Armastuse ja suhte horoskoop 31.05.2024.


Jäär: Täna soovitavad tähed teil keskenduda armuküsimustes, tõhusale suhtlemisele. See ei seisne ainult armastuse ootamises, saate suhet ka algatada, öeldes kellelegi, mis teile meeldib ja kuidas te temasse suhtute. Tundke oma suhtluse vastu siirast huvi, sest see on potentsiaalse partneriga ühenduse loomisel väga tõhus. Proovige mõista nende inimeste soove ja vajadusi, kes teid köidavad.

Sõnn: Ausus on valgus, mis juhib teid armastuse otsimisel. Olge oma soovide ja motiivide suhtes aus, võimaldades tõelistel ja püsivatel suhetel areneda. Tuletage meelde, et sügavate sidemete loomiseks on oluline end avada ja olla haavatav. Seetõttu laske oma tõelisel minal sädeleda muutumatuna ja vabandamata. Olge selline inimene, kes ei karda tõelisi sidemeid, kus teil hinged on sünkroonis.

Kaksikud: Kuigi teid võib keegi eriline meelitada, on võimalik, et teil võib tekkida probleeme, nagu väärarusaamad või konfliktid. Ärge laske sellel end hirmutada. Andke võimalus rääkida ja olla aus. Kui olete kedagi kaugelt jälginud on aeg teha suur samm ja tegutseda. Avage end ja laske protsessil end juhtida. Ärge unustage, et avatus on suurepärane viis sideme loomiseks.

Vähk: Täna on päev, mil tuleb silmitsi seista teie suhte lahendamata probleemiga. Kuigi rahu tundub käeulatuses, võib see siiski olla miraaž. Aktsepteerige tõsiasja, et tee tervenemiseni ei ole alati sirge. Astuge samm tagasi ja mõtisklege, mida te tahate ja mida olete nõus vastu võtma. Kannatlikkus töötab teie heaks, uskuge protsessi. Uus tuttav võib olla väärtuslikum sõber, kui võite oodata.

Lõvi: Väljuge igapäevastest raskustest ja kasutage täna ootamatut võimalust. Armastus võib koputada, kui te seda isegi ei oota. Teekonna arenedes pidage meeles, et säilitaksite avatud südame ja meele ning võtaksite vastu elu ootamatud kohtumised. Olete enesekindluse kehastus, seega kasutage seda ära. Osalege tegevustes, mis teid õnnelikuks teevad, te ei tea kunagi, keda võite kohata.

Neitsi: Täna on õnne ja emotsionaalse rahulolu päev. Teie partner võib näidata teile väikest, kuid kena žesti või teha kingituse, mille ta on ettevalmistanud, et meenutada teile oma armastust ja imetlust. Kasutage seda võimalust, et väljendada oma tunnustust ja näidata talle, kui palju te hoolite. Saate jagada emotsioone ja tundeid ning see tugevdab teievahelist sidet.

Kaalud: Mõelge maakohtade või väikelinnade külastamisele, sest need võivad olla kohad, kus leiate tõelise armastuse. Kuigi teil ei pruugi olla õnn romantilise partneriga kohe kohtuda, võite leida kellegi, kes tekitab teis huvi kohvikus või looduses jalutuskäigul. Hoidke oma süda siiras ja avatud uutele seiklustele ja sõprussuhetele, mis teie teele tulevad.

Skorpion: Võite täna märgata kerget muutust oma partneri suhtumises. Teie kaaslane võib vajada rohkem kindlustunnet ja kiindumust. Kasutage seda aega, et näidata oma armastust tähendusrikkalt, näiteks rääkides armastuse keeles, või veetes koos kvaliteetaega. Pöörake tähelepanu armsama vajadustele ja hirmudele, näidates talle õiget teed ja lahendust.

Ambur: Ärge olge häbelik, laske oma südamel ja meelel olla avatud inimesele, keda armastate. Olgu see siiras kompliment või mänguline flirt, teie sõnad peaksid olema sillaks, mis ühendab teid potentsiaalse armuhuviga. Olge valmis leidma uusi sõpru ja otsima uusi võimalusi. Kasutage oma võlu positiivse energia ja inimeste meelitamiseks enda ümber.

Kaljukits: Kohtumine lähedaste sõpradega võib kujuneda ootamatult meeldejäävaks. Huvitavat inimest võite märgata üritusel, luues sideme, mis pole mitte ainult põnev, vaid ka lummav. Hinnake võimalust kohtuda uute inimestega ja näidata oma tõelist isiksust. Pühendunute jaoks võib etteplaneeritud õhtusöögikohting, kujuneda tõeliselt meeldejäävaks elamuseks.

Veevalaja: Kui olete just läbi elanud vallaliseks olemise katsumuse, võib tänane päev tunduda pisut kurb. Ärge laske sellel olla, kogu teie elu. Olge koos sõpradega, kes panevad teid mõistma oma väärtust. Osalege tegevustes, mis teevad teid õnnelikuks ja rahulolevaks. Seega paranete ja kasvate igast hiljutisest südamevalust. Kui olete pühendunud suhtes, kulutage aega oma partneriga suhtlemisele, kuulates empaatiaga üksteise muresid ja soove.

Kalad: Täna võivad teie emotsioonid olla üleval ja võite olla tavapärasest tundlikum. Ei tohiks lasta teiste sõnadel või tegudel olla oma positsiooni kaotamise põhjuseks. See on aeg mõelda, mida te suhtes vajate. Ärge kiirustage järeldusi tegema, ega üle reageerima. Sobiv inimene mõistab teie emotsionaalset sügavust ja tundlikkust.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope