Armastuse ja suhte horoskoop 4. augustiks 2022


Jäär: Esitlege oma parimat mina täna koosviibimistel. Kui olete oma ideaalse partneri otsinguil, võite lihtsalt avastada, et teie magnetiline isiksus tõmbab ligi uue intrigeeriva kaaslase. Saate teada, et teil ja sellel inimesel on rohkem ühist, kui olete kunagi oodanud, sealhulgas vastastikune tunnustus samade tegevuste eest. Jätkake optimismiga, kuid ärge kiirustage

Sõnn : Teil oleks palju parem kodust välja tulla ja osaleda mõnes rühmategevuses või kaasata end mitmekesisemasse seltskondlikku stseeni, selle asemel, et raisata oma väärtuslikku aega unistamisele sellest, kui armas oleks omada sooja ja südamlikku romantilist partnerit. Kui vastate teistele inimestele entusiastlikult, saate oma valitud inimesi meelitada.

Kaksikud: Uurige mõju, mida mõned teie kõrged ootused teie suhtele avaldavad. Võib-olla olete märganud, et kui asjad ei lähe nii, nagu soovite, hakkate tegema end maha. On palju tõenäolisem, et suudate teistega rahulikke suhteid luua, kui õpite oma partnerit aktsepteerima sellisena, nagu ta tegelikult on. Selle tulemusel on teil ka endast kõrgem arvamus.

Vähk: Tänased sündmused heidavad valgust paljudele asjadele. Ümbruskonnaga tutvudes ja värskes õhus hingates on palju võimalusi mõnusalt aega veeta. Võite kohtuda kellegagi, kellel on sama huumorimeel kui teil, ja see võib teie teele romantikat tekitada, kui te seda kõige vähem ootate. Rääkida on palju. See võib osutuda pikaajaliseks ühenduseks, seega naeratage!

Lõvi: Te ei saa otsustada teatud küsimuses, mis puudutab inimest, kellest hoolite. Ainus asi, mida peate tegema, on kuulata oma südant ja seejärel rajada oma tegevused sellele, mida süda teha käsib, kuigi ka tema võib samuti olla äärmise ebakindluse seisundis. Kui käitute nii, nagu teie arvates peaks, võib olukord paremaks muutuda. Võimalusel küsige kelleltki nõu.

Neitsi: Olete oma elus kehtestanud oma reeglid. Kuigi agressiooniga töötades on teil varem edu olnud, on tõenäoline, et seekord see teile ei õnnestu. Oma romantilises suhtluses peate käituma lahedalt ja kogenenult. Proovige täna end väljendades olla pisut vähem enesekindel. Peaksite püüdma inimeste austust teenida, mitte neid kartma panema.

Kaalud: Võiksite täna ühendada töö ja mängu. Täna võib teil olla romantikatuju ja võite leida end ümbritsetud armsatest inimestest. Võimalik, et teie ja teised teie tuttavad osalete samal konverentsil või koosolekul. Kasutage oma suurepärast sarmi ja vaimukust, et leida uusi sõpru ja lõbutseda. Ärge viige asju liiga kaugele, kui te ei soovi asju keeruliseks ajada.

Skorpion: Kui teil ja teie kaaslasel on väga tugev side, võite olla üheksas taevas. Näib, et teie kahe vahel lähevad asjad paremaks ja praegu tundub kõik liiga täiuslik, et tõsi olla. Võtke nüüd iga sekund koos veedetud ajast, sest soovite seda heldimusega meenutada, kui asjad on keerulisemad. Sellised head ajad kuuluvad meile kõigile. Kasutage koos veedetud aega täielikult ära.

Ambur: Asjad ei pruugi olla sellised, nagu täna teie armuelu puhul paistavad. Ebakindluse udu muudab olukorra signaalide dešifreerimise raskemaks. Sel päeval on teie armunud tunded eriti ärganud ja võite mõista, et see on valdkond, millele peate rohkem keskenduma. Enne edasiminekut peate asju võtma aeglaselt ja hoolikalt hindama oma järgmist sammu.

Kaljukits: Kui kedagi armastate, peate sageli ohverdama osa endast, kuid oluline on säilitada iseseisvus, olles samas täielikult ja jäägitult selle inimesega koos. Võimalik, et leiate elus rohkem edu, kui te ei tee järeleandmisi ega proovi oma rutiini tema omaga sobitada. Selle asemel peaksite pingutama, et olla sina ise ja aktsepteerida seda, mida kohtate.

Veevalaja: Armastus võib olla keeruline ja tundeid võib olla keeruline seletada, kui inimene kogeb ülekoormatud tunnet. Kui teil on täna raske sõpradega ühendust saada või leida kedagi, kes oleks valmis teid kuulama, proovige vaikust mitte raisku lasta. Kui soovite inimesena areneda, peate oma üksiolekust maksimumi võtma.

Kalad: Teie huvides on olla kindel selles, mida tahate ja olla valmis seda küsima. Isegi kui tegemist on armastusega, võib ohverdamine olla ohtlik, sest teisele meeldida püüdes on oht kaotada see, kes sa oled. Keskenduge esialgu oma vajaduste rahuldamisele ja jälgige, kuidas see teie suhteid mõjutab. Mis iganes ka ei juhtuks, lõpuks tuleb parim.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope