Armastuse ja suhte horoskoop 31.08.2023.


Jäär: Tunded, mida täna kogete, jäävad püsima ja teie privaatsed arutelud on kasulikud. Lähedased saavad teie juures kokku ja tekib koostööle julgustav vaim. Teil on palju mõtteid ja saate aruteludes hästi hakkama. Teie suhtlusstiil on huvitav ja saate rohkem austust. Väljendage ennast avatult, sest head uudiseid on tulemas.

 

Sõnn: Tõmbate energiat oma isiklikesse asjadesse. Teie armuelu eest hoolitsetakse ja teie teele tulevad head sõnumid. Teie suhted teistega on võimsad, pakkudes teile rõõmu. Tõenäoliselt muutuvad isiklikud sidemed ja perekondlikud asjaolud paremaks. On aeg astuda oma suhtes mõned julged sammud. See on aeg minna tundmatutele aladele ja avada romantikamaailmas uus elu.

 

Kaksikud: Lähedased on teile toeks ja te liigute koos edasi. Tekivad võimalused kohtumisteks ja teie kuulamisoskus paistab silma. Vältige vaidlusi ja olge arutelude ajal kannatlik. Vajalikud on emotsionaalsed vestlused. Teie privaatsus on oluline ja sõprussidemed suurendavad teie enesekindlust. Saabunud on rahunemise aeg ja peagi kohtute oma partneriga.

 

Vähk: Teie mõju suhetele, emotsioonidele ja aruteludele on oluline. Teie isiklik elu paraneb ja teie suhted oma parema poolega muutuvad stabiilsemaks. Mõned teie vanemad suhted ja ühendused võivad tulla esile. Teist saaks,kas omamoodi kosjasobitaja vallalistele või südamlik partner neile, kes otsivad ideaalset kaaslast.

 

Lõvi: Pöörake suurt tähelepanu sõnadele, mida teie lähedased kasutavad, et näidata teile sõprust ja kiindumust. Teid ümbritsevad võimalused tugevdada sidemeid sõprade, pere ja potentsiaalsete partneritega. Täna võib vallalistel olla hea aeg riskida ja avastada uusi romantilisi väljavaateid, mis toovad nende ellu õnne ja tähenduse.

 

Neitsi: Teil avaneb võimalus sõprade ja lähedastega suhteid parandada. Teistega koos aja veetmine tugevdab teie sidemeid ja aitab teil mõista nende vajadusi. Töökaaslastega suhted on soodsad ja südameasjad toovad romantilisi tulemusi. Lahendatakse perekondlikud küsimused, tekivad uued sõprussuhted. See on suurepärane päev partnerlussuhete loomiseks.

 

Kaalud: Tänane päev on armumiseks. Mõned saavad õnnistatud võimalusega viia oma armusuhe järgmisele tasemele. Kuna tähtede seis on teie kasuks paigutatud, on teie ettepanek kooseluks edukas. Need, kes olid suhte vastu, märkavad olulist muutust pere vanemate liikmete mõtteviisis. Tõenäoliselt on pidustusi. Oodake põnevaid aegu.

 

Skorpion: Teie kallima kiindumus ja pühendumus muutuvad tugevamaks. Arutelud ja koosviibimised pereliikmetega on paljutõotavad nagu ka õnn ja rõõm. Täna pöörake suhetele tähelepanu ja avaldage inimestele muljet. Sõbrad on toeks ja teie suhted lähedastega paranevad ning nende suhtumine muutub kardinaalselt.

 

Ambur: Teie arusaamine teistest paraneb ja saate oma rõõmu lähedastega jagada. Rahu perekonnas ja isikliku vastutuse tunne on olulised. Soodsad soovitused toovad tõenäoliselt kaasa kiindumuse, õnne ja rahu. Tegevused arenevad ja kohustustest peetakse kinni. Kui teil pole partnerit, olge avatud ettenägematutele kohtumistele, mis võivad romantilise suhteni viia.

 

Kaljukits: Lõppsõna jääb õnnele ja kaartidel on ettenägematud sündmused lähedaste jaoks. Pöörake tähelepanu oma suhte rahulolule. Armaste inimestega koos veedetud hetked jäävad meelde. Vallalistel võivad tekkida ootamatud romantilised võimalused. Teie loogiline ja põhjendatud lähenemine võib põhjustada emotsionaalse sideme. Veetke oma partneriga kvaliteetaega, kui olete suhtes.

 

Veevalaja: Teie sotsiaalne elu paraneb, avades väljavaateid teie kirgliku teekonna elavdamiseks. Pühendunud suhtes olevate inimeste jaoks on see päev minevikku naasmine. Teie partner on lummatud teie soovist õppida ja jagada seda, mis on teile kõige olulisem. Oodake ettenägematuid suhtlusi, mis võivad vallaliste jaoks tuua kaasahaaravaid võimalusi. Nii,et julgelt edasi ja kasutage positiivseid energiaid.

 

Kalad: Täna on oodata vestlusi ja koosviibimisi, mille tulemuseks on imelised mälestused. Olukord paraneb emotsionaalselt, pakkudes võimalusi kiindumuse väljendamiseks. Säilitage oma väärikus, pöörates samal ajal lähedastele suurt tähelepanu. Kasutage seda võimalust, et pidada neid keerulisi arutelusid, mida olete edasi lükanud. Olge oma lähedaste soovituste vastuvõtmisel paindlik.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope