Armastuse ja suhte horoskoop 4. aprilliks 2022


Jäär: Täna mõtlete palju armastusele ja romantikale. Kui räägite oma tunnetest ja mõtetest partneriga, on teil täna ainulaadne võimalus ühenduse loomiseks. Kaaluge oma väljavalitu jaoks meeldivate üllatuste kavandamist, et ta tunneks end erilise ja ahvatlevana.

Sõnn: Kui soovite oma kallimale jätta positiivset muljet, vältige liiga tugevat ja dramaatilist kõnepruuki ning valige selle asemel peenem ja püsivam suhtlusviis. Alustades avatud dialoogist, esitage järk-järgult arusaam, millest ta jääb ilma, kui pole teiega romantiliselt seotud.

Kaksikud: tehke oma elus ruumi armastuse kasvamiseks. Ärge väljendage oma apaatiat, kui muljetavaldava inimesega koos olles ei suuda jutt teie kirgi äratada. Mõned inimesed võivad mõnikord tunduda tavalisest pealiskaudsemad. Kasutage võimalust, sest asjad hakkavad muutuma põnevamaks. Kogege rõõmu sellest, et teid armastatakse ja imetletakse.

Vähk: see on päev, mil näidata oma emotsioone armastaval viisil. Saate oma armastatu tähelepanu ja hoolitsusega üle külvata, teades, et ta teeb sama. Et näidata talle, kuidas te end tunnete, võiksite teha kingituse või viia ta piirkonda, millel on teie mõlema jaoks eriline tähendus.

Lõvi: Võimalik, et täna kerkivad esile mured seoses armastuse ja romantikaga ning tunnete soovi selles vallas asjad liikuma saada. Teil võib olla raske endale kohustusi võtta ja otsustada, millist teed valida. Jätke hea esmamulje ja astuge sotsiaalsele areenile. Las keegi teine ​​võtab sealt initsiatiivi.

Neitsi: võtke täna omaks enda tõeline mina ja teie armuelu saab suure hooga käima lükatud. Lõdvestuge ja nautige ennast, sest õhus on armastust. Kui veedate aega oma lähedastega, leiate, et olete paljudes suhtlusringkondades nõutud.

Kaalud: tänane päev on teie jaoks isiklike suhete seisukohalt eriti kriitiline. Kui lubate endal olla avatud kõigile võimalustele, avastate, et armastus tuleb kiiresti ja kergesti. Suurendage ja avardage oma mõjusfääri, et kaasata need, kes on teie vahetus läheduses. Kuid ärge kartke mõelda kõigepealt oma huvidele.

Skorpion: Andestamine ja kannatlikkus on päeva märksõnad, sest just teie pikaajaline õnn on praegu kõige olulisem. Parem on hoiduda väiksematest erimeelsustest ja segadustest, mis jätavad nii teie enda kui ka partneri suhu hapuka maitse. Ärge laske tühistel konfliktidel tekkida.

Ambur: keskenduge oma elu prioriteetidele ja ärge laske end häirida vajadusest teistele muljet avaldada. Tehke rahu oma lähedaste ja romantilise partneriga. Teile jääb mulje, et kõike, mida teete, juhib soov teistele meeldida. Kui olete pühendunud suhtes, peaks teie partner tahtma seda, mis on teie ja ka tema jaoks parim.

Kaljukits: Te ei pruugi oma partneriga täna ühel lainel olla ja säde teie suhtes võib olla aknast välja lennanud. Võite arvata, et ta mõistab teid hukka või kahtlustab teid milleski, mida te pole teinud, kuid see pole nii. Ärge kartke seda teemat oma partneriga tõstatada isegi siis, kui ta pole midagi maininud.

Veevalaja: Võimalik, et teie peret või teie suhet on tabanud blokaad ja näib, et olete ainus, kes teab, kuidas seda parandada. Vahendajaks olemine võib osutuda vajalikuks. Olukord peaks normaliseeruma, kui säilitate lugupidava ja neutraalse suhtumise. Kui te pole oma väljavalituga koos, kasutage võimalust ennast paremini tundma õppida.

Kalad: iga päev peaks teie suhetes olema midagi erilist. Lõbusates ja meelelahutuslikes tegevustes osalemine võib aidata teil oma kirge vürtsitada. Teie parim eelis on jätkata oma armusuhte arendamist, sest see pakub teile palju naudingut. Te ei pea ootama erilist sündmust, et oma tundeid väljendada.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope