Armastuse ja suhte horoskoop 4. juuliks 2022


Jäär : Teie suhte praegune olukord võib teid õnnetuks muuta. Olete mõlgutanud mõtteid edasi liikuda, kuid miski takistab teid seda tegemast. Isegi kui võite olla pinges ega suuda otsust langetada, on kogu see olukord teie huvides.

Sõnn : Võimalik, et te pole oma romantilises elus asjade käiguga täiesti rahul. Teie kontrolli alt väljas olevate asjaolude tõttu olete kaalunud võimalust lahkuda, kuid siiski on miski, mis takistab teid seda tegemast. Teie huvides on jääda paigale.

Kaksikud : Täna ei ole te nii motiveeritud kui tavaliselt; pigem on teil unenäoline tuju. Veenduge, et järgiksite oma armule antud lubadusi tegevuste osas, milles kavatsete koos osaleda. Kui miski teid segab, võite muutuda pahuraks ja tujukaks. Olge tähelepanelik!

Vähk : Mis puudutab teie armuelu, siis võib teil olla raske otsustada, mida peaksite tegema. Võimalik, et te ei saa toimuvast aru. Planeetide konfiguratsioon tekitab segadust signaalides, mida arvasite, et saate konkreetselt inimeselt. Kuid hoidke end regeerimast, sest kõik saab varsti selgeks.

Leo : Sa võite nüüd kassi ja hiirt mängida! Alati on hea, kui inimene on mänguline ja see on just see, milles te silma paistate. Säilitage olukorra üle kontroll, suheldes täpselt nii palju, et säilitada selle erilise inimese huvi enda vastu.

Neitsi : Täna on teie karisma nii kütkestav, et võib võita igaühe. Kasutage ära kogu tähelepanu, mida praegu saate, sest see ei pruugi nii jääda. Kuid täna on kindlasti teie õnnepäev ja on väga tõenäoline, et saate alustada romantilist suhet kellegagi, kellega kohtute.

Kaalud : Võite täna joosta oma vana leegi või romantilise partneri otsa. See võib olla meeldiv üllatus. Olete sellest ootamatust sündmuste käigust jahmunud, kuid see paneb teid ikkagi naeratama. See isik võib olla teie ellu naasnud mingil põhjusel.

Skorpion : Armastav, osavõtlik ja mõistev kaaslane võib ootamatult tunduda teile täna sobiva romantilise kaaslasena. Kasutage seda võimalust oma mõtete ja arvamuste jagamiseks maksimaalselt ära. Astuge paar julget sammu, et luua oma partneriga tugev suhe.

Ambur : Planeerige oma uue potentsiaalse partneriga kiire põgenemine, et saaksite koos kvaliteetaega veeta. Mille käigus, õpiksite üksteist paremini tundma ja moodustaksite üksteisega tugevama sideme. Selle tulemusel saate oma tundeid vabalt väljendada. Teie romantiline elu muutub paremaks!

Kaljukits : olete omandanud hulga tarkusi armastuse, elu ja oma identiteedi kohta. See, mis teile on antud, on aare, mis ei saa kunagi otsa. See on suurepärane hetk nende sündmuste mälestuste hellitamiseks. Selle asemel, et keskenduda asjadele, mis teie suhtes ei õnnestunud, keskenduge positiivsetele külgedele.

Veevalaja : võite tunda, et olete sunnitud väljendama oma tundeid ja kontrollima, kas neile antakse vastutasu, kui olete armunud. Kui ootate, kuni teie uus suhe loomulikult areneb, võite karta selle inimese tähelepanust ilma jääda. Ärge siiski muretsege. Lihtsalt olge teie ise ja laske asjadel ise korda saada, kui need nii on mõeldud.

Kalad : Taaselustage täna mälestusi, mis mitte ainult ei too naeratust teie näole, vaid aitab lahti mõtestada varasemaid kogemusi. Looge kuvand, mis kujutab teie armuelu positiivselt. See toob teie suhetesse värskuse elemendi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope