Armastuse ja suhte horoskoop 5. maiks 2022


Jäär : Kui te pole oma partnerile piisavalt aega ja tähelepanu pakkunud, suunake see uuesti oma romantilistele sidemetele ja elavdage oma kirge üksteise vastu. Segavate asjaolude tõttu, pole te saanud anda endast parimat. Näidake oma partnerile enda otsusekindlust.

Sõnn : Kui olete mõne inimese peale romantiliselt mõelnud, on teil täna võimalus tema kohta rohkem teada saada. Kui olete valmis pingutama ning olema kannatlik ja mõistev, võib sellest kujuneda kauakestev sõprus. Aja möödudes areneb see selliseks suhteks, mida olete alati lootnud.

Kaksikud : Olge ennetav ja võtke asjad oma kätesse. Alati ei ole võimalik oodata teise inimese reaktsiooni enne oma sammude astumist. Teil soovitatakse tegutseda konkreetses küsimuses, mida teie partner ei pruugi kuigi murettekitavaks pidada. Initsiatiivi haaramisega kindlustate, et sellega tegeletakse tõhusalt.

Vähk : uurige praeguseid probleeme süvitsi. Võimalik, et olete hiljutise tagasilöögi tõttu masenduses. Reisimine teise kohta võimaldab teil saada olukorrale uue vaatenurga. Peaksite andma endale palju aega paranemiseks, kuid pole mõtet end tehtu pärast nutta.

Lõvi : Täna on hea päev armastuse ja tähelepanu tõmbamiseks. Teie positiivne olek ja elurõõm tõmbavad inimesi teie poole. Seltskondlikud tuttavad pööravad teile tõenäoliselt rohkem tähelepanu nüüd, kui nad näevad, kui muljetavaldav te inimesena olete. Keskenduge oma tugevatele külgedele ja rõhutage neid kõigis oma ettevõtmistes.

Neitsi : Täna võib saabuda ootamatu äratus, mis tuletab teile meelde tähenduslike sidemete loomise ja hoidmise väärtust. Võimalik, et teie ja teie partneri vaheline suhtlus katkes. Teievaheline lähedus võib olla tuhmunud, kuna olete olnud hõivatud muude asjadega. Väike täiendav keskendumine ja armastav vestlus aitavad kindlasti.

Kaalud : Kui teil ja teie kallimal oli just tüli, on võimalik, et tunnete praegu oma suhte pärast nördinult. Võib-olla eelistate üksi olla, mis on hea. Ärevuseks pole põhjust, kuna see faas möödub kiiresti. Pärast lühikest üksindusperioodi jätkub teie suhe kiiresti oma tavapärases tempos.

Skorpion : Täna mõistate, et minevikuvihast kinni hoidmine mõjutab ainult teid, mitte inimest, kelle peale olete vihane olnud. Lubage endal oma pahameelest lõplikult lahti lasta ja avastate, et saate taas avada oma elu uuele armastusele ja õnnele. Suhtes edukaks saamiseks peate oskama andestama.

Ambur : Teid võib ärritada ebaedu, mida olete oma kallimale muljet avaldades kogenud. Võimalik, et olete hiljuti kokku puutunud raskuste ja arusaamatustega. Võimalik, et need probleemid on aeglustanud energiavoogu teie ja teie partneri vahel. Andke sellele stsenaariumile hingamisruumi ja alustage uuesti algusest.

Kaljukits : Täna olge nii suurepärane suhtleja kui ka hea kuulaja ja teie side tõuseb uutesse kõrgustesse. Teie kaastunne ja lahkus on kõigi aegade kõrgeimal tasemel ning teie partner märkab seda. Te avastate, et mida võluvam ja enesekindlam olete, seda emotsionaalsemalt ja füüsilisemalt reageerib teie väljavalitu.

Veevalaja : Enda esikohale seadmine on oluline osa oma elu õigele teele tagasi saatmisel. Isegi kui teie süda alles paraneb, võib arusaamine, miks lõhe suhtes võiks olla vajalik, pakkudes ootamatut lohutust. Tuleks välja selgitada oma eluvaldkonnad, kus olete teisi ignoreerinud. Teie jaoks kõige olulisemate asjade tähtsustamine ja tegemine on praegu fantastiline idee.

Kalad : Väljavalituga suheldes võite avastada end jõuliselt väljendamas. Kuigi te võite sellest teadlik olla, võib teie partnerile tunduda ebameeldiv, kui jätkate seda pikema aja jooksul. Töötage oma suhte selle elemendi kallal ja väljendage oma kaaslasele kahetsust, kui arvate, et teie lähenemine on teda häirinud.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope