Armastuse ja suhte horoskoop 31. augustiks 2022


Jäär: Olete harjunud oma partneri vajadusi enda omadest ettepoole seadma, kuid täna omandab see uue tähenduse. Teil on ületamatu võime minna üksikasjadesse, seetõttu kasutage seda võimet keskenduda detailidele, mis muudavad teie suhte eriliseks.

Sõnn: Kuigi on tõsi, et kaalukate teemade arutamine oma kallimaga võib teie sidet tugevdada, pole see kõik, mida aruteluga saavutada suudate. Kui soovite oma kaaslase huvi hoida, ei puuduta see ainult teemasid, mida arutate. Keskenduge sellele, mida teile räägitakse.

Kaksikud: Täna võib teie romantilistele sidemetele keskendumine põhjustada teie liigset kaitset. Te ei ole selline, kes paneks lõpptootesse liiga palju varusid ega usu, et keegi on teile midagi võlgu. Tore, et teil on tavalisest inimesest laiem vaatenurk. Pidage alati meeles, et armastus on kingitustest kõige heldem.

Vähk: Täna, suheldes, on raske mitte mõelda sellele, milline te välja näete. Välimustele keskendumine on tavaline reaktsioon sellele, kuidas te praegu tunnete, hoolimata arusaamast, et see on pealiskaudne. Selle asemel, et muretseda selle pärast, mida kaaslane teist arvab, proovige olla rohkem enda moodi ja armastada ennast nii, nagu te väärite armastamist.

Lõvi: Praeguse seisuga annate oma romantilises elus liiga palju. Päeva jooksul saate mõtiskleda andmise ja võtmise üle, mis teie suhtlust iseloomustab. Kui rääkida käegakatsutavatest armastuse väljendustest, siis olete äärmiselt andev, peaaegu üleliia. Tasakaal toob rahu.

Neitsi: Oma ideaalsest romantilisest tulevikust selge mõttelise pildi loomine on nüüd käeulatuses. Teie maagilised võimed on tipptasemel. Idee on kasutada oma sidemeid oma ambitsioonikate plaanide õitsengule kaasaaitamiseks. On tõenäolisem, et teie olulised suhte eesmärgid saavad teoks, kui seate need inimeste ette.

Kaalud: Täna elavneb teie armuelu, kui suhtlete südamest. Te pole kunagi olnud see, kes vaikib oma mõtteist või asjadest, mida olete märganud, kuid praegusel hetkel tundub see peaaegu võimatu. Reguleerige oma väljaminevat ja sissetulevat suhtlust

Skorpion: On võimalus, et saate täna ahvatleva uudise oma kaugpartneri eelseisva saabumise kohta. Nüüd on aeg valmistuda hämmastavaks üllatuseks, mis tuleb täpselt selline, nagu te seda kujutasite. Kuna olete nii hõivatud intiimsete hetkede nautimisega, ei pane te isegi tähele, et päev on möödas.

Ambur: Oodake täna positiivseid arenguid. Isegi kui teil on varem olnud probleeme pikaajaliste partnerite hoidmisega, võite leida kellegi, kes märgib sobivuse osas kõik lahtrid. Armastus on lähemal, kui arvate.

Kaljukits: Kasutage täna oma suhtlemisoskusi käimasolevate probleemide lahendamiseks. Teie ja teie kaaslane võite sattuda näiliselt lõpututesse tühistesse vaidlustesse. Vähemalt täna püüdke vältida oma partneri vastu isiklikke rünnakuid ja jääge selle asemel käsitletava teema juurde.

Veevalaja: Keegi, keda uskusite, et võite usaldada, võib osutuda valelikuks. Enne olukorra sisuni jõudmist peate esitama mõned küsimused. Selle tulemusena võite tunda, et olete sunnitud taaselustama varasemaid suhteid, et oma meelerahu taastada. Rääkige endale lihtsalt tõtt.

Kalad : Võite täna oma varasemaid armastuseideaale ümber hinnata. Arenete iga päev erinevaks inimeseks, võite avastada, et asjad, mis kunagi võlusid, ei köida enam. Uute tegevustega katsetades on täiesti loomulik kogeda erinevaid emotsioone. Arvestades teie individuaalseid eelistusi romantiliste partnerite suhtes, võite avastada, et naudite vallaline olemist rohkem, kui arvasite.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope