Armastuse ja suhte horoskoop 31.07.2023.


Jäär: Võite täna kohtuda endise väljavalituga, et vana afäär taaselustada. Kui olete abielus, peate aga tagama, et see ei seaks ohtu teie kooselu. Mõned saavad oma äritegevuses partnerilt nii rahalist, kui moraalset tuge. Käsitlege romantikaga seotud probleeme ettevaatlikult. Need, kes on vallalised, võivad täna kellegi erilise leidmise suhtes optimistlikud olla.

 

Sõnn: Suhted on täna kõikuvad.Tähed pakuvad juhiseid, mis võivad teie tuju tõsta. Võib-olla olete rahutu või soovite oma armuelus asju muuta. Kuid on oluline meeles pidada, et muudatused ei ole alati edu saavutamiseks vajalikud. Mõnikord võib juba olemasoleva omaksvõtmine viia kaunite tulemusteni. Kui olete püsisuhtes, leidke hetk, et hinnata tuttavaid mugavusi ja jagatud rutiini, mida oma partneriga naudite.

 

Kaksikud: Olge oma armuelus siiras ja jääge õnnelikuks. Täna ei tohiks julgustada ühtegi ebaseaduslikku suhtlust. Olge lojaalne ning näete tulemust. Kuulake partnerit ja hoidke täna eemale vastasseisust ja vaidlustest, et muuta romantiline suhe abieluks. Ka vallalised võivad täna armuda, kuid ootavad romantilise õhtusöögi planeerimisega päev või paar.

 

Vähk: Teie partner võib teid mingil moel üllatada ja armastus õitseb kõigis viisides. Olge õnnelik, vältides ebameeldivaid asju. Ärge süvenege täna minevikku ja veetke rohkem aega koos. Mõned võivad täna kaugele reisida ja teie väljavalitu hakkab teid igatsema. Vallaliste ellu võib astuda huvitav inimene aga oodake oma tunnete väljendamisega,kuni olete endas kindel.

 

Lõvi: Täna võivad armastusprobleemid vajada tähelepanu. Armastus võib olla ilus ja maagiline, kuid olgem ausad, ka see nõuab aeg-ajalt pingutust. Kuid ärge muretsege,selline töö võib olla rahuldustpakkuv – investeering teie õnne ja kasvu. Kui olete vallaline, näidake oma elavat isiksust ja laske oma loomulikul karismal särada. See meelitab kindlasti potentsiaalseid partnereid.

 

Neitsi: Võite tunda end lummatuna kellegi poolt, kellel on tugev füüsiline külgetõmme. See võimas tunne võib sütitada teie südame ja hinges äratada kire. Võtke omaks see seikluslik vaim endas, sest see võib viia teid armastuse nimel tegema midagi, mida te pole kunagi varem teinud. Samal ajal pidage meeles, et tugeva emotsionaalse sideme loomine on sama oluline kui teie ühine füüsiline külgetõmme.

 

Kaalud: Peaksite suhtuma kõigesse positiivselt ja see lahendab enamiku probleemidest. Suhtes tekkiva survega peaksite hakkama saama küpse suhtumisega. Praegu pole õige aeg minevikku süveneda. Te ei tohiks käituda kõrvalise isiku juhiste järgi vaid ise mõtestatult otsustama. Vallalised võivad täna armuda,kuid ärge tehke täna suuri ettepanekuid, sest praegu pole õige aeg. Mõned kaugsuhted ei pruugi toimida nii, nagu eeldasite.

 

Skorpion: Suhted võivad olla keerulised ja on loomulik, et võite tunda end mõnikord eksinult. Täna soovitavad tähed vältida oma tunnete ja ootuste pealesurumist partnerile. Võtke aega, et kallimaga veeta kvaliteetaega ja oma tundeid arutada. Andke talle teada, mis on teie probleemid olnud ja kuulake tema vaatenurka. See loob ruumi mõistmiseks ja harmooniaks teie mõlema vahel.

 

Ambur: Täna võite leida end maadlemas mineviku dilemmaga. See võib puudutada seda, kas tõstatada endise suhte teema oma uue armastuse huviga. Armastus võib olla keeruline teekond ja teatud ebakindlus on loomulik. Peaasi on võtta asju mõtestatult ja aeglaselt. Kuulake oma südant, sest see annab vastuseid, mida otsite. Kui tunnete, et hetk on õige ja teil on tõeline vajadus oma minevikku arutada, tehke seda tundlikult.

 

Kaljukits: Täna on hea aeg oma suhte dünaamika üle järele mõelda. Kas teie ja teie partner kasvatate oma sidet endiselt koos? Kas teie unistused ja püüdlused ühtivad? Suhted arenevad ja muutuvad aja jooksul loomulikult, kuid on oluline veenduda, et teil mõlemal on sarnased vaatenurgad. Need, kes on vallalised, pidage meeles, et kui hetk on küps, tuleb teie ellu õige inimene, keegi, kes hindab teid tõeliselt.

 

Veevalaja: Täna varuge aega väljavalitu jaoks ja oma emotsioonide jagamiseks. Mõned inimesed ei pruugi olla suhtes õnnelikud, kuna see on mürgine. Sellest on hea välja tulla,kui leida ühine tasakaalupunkt. Väldi ebameeldivaid arutelusid ja ole hea kuulaja. Andke armsamale elus piisavalt ruumi ja väärtustage tema arvamusi, et muuta armusuhe tugevamaks.Hea aeg romantilise väljasõidu planeerimiseks.

 

Kalad: Täna tõukab universum teid omaks võtma õnne, mis tuleneb armastavast partnerist, kes teid toetab ja julgustab. See on suurepärane võimalus alustada koos teekonda, tugevdades teie paarisuhet. Pidage meeles, et te ei pea tundma kohustust omaks võtma kõiki partneri soove. Selle asemel avastage meeldivaid füüsilisi tegevusi, mida saate mõlemad oma igapäevaelus jagada. Peaasi, et see oleks teile mõlemale sobiv kogemus.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope