Armastuse ja suhte horoskoop 5. aprilliks 2022


Jäär : kaaluge sellise otsuse tegemist, millega oleksite rahul nii teie kui ka teie partner. Kui oled juba mõnda aega mõelnud puhkusele, siis nüüd on aeg seda teha. Kui otsite uut kaaslast, kaaluge inimestega kohtumist avalikes kohtades, näiteks jõusaalis või klubis, kus on võimalik kohtuda inimestega, kes jagavad teie huvisid.

Sõnn : Kuni te endast liiga palju ära ei anna, pole teil ka probleeme. Veenake oma praegust lemmikinimest, kasutades oma imelist suhtlemisoskust. Võtke aega ja muutke suhtlus intrigeerivaks. Tõmbate teiste tähelepanu, kes soovivad teie kohta rohkem teada saada.

Kaksikud : Kuigi armastatud inimene on teadlik sellest, kuidas te temasse sügavamal tasandil suhtute, oleks ta tänulik, kui te neid sõnu ütleksite. Täna pole see päev, et end tagasi hoida. Kaaluge päeva jooksul meeldivaid tegevusi. Läbimõeldud kingitus ja ka romantiline eine sobivad ideaalselt teie kallima tõeliselt rõõmustamiseks.

Vähk : teil ja teie kallimal on koos suurepärane aeg, kui väldite hukkamõistmist. Ärge püüdke oma kohtingut hävitada, kategoriseerides kaaslast, enne, kui ta on sõnagi suust saanud. Laske end üllatada. Tehke sellest kahesuunaline suhtlus.

Lõvi : Armastus ja romantika mängivad teie elus täna olulist rolli. Pidage meeles, et asjade kerge ja rõõmsameelsena hoidmine on ilmselt parim viis. Saate oma lähedasi nii lõbustada kui ka kavaldada. Avaldage oma kirglike ja võimsate tunnete kogu ulatus. Ärge kartke anda oma partnerile teada oma tõelistest tunnetest.

Neitsi : On aeg oma isiklikud asjad korda seada. Võimalik, et kaalute täna oma väljavalitule olulisemat pühendumist. Kaaluge selle inimesega kokku kolimist, kui olete juba mõnda aega kohtamas käinud. Need, kes olete praegu vallalised, võite koguda julgust, et kutsuda see eriline keegi välja.

Kaalud : See on üks neist päevadest, mil teile meenutatakse minevikus juhtunut. Võib-olla näete tagasivaateid varasemast suhtest. Võimalik, et teie reaktsiooni intensiivsus üllatab teid. Enne jätkamist peaksite esmalt kindlaks määrama oma tõelised tunded selle inimese vastu.

Skorpion : Pöörake hoolikalt tähelepanu sellele, mida teie partner üritab teile öelda; ta otsivad teie parimaid huve. Olete varmas oma kaaslast valesti hindama, mille tulemuseks on karmid mõtted kõikjal. See viga võib olla välise sekkumise tagajärg. Pöörake teiste väidetele vähem tähelepanu ja usaldage kogu oma kaaslast.

Ambur : Tõenäoliselt lähevad asjad täna romantiliselt pingeliseks, seega pöörake tähelepanu sellele, mida partneril öelda on. Ta soovib teiega rääkida, kuid te ei reageeri. Laske oma partneril rahus ja privaatselt oma tundeid väljendada. Kui veedate üksteisega kvaliteetaega, loote tugevama sideme.

Kaljukits : Mõnda aega on okei lasta asjadel minna ilma vaidlemata, aga kui raskustega ei suudeta toime tulla, siis jääb koht teie kõrval tühjaks. Kuna olete juba mõnda aega tegelenud kahtluste ja usaldamatusega oma suhetes, on aeg kontrollida, kas see suhe on terve ja kindel või mitte.

Veevalaja : Tunded teie ja teie väljavalitu vahel on juba mõnda aega õitsenud ning teie jõupingutused suhtes on loonud teie sidemele stabiilse aluse. Asjad liiguvad õiges suunas pikaajalise pühendumise suunas. Keskenduge lihtsalt sellele, kuhu lähete, sest emotsioonid võivad teid ületada.

Kalad : teie iseloom võib olla teie vaenlane, seega proovige olla rahulik ja kannatlik. Enda ülekoormamise lubamine ei paranda teie suhet kuidagi ja võib isegi partneris pahameelt tekitada. Jälgige oma partnerit ja tehke kindlaks, kas suudate tema nõudmisi ette näha ja täita või mitte.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope