Armastuse ja suhte horoskoop 4. veebruariks 2022


 

Jäär: Suhtlemisoskuste kallal töötades algab Teie armuelu ümberkujunemise periood. Avastate enda ja oma partneri kohta palju, kui arutlete oma kallimaga ausalt ja erapooletult. Peate mõlemad lahti laskma paljudest ebarealistlikest ootustest, et parandada suhte kvaliteeti.

Sõnn: Te võite tunda seda peent jõudu, mis on Teid juba mõnda aega juhtinud. Teil on tugevad tunded ja olete valmis neid jagama, kui leiate sobiva paarilise, kes võib Teile pikas perspektiivis emotsionaalset turvatunnet pakkuda. Peate selle nimel tööd tegema ja oma kättesaadavusest märku andes protsessi käima lükkama.

Kaksikud: Päev algab hapu noodiga, kuna Teie armuelus kerkivad tõenäoliselt esile mõned minevikuasjad. See võib Teie emotsioone mõnevõrra häirida, kuid terve mõistus võidab ja Te ei ületa piire. Proovige asjade õnnelikku olukorda taastada, uurides oma tõekspidamisi ja eeldusi praeguse suhte kohta.

Vähk: Teil on suurepärane võimalus oma armuelu kallal tööd teha ja seda paremaks muuta. Need, kes on vallalised, peavad oma kestast välja tulema ja algatama konkreetseid meetmeid kellegi erilise ligimeelitamiseks. Pühendunud suhetes olevad inimesed peaksid pingutama selle nimel, et süvendada oma sidet oma partneriga. Mida kauem oodata, seda magusam on tasu.

Lõvi: Võite äkki mõista, et keegi, keda Te ei pruugi liiga tõsiselt võtta, hakkab Teie vastu suurt huvi tundma. See võib olla sõber või keegi, keda tunnete juba pikka aega. Ärge otsustage midagi kiirustades. Mõelge sellele ettepanekule mõnda aega ja pidage nõu oma sõprade või lähedastega ning tehke seejärel oma otsus.

Neitsi: Te peate kontrolli enda üle lahti laskma ja oma emotsionaalse poolega kontakti saama. Veetke aega koos sõpradega, vaadake filmi või nautige midagi, mis teile kõigile meeldib. See aitab teil murda ja taastada suhe endaga. Lõpetage päev suurepäraselt, jagades oma tundeid oma erilise inimesega.

Kaalud: Te olete atraktiivne inimene ja inimesed veedavad meelsasti Teiega koos aega. Siiski on viimane aeg suhelda kellegagi, kes mõistab Teid sügavamalt kui vaid pealispindselt. Sooviga õppida tundma tõelist Teid. See on okei, kui Te pole kindel, millist inimest soovite, kuid andke võimalus neile, keda Teie poole tõmbavad.

Skorpion: need, kes otsivad armastust, näevad lõpuks oma elus palli veeremas. Saate võimaluse väljendada oma tundeid sellele, kes Teile meeldib, kuid ärge rikkuge seda liigse ootusega. Võtke see samm-sammult ja looge esmalt ühendus, enne kui mõtlete pikemale perspektiivile. Ärge kaitske end vaid laske oma tõelist mina välja.

Ambur: Leiate täna tröösti oma pere soojusest. Mälestused lapsepõlvest mängivad Teie mõtetes ja aitavad Teil luua ühenduse oma tõelise minaga. Saate aru, et sära Teie silmas on täna veidi puudu ja pead selle uuesti avastama. Mida rohkem selle nimel töötate, seda paremaks muutub Teie armuelu.

Kaljukits: Laske lahti oma tõsine mina ja tehke nali või paar koos nendega, keda armastate. Laske energial voolata ja planeerige oma partneriga väljasõit. Ta vastab sellele kergusega ja ootab seda. Kui olete oma kallimaga koos, hoidke oma mõtted töölt eemal ja veenduge, et elate olevikus. Ärge vaadake liiga kaugele ette.

Veevalaja: On aeg pöörata oma jagamatut tähelepanu neile, keda armastate. Suhtes olevad inimesed nõuavad aega ja neil võivad olla põhjendamatud ootused, arvestades, et asjad pole teie armuelus viimasel ajal liiga põnevad olnud. Ärge ignoreerige signaale ja tegutsege nende järgi kohe. Partnerile kingituse tegemine võib teha imesid.

Kalad: Teie elu vajab sädet, et asjad õigele teele tagasi viia. Soodne aeg on elukaaslasega avatud aruteluks oma ootuste ja tulevikuplaanide üle. Olge valmis oma partnerit kuulama ja oma arvamust avaldama, olemata ebaviisakas. Tõstke ühine otsuste tegemine oma peamiseks prioriteediks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope