Armastuse ja suhte horoskoop 31.03.2024.


Jäär: Täna on endasse vaatamise aeg. Kui teil oli hiljuti südamevalu või lahkuminek, kasutage seda võimalust tervenemiseks ja enese taasavastamiseks. Võtke seda üksioleku aega, kui võimalust endaga ühenduse taastamiseks ja oma mineviku õppetunde, kui soovi kasvada ning teadke, et ühel päeval, kui õige aeg saabub, siseneb teie ellu armastus. Hoidke end avatuna uutele suhetele, kuid ärge liiga kiiresti liikuge.

Sõnn: Kui olete praegu pikaajalises suhtes, naeratab täna õnn. Olenemata sellest, kas see on olnud lühike aeg või kogu elu, teie side süveneb iga koosolemise hetkega ja rohkemate vestlustega. Kui olete veel vallaline on see õige hetk edasiliikumiseks. Arutage oma ühist tulevikku emotsionaalselt kaasatud viisil ja tundke rõõmu armastusest, mis on teid nii kaugele toonud.

Kaksikud: Täna on teil hea aeg oma vanad tutvused uuesti läbi mõelda. Võite sattuda lõksu, kui mõtlete endisele suhtele, mälestused ja lahendamata emotsioonid minevikust, võivad üles kerkida. Kuid ennem otsese tegemist, tehke hetkeks paus. Mõelge natuke aega sellele, miks teid see tee tõmbab. Kas soovite sulgemist, kinnitamist või taaskohtumist? Eelistage olevikku.

 

Vähk: Täna peaksite vanast lahti laskma ja nägema minevikku, kui ust uutele algustele. Võib-olla on õige hetk jätta hüvasti sidemega, mis on olnud teie osa liiga kaua, või mis ei ühti teie tõelise minaga. Kasutage seda võimalust, et veeta aega ja mõelda, milline on teie unistuste partner. Võtke omaks vabanemine, mida saate kogeda, lastes lahti sellest, mis ei sobi teie marsruudiga.

 

Lõvi: Keset igapäevast suminat, võite sattuda magusatesse mälestustesse, mis ainult tugevdavad teie praegust suhet. Osalege sügavates vestlustes, kui räägite oma unistustest ja lemmikmälestusest, mis muudab teie sideme tugevamaks. Laske ühiste hetkede nostalgial kirge äratada, muutes selle taas tugevaks, kui te üksteise embuse soojuses kaisutate.

 

Neitsi: Tasakaalustage oma romantilised tegevused ja majapidamiskohustused. Kodutöödesse kerge suhtumine, põhjustab konflikti teie ja partneri vahel. Kuigi armastus on esmatähtis on oluline ka meeles pidada oma kohustusi ja neid täita. Rääkige oma partneriga avalikult, et vältida valetõlgendusi. Näidake, et olete pühendunud mitte ainult armastusele, vaid ka vastutusele.

 

Kaalud: Hinnake teineteise seltskonna väikeseid naudinguid. Kui päev on täis ülesandeid, varuge oma kallima jaoks aega, koos lõõgastumiseks. Planeerige romantiline õhtune jalutuskäik, hoidke käest kinni, sest teie probleemid kaovad aeglaselt iga kord, kui astute sammu teineteise poole. Liituge aruteluga või istuge mugavas vaikuses, nautides, kui meeldiv on üksteise läheduses olla. Tunnetage hetke ja hinnake ainulaadset sidet.

 

Skorpion: Täna tuleks oma partnerile näidata, et te temast hoolite. Sageli on väikestel asjadel kõige olulisem mõju. See väike žest võib olla sissepääsupunkt ettenägematusse romantilisse paradiisi. Romantiline õhtusöök küünlavalgel või lühireisi koos planeerimine, võib luua üllatava ühisosa, mis kasvatab teie suhet ja tugevdab teievahelist sidet.

 

Ambur: Täna tuleks olla armuküsimustes ettevaatlik. Ebareaalsete ootuste seadmine, või potentsiaalselt partnerilt liigne nõudmine, põhjustab tõenäolisemalt südamevalu. Selle asemel, et keskenduda veebis, jälgijate hankimisele või täiuslike postituste loomisele, proovige luua tähendusrikkaid sidemeid ja elada hetkes. Laske oma suhtel kulgeda omas tempos, ilma põhjendamatute ootusteta.

 

Kaljukits: Te peaksite täna olema rohkem toetav ja hooliv. Teie partner võib kogeda füüsilist valu ja te võiksite austada, kõiki seatud piire. Kuigi kirg on nüüd pinnal, jätkake oma emotsionaalse sideme süvendamist, empaatia ja toetuse kaudu. Näidake armastuse demonstreerimist headuse ja õrnade žestide kaudu, väljaspool füüsilist sidet.

 

Veevalaja: Isegi kui te ei pruugi olla suhtes on hädavajalik veeta aega inimesega, kes on kõige olulisem. Võtke aega, et mõelda ja mõista, mida soovite ja tahaksite. See võib olla just see motivatsioon, mida vajate oma heaolusse investeerimise alustamiseks, mis võib muuta teid potentsiaalsetele partneritele atraktiivsemaks. Tehke asju, mis teile meeldivad ja teid õnnelikuks teevad, näiteks hobi või sõprade ja perega suhtlemine.

 

Kalad: Täna võite armastuses kogeda ebakindlust. Partneriga vesteldes võite teha vigu. Oluline on astuda üks samm korraga, jäädes erksaks ja teadlikuks. Tehke otsuseid, mis võivad teie isikliku elu jaoks kriitilise tähtsusega olla. Võtke paus, mõelge ja otsige paremaid valikuid. Ärge laskuge lubadustesse ja olge kiirete otsuste tegemisel ettevaatlik.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope