Armastuse ja suhte horoskoop 31.12.2022.


Jäär: Heitke oma kahtlused ja mured kohe kõrvale. Täna võib teie romantilistes suhetes esineda ebaõnne hiljutiste kakluste ja väärarusaamade tõttu. Lõpeta oma ahastus,halb tuju on ajutine. Tõeline perekond ja sõbrad on teie jaoks olemas läbi elu tõusude ja mõõnade, nii et ärge muretsege, kui plaanid ei lähe läbi.

 

Sõnn: Julge oma romantilistes suhetes muutuda ja kasvada. Võimalikud positiivsed täiustused toimuvad teie ühenduses. Kasvage vabalt lahku, olles samas siiski lähedal. Sina ja su kullake võite end üllatada, kui kaugele olete jõudnud. Õppige üksteist paremini tundma, korraldades kiiresti paar kohtingut. Lohutage end sellega, et ajad muutuvad helgemaks.

 

Kaksikud: Teie praeguses suhtes on palju tundmatut. Keegi, kellest te praegu huvi tunnete, võib olla täna pisut segaduses. Kui teil õnnestub teda oma mõnikord tundetute viisidega veelgi ärritada, võib teil olla väga raske temaga suhelda. Kui te temast ei hooli, on okei nii käituda, kuid kui te seda teete, peaksite olema ettevaatlik.

 

Vähk: Teie romantiline elu on jõudmas uude faasi. Pärast oma varasemate vigade üle järele mõtlemist olete otsustanud vältida nende kordamist. Olete otsustanud oma negatiivsetest harjumustest loobuda ja hakata positiivsemalt edasi liikuma. Võib-olla on väljakujunenud sõpruses kasvuruumi. Pange sellesse ühendusse värsket mõtlemist ja vaadake, kas saate meeleolu tõsta.

 

Lõvi: On aeg peidust välja tulla ja hakata teenet tagasi andma. Armastuse andmine oma partnerile on kohustuslik, et tunda end armastatuna. Te ei saa eeldada, et inimesed valavad teid armastusega üle, kui jätkate ise rasket mängu. Olge oma mõtteviiside suhtes aus ja teised inimesed tunnevad end kergemini, kui nad räägivad teile oma empaatiakogemusest.

 

Neitsi: Tundke rõõmu oma suhte taastatud püsivusest. Kui tegemist on ühe konkreetse ühendusega, tunnete end tõeliselt turvaliselt. Kui olete kunagi tundnud, et teid ignoreeritakse või kahtlete, kas teil on ühine tulevik, peaksid tänased sündmused teie meelt rahustama. Isegi kui teie kaaslane ei suuda teid pidevalt hellitada, võite olla kindel, et teile pööratakse jagamatut tähelepanu.

 

Kaalud: Saage aru, et iga hetk päevas on aare ja et on kohutav patt sellest kasvõi pisukestki raisata. Hinnake ausalt, kuidas olete praegu oma elu elanud. Mõelge välja, kas teil on piisavalt aega teha kõike, mis teile meeldib. On tõenäoline, et olete oma karjääris niivõrd eksinud, et ignoreerite enda ja oma lähedaste vajadusi.

 

Skorpion: Täna peesitage tõelise armastuse soojuses ja helluses. Oma suhetesse energiaga lisamine võib aidata teil saada oma romantilise partneriga lähedasemaks ning suurendada teie ühtsustunnet ja vastastikust mõistmist. Kui olete kaugenenud, mõistate lõpuks mõlemad, miks ja saate kahju heastada. Mõelge tulevikule ja sellele, kuidas sinna jõuda.

 

Ambur: Täna on päev välja minna ja uusi sõpru leida. Parim viis huvitavate inimestega kohtumiseks on sõprade abiga. On tõenäoline, et täna toimuval seltskonnaüritusel kohtate tõeliselt intrigeerivaid uusi inimesi, kellel on täiesti erinev taust. Võib tekkida tõeliselt huvitavaid vestlusi. Olge kirglik oma meeldimiste suhtes.

 

Kaljukits: Laske oma mõtetel vabalt rännata. Tänu oma varasematele pingutustele leiate täna kodust õndsust ja stabiilsust. Oluline on kasutada maksimaalselt ära aega, mille saate veeta inimestega, kes teile kõige rohkem tähendavad. Lähedaste juuresolekul võiks vabalt lõõgastuda ja olla sina ise. Jäta kõrvale mured, mida oled viimasel ajal kaasas kandnud, ja naudi.

 

Veevalaja: Isegi kui teil on täna palju õnne, ärge unustage, mis tegelikult on oluline. Pange oma kallim täna oma tähelepanu keskmesse ja olge tema jaoks olemas, kui ta helistab. Lõdvestuge ja viige oma meel tagasi tasakaaluolekusse. Andke oma olemasolevale kallile inimesele teada, kui palju te tema pühendumust hindate. Selle tulemusena õitseb teie ühendus.

 

Kalad: Kui soovite kellelegi muljet jätta, on see teie päev. Täna olete oma võlu ja magnetismi tipus. Kasutage aega oma tunnete väljendamiseks, nalja tegemiseks ja romantilise õhtu kavandamiseks oma erilise inimesega. Võtke seda aeglaselt ja ühtlaselt. Teie partner vastab positiivselt, mis teeb teid õnnelikuks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope