Armastuse ja suhte horoskoop 4. juuniks 2022


Jäär: olenemata teie armuelu hetkeseisust, võite olla kindel, et asjad lähevad ainult paremaks. Peaksite pöörama tähelepanu oma mõtetele ja teadlikule käitumisele oma kallimaga. Tunnetage partnerit ja käituge vastavalt oma tundele.

Sõnn: Teil on kalduvus klammerduda teatud suhetesse ka siis, kui need ei ole enam pingutamist väärt. Pöörake tähelepanu sellele, mida teie sisetunne teile ütleb ja tegutsege sobivates olukordades vastavalt.

Kaksikud: See on päev, mil saate teha kõike, mida tahate. Liiga lihtne on sattuda elus ummikusse, mis kurnab meie energiat ja pingestab ka meie lähimaid sidemeid. Minge välja ja proovige midagi uut; teie harjumused ja välimus paranevad tänu sellele.

Vähk: Valmistuge oma partneriga suhete epifaaniaks. Rääkige kõigest, mis on varjatud ja jagage oma saladusi üksteisega, kui te mõlemad tunnete, et saate vestlusega hakkama. Teie suhe õitseb, kui olete tõeliselt avatud.

Lõvi: Lõdvestuge ja nautige kõike, mida elul on pakkuda. Täna võib tekkida vajadus veeta kvaliteetaega inimestega, kellest hoolite. See on päev, mil tunnete tugevat soovi oma kallimaga ühendust tihendada ja avaldada oma tunnustust.

Neitsi: Tõenäoliselt samastate end tugevalt emotsioonidega, mida teised täna kogevad. See võib olla teile motivatsiooniallikaks, et tuua oma ellu uusi kogemusi ja vaatenurki. Teie lähimate inimeste sisemaailma sügavam mõistmine peaks tugevdama sidemeid, mis teid nendega seovad.

Kaalud: Teie kallimal on täna täielik rõõm ja rahulolu tänu teiega koosolemisele. Teil on tunne, nagu veedaksite oma kallimaga kõige uskumatumat aega. Te mõlemad mõistate teineteise huve ja soove. Õhus on armastust.

Skorpion: Kui soovite näha edusamme oma olemasolevas suhtes, peate võtma selle raames suurema vastutuse. Võimalik, et teie partner ei pea teie tagasihoidlikku käitumist atraktiivseks. Selle tulemusena peate oma kallima suhtes üles näitama mõnevõrra suuremat tähelepanelikkust.

Ambur: Mis puudutab teie praegust suhet, siis peate leidma õige tooni ja väljenduse, et tõhusalt suhelda. Võimalik, et peate oma südamega seotud probleemide lahendamisel võtma pragmaatilise lähenemisviisi. Peate siiski hoolitsema selle eest, et te ei jätaks muljet, nagu oleksite liiga üksluine ja ebahuvitav.

Kaljukits: Pange tähele, et teete iga päev midagi erakordset, et romantiline suhe liiguks intrigeerivas suunas. Kasutage oma võimet kallimaga arutleda, sest see lisab teie jagatavasse suhtesse kahtlemata põnevust. Tooge oma strateegiasse originaalsust ja seda hinnatakse.

Veevalaja: nihe teie romantilises partnerluses ei pruugi olla see, mida olete ette kujutanud, kuid kasutage võimalust, et uurida kaardistamata territooriumi ja mõelda loovalt, kuidas edasi liikuda. Võite avastada, et millegi ootamatu tegemine aitab teie suhtes uuesti sütitada kirge ja õpetab teid veelgi rohkem hindama oma kaaslast.

Kalad: loobuge skeptilisest vaatenurgast, mis teil armastuse suhtes üldiselt on. See võimaldab teil luua õndsa sideme oma hingesugulasega. Kuigi võib esineda takistusi, mis raskendavad teie tunnete järgi tegutsemist, aitab tõsiasi, et te pingutate, muutuda skeptikust usklikuks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope