Armastuse ja suhte horoskoop 31. maiks 2022


Jäär: Täna on päev välja minna ja inimestega kohtuda, juhul, kui olete praegu vallaline ja avatud võimalusele. Need, kes on pühendunud suhetes, võivad hämmastada oma partnereid ainulaadse žestiga.

Sõnn: Teie ambitsioonikas eesmärkide poole püüdlemine võib kaasa tuua soodsa muutuse teie suhtumises oma romantilistesse suhetesse. On suur võimalus, et teie ja teie partner mõistate üksteist paremini.

Kaksikud: Täna peaksite kõige rohkem tähelepanu pöörama sellele, kuidas end emotsionaalselt tunnete. Selle tulemusena võite tunda tugevamat soovi oma kaaslast näha. Teie kaaslase toetava iseloomu tõttu areneb suhe jätkuvalt.

Vähk: Täna võite leida lohutust kõige väiksematest teenetest. Teil on täna tavapärasest suurem tähelepanuvõime, peaaegu miski ei jää teie tähelepanuta. Võimalik, et armastuse ja romantikaga seotud küsimused jõuavad praegu vastusteni.

Lõvi: Kuna täna on üks neid päevi, mil asjad ei toimi nii sujuvalt, kui võiks, võite end kohati pisut segaduses tunda. Võimalik, et tunnete ärevust hiljuti tekkinud uue romantilise suhte pärast. Jätkake praegusel hetkel äärmise ettevaatusega ja võtke pühendumiseks aega.

Neitsi: Püüdke mitte seada teistele nii suuri ootusi, et peaksite neis kõigis pettuma. Teie mõtted ei lakka vaagimast teie tulevase elukaaslase asukoha ja selle inimese potentsiaalse identiteedi üle. Olge ettevaatlik, et te ei lase end nendest ideedest liiga haarata.

Kaalud: Tõenäoliselt ei tõsta teie romantiline elu täna liiga palju tempot. Võimalik, et tahate näidata oma pühendumust partnerile, kuid olete oma tööga nii hõivatud, et teil ei jää selle inimesega koos olemiseks piisavalt aega.

Skorpion: Teil on täna positiivne suhtumine, mis aitab arendada rahulikku suhtlust. Väljavalitut tõmbab teie armsa isiksuse poole. Tehke oma kallimaga romantilise õhtu plaane. Suhtesse rõõmu toomine eeldab, et kõigepealt loote enda ümber armsa keskkonna.

Ambur: Täna oskate kallima seltskonda rohkem hinnata, kui teil mõlemal on ühised huvid. Ühine tegevustes osalemine aitab tugevdada teie sidet. Kasutage seda hetke oma siiraste tunnete edastamiseks oma partnerile ja lubage neil vastata.

Kaljukits: Üksi olemine, kui olete suhetes kellegi teisega, võib südant väga koormata, eriti kui see sunnib teid silmitsi seisma enda aspektidega, millest te varem teadlik polnud. Õppige nautima nii omaette veedetud aega kui ka eeliseid, mis kaasnevad iseseisva toimetulekuga. See aeg läheb varsti mööda.

Veevalaja: Asjade edenemiseks on mõnikord vaja, et suhted laguneksid. Kui kasutate seda aega produktiivselt selleks, et õppida, mida peate enda kohta teadma, võite avastada, et mõningane lahkuminek oli kasulik ja andis teile iseloomu tugevuse, mida vajasite oluliste muudatuste tegemiseks, mis teie elu parandavad.

Kalad: Võimalik, et olete hetkel oma suhtes tasase meelega ja kogenum partner. Hoidke oma süda avatud ja näidake üles tundlikkust isegi siis, kui pingutate armastuse leidmiseks. Tugev olemine tähendab enda ja oma partneri eest hoolitsemist. Partnerlus on kogemas suurema stabiilsuse perioodi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope