Armastuse ja suhte horoskoop 5. juuniks 2022


Jäär : Olete täna ülevoolavas meeleolus ja seetõttu võite kulutada kergemeelselt raha naudingutele. Avastate, et teile meeldib omada kõike, mis pakub rõõmu nii teile kui ka teie kaaslasele. Peaksite kasutama maksimaalselt ära romantilist õhkkonda, mis teid mõlemaid ümbritseb.

Sõnn : Kui mõni sõber üllatas teid hiljuti romantilise ettepanekuga, siis nüüd on aeg seda tõsiselt kaaluda, et saaksite teha parima võimaliku otsuse. Te ei tohiks otsustamisega kiirustada. Ärge kartke küsida aega selle idee üle järelemõtlemiseks ja sellest oma lähedaste ja lähedaste sõpradega rääkimiseks.

Kaksikud : Täna peate võtma armastuse otsimisest hingamisaega, puhkuse ja vaatama, et saate täielikult lõõgastuda. Koguge kokku käputäis oma lähedasi sõpru ja minge koos kinno või õhtusöögile. Vaba aja veetmine on praegu tõenäoliselt väga meeldiv.

Vähk : Inimene, kellega olete alati abielluda tahtnud, annab teile tõenäoliselt julgustavaid märke. Tehes ettepaneku, on teil suur tõenäosus saada seda, mida soovite, nii et tehke seda juba täna. Ärge aga heitke meelt, kui see kohe ära ei tasu. Olge kannatlik ja jätkake sama head tööd, mida teete.

Lõvi : Säilitage alati armastav suhtumine teistesse ja olge valmis abi pakkuma, kui seda vajatakse. Teie partner toetab teid, et kõik teie ettevõtmised õnnestuksid. Veenduge, et väljendate talle oma tänu selle eest, kuidas ta on seisnud teie kõrval läbi keeruliste hetkede.

Neitsi : Te ei saa lihtsalt leppida millegagi, mis pakub üürikest naudingut; vajate midagi, mis toidab teie südant ja hinge. Kui olete praegu suhtes, peaksite seda teemat oma kallimaga arutama. Kui näete kedagi lihtsalt juhuslikult, võiksite uurida oma motivatsiooni ja viia oma tegevused vastavusse oma tõelise sooviga.

Kaalud : Tehke paus, et veeta kvaliteetaega kellegagi, kellest hoolite. Tehke koos midagi meeldejäävat. Püüdke kindlaks teha, kuhu soovite minna ja mida kavatsete teha. Kui soovite talle veelgi tugevamat mõju avaldada, peaksite oma välimuses tegema mõningaid muudatusi.

Skorpion : On võimalik, et veedate täna sõbraga aega ja näete selle käigus inimest, keda olete otsinud. Pidage meeles, et olete seda inimest tundnud vaid lühikest aega, seega ärge veel liiga kiinduge. Mõelge, kas see inimene sobib teile või mitte, võtke aega, et seda inimest mõista.

Ambur : Teil oleks mõistlik öelda jah kõikidele üritustele, kuhu olete täna kutsutud. Teie suhtlus teiste inimestega on viljakas ja kui leiate lõpuks “selle ühe”, on see inimene teie jaoks kahtlemata tähelepanuväärne ja huvitav. Nii et olge valvel.

Kaljukits : Teil on täna võimalus kellelegi rääkida sellest, mida te tegelikult tunnete. Te avaldate muljet, olete ülevas meeleolus ja tunnete end energilisemana ja ahvatlevamana, kui kunagi varem. Kui olete nõus kohtamas käima, minge oma esimesel kohtingul kuhugi uude ja intrigeerivasse kohta ning muutke see meeldejäävaks.

Veevalaja : Võimalik, et tunnete end praegu oma praeguses romantilises partnerluses täitmatuna. Olete flirtinud mõttega edasi liikuda, kuid miski takistab teid selgelt seda tegemast. Parem on teha valik, isegi kui olete stressis ja teil on raskusi otsuse tegemisega.

Kalad : Kui rääkida teie romantilisest elust, siis kangekaelsuse ei loo teile midagi. On suur võimalus, et teil partneriga on täna lahkarvamusi. Teil on kalduvus muutuda kannatamatuks. Võimalik, et kallim tunneb end teie karmide sõnade pärast ärritununa. Valige oma sõnad hoolikalt, muidu võite kahetseda, mida ütlesite ja tegite

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope