Armastuse ja suhte horoskoop 4. märtsiks 2022


Jäär : Õhus on tunda harmooniat. Tundub, et koos kallimaga naudite teineteise seltskonda ja kui viimasel ajal on probleeme olnud, siis olete mõlemad rohkem kui innukad tegema esimest sammu neile lahenduse leidmise suunas. See on suurepärane aeg mõelda oma tulevikuplaanidele.

Sõnn : Isegi kui teil on varem armastusega halbu kogemusi olnud, tunnete tänagi õndsust. Teie suhtehädad kaovad planeetide mõjul loodud harmooniliste tingimuste tagajärjel. Paarina võite lõõgastuda ja nautida teineteise seltskonda, teades, et olete nii aktsepteeritud kui ka armastatud tingimusteta.

Kaksikud : See on suurepärane aeg veeta oma partneriga kvaliteetaega ja rääkida sellest, mida te teineteise vastu tegelikult tunnete. See muudab teie suhte veelgi tugevamaks, kui lähete välja ja leiate uusi tegevusi, mis teile mõlemale meeldivad. Lihtsalt näidake üksteisele, kui palju te armastate ja hoolite.

Vähk : Kuigi arvate, et teie armuelu on kohati igav, on igal asjal oma hooaeg. Tore on võtta hetk, et mõelda, mis teie suhtes toimub, kas läheb hästi või tunnete end halvasti. Kui teil on tuju vestluseks, võib praegu olla suurepärane hetk. Te ei saa sellega valesti minna, nii et see on teie aega ja vaeva väärt.

Lõvi : See on suurepärane aeg sõprade ja perega kokku saada. Kui te pole kedagi pikka aega näinud, ärge kõhelge talle helistamast. Teil on mõnus lugusid vahetada ja uudist avaldada. Olles hiljuti nii palju tööd teinud, väärite puhkust! Toetuge oma lähedastele, et lõõgastuda ja end laadida.

Neitsi : Teid inspireeritakse mõtlema kastist välja, kui on vaja partnerile oma tundeid edastada. Kasutage oma kujutlusvõimet spontaanse luule väljamõtlemiseks ja lugege see oma kallimale ette, et näidata, kui palju te temast hoolite. Teise võimalusena võite atmosfääri heledamaks muutmiseks tunded muusikasse panna. Ärge kartke midagi uut proovida.

Kaalud : Täna täidate sihikindlust oma probleemidele lahenduste leidmisel. Avastate, et suudate oma tunnetest loogiliselt mõelda. Astuge samm tagasi ja uurige oma praegust olukorda uue nurga alt, et saada toimuvast selgem arusaam. Enne jätkamist kaaluge oma tegude ja sõnade mõju.

Skorpion : keegi värske inimene köidab teie tähelepanu keset tegevusetuhinat. Võib-olla olete aga märganud, et teil on sel konkreetsel päeval määratud ülesannete täitmine olnud keeruline. Miks mitte paluda töökaaslase abi, et teada saada, kas teid huvitav inimene on sellele ideele avatud? Püüdke hoida oma töö kogu aeg tähelepanu keskpunktis.

Ambur : täna võib teid üllatada ootamatu suhtlus mõnelt teiselt sõbralt, kes tunnistab teie vastu varem allasurutud kirglikku armastust. Püüdke mitte olla sellest uudisest liiga hämmastunud ja võtke see kaastundlikult ja avatud südamega omaks. Selle suhte võimalused on piiramatud, nii et miks mitte riskida ja avastada, kuhu see teid viia võib!

Kaljukits : täna toimub kogu tegevus teie kontoris. Teie tähelepanu võib juhtida mõni teie kolleegidest. Veenduge, et see isik ei kuulu teie ülemuste hulka, kuna see oleks teie töövaldkonna jaoks sobimatu. Kasutage tööd ettekäändena, et vahetada paar teksti või alustada nendega intrigeerivat vestlust. Kuid ärge ületage oma piire.

Veevalaja : Investeerige omaenda tulevikku, mis puudutab teie armuelu. Kui räägite teistele oma suhtest, ei pruugi nad olla võimelised mõistma, mida üle elate. Nad on hämmeldunud kõige pisematest nüanssidest. Armastus on mõistatus, mille saate lahendada ainult teie. Vaadake ennast lähemalt ja leidke oma vastused.

Kalad : Peate oma emotsionaalsed väljavalamised peatama. Mõnikord avaldate liiga palju, liiga vara ja võite leida end küsimas, kas oleksite pidanud nii kõvasti läbi saama kellegagi, kellega olite alles hiljuti kohtunud. Järgmised päevad on seetõttu kriitilised, et olla ettevaatlik. Võtke oma õppetunnid võimalikult kiiresti vastu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope