Armastuse ja suhte horoskoop 4. oktoobriks 2022


Jäär : Täna tõmbab kedagi teie poole tänu teie võluvale isiksusele. Siiski võite olla jahmunud ja teie vastus on parimal juhul vastumeelne. Võite astuda sammu tagasi ja mõelda, mida te sellest uuest ühendusest soovite. Teie suurim mure on pühenduda millelegi, milleks te pole veel valmis. Kui te pole kindel, mida soovite, siis ärge kiirustage millegagi.

Sõnn : Kuna esialgne kiindumus teie kahe vahel on veidi tuhmunud, loodate täna kire leegid uuesti sütitada. Nautige rikkalikult tegevusi, restorane ja reisisihtkohti, mis teile ja teie kallimale meeldivad. Oma loovuse kasutamine viisil, nagu te oma partnerit kohtlete, on suurepärane viis armastuse ja põnevuse teie suhtesse tagasi toomiseks.

Kaksikud : Täna on kõige parem võtta aeglaselt. Võite otsustada oma perele rääkida oma romantilise seotuse ja selle võimaliku tuleviku kohta. Siiski peaksite tõsiselt mõtlema, et seda uudist veel mõnda aega hoida. Võimalik, et teie kavatsused võivad muutuda ja kui teete selle kohe, peate avalduse tagasi võtma. Andke sellele veel aega ja kaaluge avalikustamist mõne kuu pärast uuesti.

Vähk : Tänu võimalusele, et romantiline huvi võib ilmneda, on teil täna palju parem tuju. Kui otsite uut romantilist partnerit, on teil lootust. Ärge tõstke oma ootusi siiski liiga kõrgele; võimalik, et see suhe on oma olemuselt sensuaalne. Sellegipoolest pakub see ühendus teile palju suurepäraseid kogemusi.

Lõvi : Selgus on see, mida otsite, seetõttu kaalute täna tõsiselt, kas soovite oma praeguses suhtes pühendumust suurendada või mitte. Kui olete praegu vallaline, võib teie sõber teie vastu salaja romantilisi tundeid tekitada. Sõltumata sellest, millist teed valite, peaks teie suhte tugevdamine olema praegu teie esimene prioriteet.

Neitsi : Pingutage, et teid rääkides kuulda võetaks. Olete juba varustatud kogu keelelise suurtükiväega, millega võiksite veenda äärmiselt ihaldusväärset inimest selles, kui palju te teda hindate. Kui teil on kunagi olnud sõnadest puudu, siis täna on päev, mil kanalid avanevad ja saate kõigest rääkida stiili, kindlustunde ja huumoriga. Avage oma süda juba täna!

Kaalud : Teie kaaslane võib otsustada viia teid täna kuhugi, kuhu te kõige vähem ootate, et oma meelt lõdvaks lasta. See ei ole mitte ainult väga uudne kogemus, vaid võib ka taaselustada sädeme, mis teie kahe vahel kunagi nii eredalt põles ja mis võis viimasel ajal olla uinunud. Lisaks äratab see teie huvi teile kallima huvi valdkonna vastu.

Skorpion : Õppige üksteist täna paremini tundma. Täna ei ole õige päev jätkata tüli, mida olete oma partneriga viimase paari nädala jooksul pidanud. Kui soovite tegelikku olukorda muuta, peate probleemile lähenemiseks leidma uue nurga. Ärge siiski muretsege; lahendus tuleb teieni sama ootamatult, kui see tüli tuli.

Ambur : Teil on suurem võimalus leida romantiline eneseteostus keskkonnas, kus on müstiline hõng, nagu jooga vestlusring või veebipõhine meditatsiooniseanss. Selline ideede ja tunnete ühinemine toimub tavaliselt siis, kui inimene puhkab oma tavapärasest rutiinist või tal on paar päeva töölt vaba. Te tunnete rahulolu mitmel erineval rindel.

Kaljukits : Teie mõistus võib tänaste sündmuste käsitlemiseks veidi aega vajada. Teie püüdlus veenda oma armastatut oma uskumuste paikapidavuses nõuab tavapärasest rohkem pingutusi. Kui vaatate piisavalt sügavale, avastate, et kogu suhtelisel vastupanul, mida olete hiljuti tundnud, on pehme seletus. Usaldage, et kõik saab korda.

Veevalaja : Isegi kui teie armuplaanid on head, võite täna kohtuda tagasilöögiga. See on lihtsalt see, et teie otsekohene käitumine seab aeg-ajalt teie kaasinimese löögi alla. Te ei saa peaaegu midagi öelda, mis paneks teie kalli teise teile avanema. Tõenäoliselt põhjustavad seda asjad, millel pole teiega mingit pistmist. Peaksite suhtuma positiivselt ja tervitama oma partneri edusamme.

Kalad : haavatavus, mis teil mõlemal tõenäoliselt on, muudab tänase päeva teie suhetes proovikiviks. Võimalik, et teie partneri pingutus tõsiste teemade valgustamiseks võib teile tunduda vaenulik. Teie tuju ei parane hoolimata sellest, kui palju lohutust pakutakse. Enne vestluse alustamist võtke minut aega lõõgastumiseks ja tuletage endale meelde, et teie ja partner olete samal poolel.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope