Armastuse ja suhte horoskoop 31. jaanuariks 2022


Jäär: See on suurepärane päev suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. See annab Teile võimaluse end väljendada, kartmata, et Teid hinnatakse ja aitab Teil leida kontakti kellegagi, kes Teid mõistab. Laske asjadel edasi liikuda ja ärge mõelge selles etapis pühendumisele. Püsipartnerid võivad vajada üksteise emotsionaalset toetust.

Sõnn: Kuigi võite olla suhtes, kuid peate oma silmaringi elu suhtes veidi avardama. Rääkige nendega, kes on kogenud ja targad ning järgige armastuse küsimustes nende juhiseid. See aitab Teil oma partneriga paremini suhelda ja tugevdab ka vastastikust sidet. Vallalised peavad oma mängu paremaks muutma ja olema ennetavad, rääkides kellegagi, kes neile meeldib.

Kaksikud: Professionaalsel rindel tuleb ärev päev. Kuid Te soovite oma töö varakult lõpetada ja oma armastatuga kohtuda. Tunnete end oma partneri seltsis mugavalt ja jagate oma elust mõningaid keerulisi üksikasju, mida isegi Teie sõbrad ei tea. Püsivas suhtes olijad võiksid oma partnerit püüda pigem mõista ja mitte olema hukkamõistvad.

Vähk: Kasutage oma tänast aega, et arutada oma partneriga teatud küsimust, mis vajavad lahendamist. See on suurepärane võimalus suhtes edasi liikuda ja tuleviku osas selgust saada. Olge avatud oma partneri ettepanekutele ja hoidke oma seisukohad ka delikaatselt nähtaval. Vallalised võiksid oma kiirest rutiinist lahti lasta ja leida aega lähedaste jaoks.

Lõvi: Need Lõvid, kes on püsisuhtes, pööravad oma partnerile erilist tähelepanu. Võimalik, et nad planeerivad oma partnerile üllatust, et panna teda end erilisena tundma. Need, kes on vallalised, peaksid planeerima reisi sõpradega, et anda neile võimalus meelitada ligi uusi meeleolusid. Oodake kohtumist mõne uue ja huvitava inimesega.

Neitsi: Päev kulgeb positiivselt kuna naudite oma partneriga väärtuslikke hetki. Võimalik, et puistate oma partneri eest südant. Arutelud tulevikuväljavaadete ja pereasjade üle annavad teile mõlemale selguse õigeaegsete otsuste tegemisel. Vallalistel on võimalus saada vana sõbraga kohtudes meeldiva üllatuse osaliseks.

Kaalud: Te peaksite pöörama tähelepanu oma isiklikule elule. Võib-olla naudite lõbusate hetkede veetmist oma armastatuga, kuid on viimane aeg hankida juurdepääs oma armastatu kohta täiendavale teabele. Proovige leida rohkem nende pere- ja tööelu kohta, millest Te pole seni hoolinud. Pöörake tähelepanu tema reaktsioonile, emotsioonidele, kui küsite tema kohta.

Skorpion: Tunnete täna vajadust anda endale pisut isiklikku ruumi. On okei, kui taotlete oma partnerilt pisut privaatsust, isegi kui suhe on suhteliselt uus. Andke endale turvaline, toetatud ja eraldatud ruum, et oma mõtetes rännata ja mõelda välja kõik tulevikustsenaariumid, mida soovite oma elus näha.

Ambur: Teid täidavad romantilised mälestused minevikust, mis olid Teile ühel hetkel lähedased. Teie sees võib toimuda intensiivne emotsionaalne puhang ja Te soovite endise partneriga uuesti suhelda. Soovitav on jääda rahulikuks ja lasta sellel hetkel mööduda. Keskenduge enda tervendamisele, selle asemel, et sattuda millessegi, mis pole seda väärt.

Kaljukits: Teie tasakaalu- ja otsustusvõime võidakse proovile panna, sest saate oma partneri kohta kuulda asju, millest Te seni teadlik polnud. See infotulv võib ka Teie partneri ootamatult tabada. See hõõrdumine võib vallandada äkilised vihapursked. Püsige maandatud ja olge enda vastu leebe kogu selle protsessi vältel ning kuulake oma partnerit ära.

Veevalaja: Vältige täna viimase hetke plaanide tegemist. Võib-olla hindate end oma lähedaste kohustuste täitmisel üle, kuid andke endale aega taastumiseks, muidu ei suuda Te teiste ootustele vastata. Vältige oma partneriga ebaviisakas olemist ja kontrollige oma viha.

Kalad: Võtke omaks võimalused, mis Teile ette tulevad. Olgu selleks siis kellegagi tutvumine või partneriga aja veetmine, ärge jätke kasutamata ühtegi võimalust. Püsisuhtes partnerid võiksid lasta oma partneril end väljendada ja olema oma tunnetele vastuvõtlikud. Planeerige partneri rõõmustamiseks meeldiv üllatus. Mida rohkem Te hoolite ja seda ka välja näitate, seda parem on teie armuelu.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope