Armastuse ja suhte horoskoop 31. märtsiks 2022


Jäär: Selle asemel, et minna oma kaaslasega samale vanale maastikule, kasutage tänast entusiasmi, et alustada uut vestlust ja luua teie kahe vahel uuem hoog. Planetaarne joondus soosib rööbaste murdmist ja suhtlemist nendega, kes on teile olulised. Väljuge oma mugavustsoonist ja avastage uuesti elurõõmud.

Sõnn: Teid ei häiri suhete või romantika vähesus. Pole tähtis, kas kohtute inimestega isiklikult või veebis, on teil seal viibimise ajal palju võimalusi nendega suhelda. On suur võimalus, et inimesed, kellega kohtute, on toredad ja teie vajadustele vastavad.

Kaksikud: Saate võimaluse kohtuda erilise inimesega. Kogunemisel või muul juhuslikul koosviibimisel võite kokku puutuda selle konkreetse inimesega, keda olete kogu aja otsinud! Võib juhtuda kohene samastumine või sügavam sisemine teadmine, mis annab teile mõlemale teada, kui palju te üksteisega ühenduse loote.

Vähk: kui juhtute olema vallaline, ootab teid tõeline maiuspala. Võimalik, et olete määratud kohtuma huvitava ja mõistatusliku inimesega. Tõeline huvi nende vastu loob teie kahe vahel positiivsema ja toetavama suhte. Tõele lähemale jõudmiseks proovige erinevaid suhtlusviise.

Lõvi: oma armuelu helgemaks muutmiseks katsetage uusi ideid. Nõrkusi saab ravida. Olete oma minevikus tehtud vigu uurinud ja otsustanud neid mitte kunagi korrata. Püüate endistest harjumustest välja murda ja liikuda positiivse tuleviku poole. Kui pühenduda, võib olla arenguruumi, mida tuleks uurida.

Neitsi: Kas nüüd või mitte kunagi! Teil on aeg tegutseda kõigega, mida olete oma armueluga seoses mõnda aega edasi lükanud. Oluline on läheneda kõikidele probleemidele maandatud ja hooliva suhtumisega. Astuge enesekindlalt samm edasi ja ärge pöörake ümber. Nautige ennast, tegeledes tegevustega, mis teid õnnelikuks teevad.

Kaalud: See on aus, et naudite! Seega kasutage tänast sõbralikku õhkkonda. Kui teie huumorimeel on tugev, võite leida, et võtate kõike lihtsalt. Teil on raske vihastada pisiasjade pärast, mis teie suhetes valesti lähevad. Teile tundub, et teie elu liigub kogu aeg õiget rada pidi.

Skorpion: võite täna teada saada, et teie ja teie väljavalitu vaidlete pidevalt tühiste asjade üle ja teil pole aimugi, miks. Lahendage kõik arusaamatused, kasutades oma keeleoskust. Vähemalt veenduge, et keskenduksite kõnealusele teemale, selle asemel, et lihtsalt püüda oma kaaslast ületada.

Ambur: Armukadedusel pole kohta pikaajalises edukas suhtes. See, mida te suhtesse ja oma partnerile toote, on palju olulisem kui see, mida te neilt ootate. Kadedus võib vallandada suhte purunemise, nii et proovige seda täna kontrolli all hoida. Ärge hoiduge probleemist kõrvale ja olge aus.

Kaljukits: Peaksite hoolitsema selle eest, et te ei ärritaks oma partnerit mingil viisil. Laske oma haavadel koos paraneda, kui on probleeme, millega tuleb tegeleda. Kontrollige, kas manipuleerite oma partneriga, et maksta kätte varasemate rikkumiste eest. Pahandatud partner ja õnnetu suhe on partneri usalduse kaotamise ainsad tagajärjed.

Veevalaja: Täna on suurepärane päev, et tuua oma koju rahu ja harmooniat, tugevdades samal ajal sidet oma partneriga. Pöörake tähelepanu sellele, kas kellelgi on eelsoodumus vaidlemiseks või vastamiseks. Need omadused ainult suurendavad pingeid, mis teie suhetes juba eksisteerivad.

Kalad: pingutage, et mitte rikkuda midagi, millel on ülevuse potentsiaal, lihtsalt sellepärast, et teil on igav. Teil on mõnikord raske armusuhteid säilitada. Armastuse osas kipute olema utoopiline, kujutades ette maailma, kus kõik on täiuslik. Proovige oma väljavalituga täna uut rutiini, kui teil on tuju muutusteks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope