendamiseks ja harmoonia taastamiseks vajalike muudatuste tegemiseks.

 

Kaljukits: Eelolev päev on täis lõputuid võimalusi nii sinu kui su kallima jaoks. Sinu armastatu vankumatu toetus ja hoolitsus on sinu jaoks jõuallikaks, sest need aitavad sul igapäevase rutiini tõusude ja mõõnade vahel navigeerida. Partneri armas ja südamlik käitumine paneb sind kindlasti tundma, et sind armastatakse ja väärtustatakse, tuletades meelde sidet, mida armsamaga jagad.

 

Veevalaja: Oluline on meeles pidada, et kirg ei pea piirduma magamistoaga. Kiindumuse näitamine ja armastuse väljendamine väikeste headuse ja läbimõeldud tegude kaudu võib olla sama tähendusrikas. See võib tähendada, et jätate oma partnerile armsa noodi, mille ta võiks leida, üllatate teda oma lemmiksuupiste või -joogiga või võtate lihtsalt aega, et öelda, kui palju ta teile tähendab.

 

Kalad: Oodake päeva jooksul põnevaid üllatusi ja ootamatuid seiklusi, kuna teie partner annab endast parima, et luua teile tõeliselt meeldejääv kogemus.Partneri loomingulised ideed ja läbimõeldud žestid teevad teid kindlasti õnnelikuks ja rahulolevaks. Kui alustate seda sündmusterohket päeva oma kallimaga, lubage endal olla hetkes täielikult kohal ja nautige

koos veedetud aega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope