Armastuse ja suhte horoskoop 31.10.2023.


Jäär: Olge oma suhtes seiklushimuline, kus te mõlemad pingutate koos ja loote paremat tulevikku. Ärge keskenduge lahus veedetud aegadele, sest täna näete paremat lähedust. Oluline on suhtlus, kus te lähete kaugemale armastuse ja hoolivuse mainimisest ning väljendate ka oma murede üksikasju. Kui keegi üritab teie suhtes probleeme tekitada, peaksite julgema avalikult sõna võtta.

 

Sõnn: Täna võiksite käsitleda selliseid teemasid nagu omanditunne ja intiimsus. Väljendage oma armastust läbi emotsioonide, et teie partner tunneks end erilisena. Hiljuti suhtesse astunud inimesed peaksid, enne pikaajaliste kohustuste võtmist, oma rahaasjad korraldama. Vallalised, olge valmis paremaks suhteks, kuna täna kohtute erilise inimesega.

 

Kaksikud: Kui olete oma suhte alguses, peate üksteise mõistmiseks palju pingutama. Planeerige oma partneriga kohting ja sõitke kuhugi erilisemasse kohta. Lõdvestuge päeva lõpus ja jagage oma raskusi isiklikus ja tööalases ruumis. Teie ühised sõbrad aitavad teil intiimsust parandada ja teie suhet elus hoida. Mõistlik on jääda tähelepanelikuks oma partneri käitumise suhtes, eriti kui räägite läbimõeldud teemadel.

 

Vähk: Täna võiksite teha väikseid žeste, näiteks planeerige oma partnerile üllatuskingitus. Väljendage armsamale hoolitsust ja jagage ka muresid, sest see lähendab kõige rohkem. Samuti peaksite oma suhtes pakkuma ruumi individuaalseks kasvuks ja arenguks. Kui olete just mürgisest suhtest välja tulnud, pühendage endale aega ja energiat ning veetke kvaliteetaega oma perega.

 

Lõvi: Veetke täna oma partneriga aega ja pidage koos vallatuid vestlusi. Peate oma mugavusruumist välja tulema ja väljendama oma muresid, nagu intiimsuse ja ühilduvuse probleemid. Hoidke partnerit kursis oma karjäärivõimalustega, et saaksite vajadusel õige sammu astuda. Kui suhtute oma suhtesse tõsiselt, on nüüd suurepärane aeg oma kallimat lähedastele tutvustada.

 

Neitsi: Suurepärane idee on proovida oma partneriga uusi asju, et teie suhe iga päevaga kasvaks. See võib olla teie lemmikhobi või väljasõit romantilisse kohta. Saate võimaluse oma partneri ühiste sõprade või sugulastega vestelda. Vallalised, võtke hoog maha kohtingurallil, keskenduge oma tõelistele vajadustele ja soovidele. Ärge tormake ülepea suhtesse ja hoidke oma suhe privaatsena.

 

Kaalud: Planeerige oma partneri jaoks täna midagi erilist, näiteks maitsvat õhtusööki. Füüsilisest intiimsusest rääkimine on teie suhtes praegu väga oluline. Peaksite oma mugavustsoonist välja tulema ja looma soodsa ruumi, kus saate mõlemad sõna võtta. Kui teil on partneri ees, ennast väljendades regulaarselt probleeme on aeg sellele tõsiselt mõelda.

 

Skorpion: Olge oma suhte eest tänulik ja pidage kalliks sõprust, mis teil mõlemal on. Ärge pöörake tähelepanu sellele, mida teie lähedased ja sõbrad teie partneri kohta ütlevad. Parimate tulemuste saavutamiseks kooselus, peate otsustama, kuidas oma emotsioone edastada. Koos treenimine ja mediteerimine võivad aidata teil paarina vaimset rahulolu saavutada. Teie partner teeb teid uhkeks ametialaste saavutustega.

 

Ambur: Ärge muretsege oma mineviku pärast ja proovige oma partneriga sageli suhelda. Planeerige koos üllatusi, et saaksite omavahelist lähedust parandada. Looge parem keskkond, kus saate oma muresid väljendada, kartmata kohtumõistmist. Lõbus õhtu koos intiimsusega aitab teil oma suhet parandada, nagu ei kunagi varem.

 

Kaljukits: Rääkige oma partneriga sellistest kriitilistest küsimustest nagu manipuleerimine ja parem ühilduvus. Rääkige oma muredest nii sageli kui võimalik, olenemata sellest, kui hõivatud olete oma tööeluga. Hea aeg mõtiskleda kooselu üle, kui olete olnud pikemat aega tõsises suhtes. Vallalised veedavad põneva õhtu kellegi erilisega, kellest võib samuti varsti saada oluline osa nende elust.

 

Veevalaja: Hoidke oma romantikat elus, püüdes luua õhtul erilist kohtlemist. Peate oma hoolt ja muresid partnerile väljendama, et teie mõlema jaoks asjad lihtsamaks muutuksid. Peatage oma ego, teie suhet hävitamast ja see peaks toimima teie mõlema puhul. Looge oma partneriga meeldejäävaid hetki, koduses mijöös. Kui olete hiljuti suhtesse astunud, lõpetage tulevikule mõtlemine ja nautige olevikku.

 

Kalad: On vaja tunda oma suhtes sädet, et saaksite paarina oma sidet uuendada. Vältige oma partnerile karmide sõnadega haiget tegemist ja proovige säilitada rahu. Peate üksteist usaldama, sest teie suhetes pole praegu midagi kahtlast. Parandage intiimsust, veetes õhtu koos ja täites selle lõbususe ja vallatustega.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope