Armastuse ja suhte horoskoop 5. juuliks 2022


Jäär : Ärevus lähisuhte pärast võib panna teid endas kahtlema. Praegu, partneriga haavatav olemine, võib teile väga raske olla. Kui te kavatsete sellest rääkida, pole see õige aeg. Oma muredest ülesaamiseks peate tõenäoliselt olema enda vastu aus ja mõistma oma soove.

Sõnn : Teie väljavalitu peab tõtt kuulma. Vaadake udust mööda ja olge enda vastu aus. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, võib fassaadi eemaldamine ja autentse mina omaksvõtmine olla keeruline protsess. Laske oma hääl kõlada valjult ja selgelt ning kasutage seda energiat oma sõnumi edastamiseks.

Kaksikud : Võimalik, et kahtlete oma suhte aluses. Tasub pingutada, et vestelda asjadest, mis on teie jaoks kõige olulisemad, isegi kui see tundub veidi ettearvamatu. Edasiliikumiseks peate saavutama selguse oma kavatsustes, hoolimata sellest, kui turvaliselt te end praegu tunnete.

Vähk : Ärge kartke oma eelarvamusi vaidlustada. Võib-olla nõuab tänane päev veidi rohkem tähelepanelikkust ja suhtlemist teile olulise inimesega. Teie suhte olemus võib vajada määratlemist. Sellega saate aimu kuidas partner praegusel hetkel pühendumisse suhtub.

Lõvi : Praegu võib läheduse arendamine olla keeruline. Tugevat soovi sügava ühenduse järele võib olla raske rahuldada. On võimalus, et soovite asju pisut segada, samas kui teie partner eelistab asju konstantsena hoida. Kui olete vallaline, tuleks potentsiaalsesse partnerisse suhtuda ettevaatlikult. Olge tähelepanelik ja arvestage teiste tunnetega.

Neitsi : Teie kaaslane võib kutsuda teis täna oma rahaasjadele tähelepanu pöörama. Kiusatuse korral on kõige parem rääkida sellest, kuidas kulutada raha, mis on tõeliselt teie oma. Kui olete vallaline ja soovite suhet luua, saate oma rahaasju objektiivselt vaadata, et näha, kui palju raha olete selleks otstarbeks eraldanud.

Kaalud : Teie partner ei pruugi vastata teie praegusele soovile uute ja põnevate kogemuste järele. Ta võib soovida teiega rahulikumalt aega veeta, kuid see pole see, mida te praegu otsite. Võtke aega, et partneriga rääkida ja asjad selgeks teha.

Skorpion : Mis puudutab teie isiklikku elu, siis ettevaatlikkuse ja peenuse kasutamine aitab teil tundmatutes vetes hõlpsamini navigeerida. Teie armastavad suhted saavad kasu väärtusest, mida teie suuremeelsus neile annab. Teie siirus ja ausus tulevad selles olukorras läbi.

Ambur : Vaatamata sellele, et ootate väga kiiret päeva, on teie tõelise armastusega aja veetmine teie prioriteet number üks. Koduste kohustuste täitmiseks peate võtma aega. Tõenäoliselt on teie üks olulisemaid kohustusi pere heaolu eest hoolitsemine.

Kaljukits : Õhus on tunda romantikat ja teie kallim tunneb end teie julge vaimu tõttu enesekindlamalt. Sellele vaatamata peaksite proovima elada oma romantilist elu ilma liigselt pingutamata, sest teil on oht kannatamatusele.

Veevalaja : Teie romantiline elu ei pruugi täna kujuneda nii, nagu lootsite. Võimalik, et satute tüli või lahkheli keskele. Kohanemine on praegu peamine murekoht. Peate tegutsema äärmise ettevaatusega ja hoiduma kiirete valikute tegemisest.

Kalad : Võiksite oma partneriga avatult ja ausalt suhtleda. Säilitage rahu, eriti kui olete oma kallimaga koos. Olete mõlemad tähelepanelikud, kui on piisavalt ruumi hinnangutevabaks olemiseks. Töötage omavahel välja oma lühi- ja pikaajalised plaanid.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope