Armastuse ja suhte horoskoop 4.maiks 2022


Jäär : Heitke pilk oma suhtele ja vaadake, kas saate midagi parandada, minnes tavapärasest normist kõrgemale. See on hea võimalus igapäevasest ajagraafikust puhata ja koos väljavalituga midagi loomingulist ette võtta. Leidke ühine kirg või hobi ja tehke koostööd, et oma oskusi selles parandada.

Sõnn : Olukorrale värske pilguga vaatamine võib anda positiivseid vastuseid. Selle tulemusena paraneb teie emotsionaalne heaolu ja teie inimeste vahelised suhtlused saavad uue mõõtme. Muutute kohanemisvõimelisemaks ja paindlikumaks ning ei reageeri teiste märkustele ega käitumisele. See lisab teie armuellu värsket elujõudu.

Kaksikud : Kui vaatluse all on teie romantiline elu – tehke tulevikuplaan. Võib-olla tunnete end praegu oma suhetes pisut lämmatuna, kuna teie ja teie kaaslane keskendute mõlemad igapäevaelu argistele aspektidele. Selle tulemusena tundub, et pikaajalist eesmärki ei ole silmas peetud. Pikaajalise kohustuse võtmine tugevdab teie sidet.

Vähk : Proovige endas täna kirg välja tuua. Selleks pole vaja teha muud, kui väljendada oma tänulikkust inimese eest, keda armastate, mis tahes viisil. Väike lisatähelepanu võib olla see, mida teie partner otsib. Kui teil on raske oma tundeid sõnadega edasi anda, kaaluge kallimale kingituse või lillekimbu ostmist.

Lõvi : Teile võib täna tulla ootamatuid vastuseid partnerilt, millega teil võib olla raske toime tulla. Teisest küljest on teie suhtlemisoskus ja probleemi kõigi külgede nägemine teie kõige väärtuslikem omadus. Emotsioonide vaos hoidmine ja olukordadele ratsionaalne lähenemine faktide kaudu on hädavajalik raskuste lahendamiseks.

Neitsi : Kui teil on praeguses suhtes raskusi, võib teil tekkida tõuge otsida õnne mujalt. Armastusehuvi kellegi teise vastu võib teie uksele koputada, kuna võite leida end teise inimese võlust tõmmatud. Hingake pikalt ja kaaluge oma otsust. Ärge tehke midagi, mida hakkate hiljem kahetsema.

Kaalud : Kui olete vallaline, on teil suur soov leida armastust igal võimalikul viisil. Pidage meeles, et teisel pool tara ei ole muru alati rohelisem. Istuge vaikse meelega ja mõelge, milliseid omadusi oma partnerilt soovite. Vaadake nüüd oma elu romantilisi väljavaateid ja seda, kas need vastavad kriteeriumidele. Vaadake pikemalt ette.

Skorpion : laiendage oma teadmiste himu, et hõlmata ka oma romantilisi suhteid. Mõelge võimalusele saada rohkem teada enda kohta ja selle kohta, miks olete praeguses suhtes seotud ning mida peaksite sellest ära võtma. Lisaks võib see aidata teil vastata mõnele teisele võtmeküsimusele, mis on hiljuti teie meelde kerkinud.

Ambur : Tavaliselt ei saaks te tööd vahele jätta, et kallimaga aega veeta, kuid tänane päev on sellest reeglist erand. Soovite oma kohustused peatada ja veeta oma kallimaga kvaliteetaega. Võib-olla soovite minna oma kallimaga kinno või välja õhtust sööma, et lihtsalt igapäevastest segadustest eemalduda.

Kaljukits : Nüüd on aeg näidata endale armastust ja teha asju, mis pakuvad teile rõõmu. Alguses võib see olla raske, kui te pole harjunud oma vajadusi teiste omadest esikohale seadma, kuid peagi mõistate, kui rahuldust pakkuv on see, kui teie romantiline elu täidab teie vajadusi. Kohtuge iseendaga.

Veevalaja : Võtke aega, et mõelda oma motivatsiooni üle, oma elus seatud eesmärkide poole püüdlemisel ja selle üle, kui tugevalt te nendesse suhtute. Tunnistage oma romantilises partnerluses puudujääke. Ärge kartke praegu ebameeldivaid arutelusid pidada, hoolimata sellest, kui raske on olla aus. Parem on teha ülevaade sellest, mis teil on, kui raisata oma ressursse mujale.

Kalad : mis puutub teie romantilisse ellu, siis käitute täna ebatavaliselt. Kui olete pühendunud suhtes, võite oodata oma kallimalt meeldivat üllatust. Selleks, et partner endasse armuma panna, peate temaga mänguliselt flirtima ja vaatama, kui kaugele ta liigub, et teile meeldida.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope