Armastuse ja suhte horoskoop 5. märtsiks 2022


Jäär: Uue päeva koidik toob teie olemisse uuenemise ja elujõulisuse tunde. See on suurepärane aeg välja minna ja kohtuda uute inimestega, suhelda ja endast lahti lasta. Selle konkreetse inimese leidmiseks võiksite osaleda pidudel või üritustel, kus osalevad teatud ambitsioonikad inimesed. On võimalus, et just siin kohtute oma erilisega.

Sõnn: On aeg öelda, mida mõne inimese kohta mõtlete. Selle äsja leitud intiimsusega on teie suhtel potentsiaali edaspidi hüppeliselt kasvada. Kuna kaldute hoiduma tundlike teemadega tegelemisest, on see harukordne võimalus näidata oma tõelist muret selle probleemi pärast ja tahet tegutseda.

Kaksikud: olete väga tundlik inimene, kellele meeldib teistega tähenduslike sidemete loomine. Teadlikke kogemusi saab nüüd siduda sügavama rütmikomplektiga, mille kosmiline konfiguratsioon on joondanud. Unenägude põhjalikum vaatamine või intuitsioonidele ja sisetundele tähelepanu pööramine aitab teil parandada oma isiklikke sidemeid.

Vähk: olete altid tekitama sügavaid tundeid, mis sunnivad teid mõistma, et peate kriitilise probleemi lahendamiseks midagi ette võtma. Kui olete pooleldi mõelnud, mis teie suhtes toimub, on aeg vabaneda ebakindluse surilinast ja tegutseda. Peate probleemiga silmitsi seisma, selle asemel, et sellest mööda hiilida.

Lõvi: teie mõtted lähevad kontrolli alt välja ja teie süda järgib tõenäoliselt eeskuju. Soovitatav on helistada sõbrale ja anda talle teada, kuidas te end tunnete. Vältige oletuste tegemist oma tunnete ja eneseväärtuse kohta. Ärge kartke oma emotsioone väljendada. Kui soovite, et teie sõber saaks teid aidata, peate olema temaga aus selle kohta, mis teie peas toimub.

Neitsi: Oskus ennast väljendada tuleb teile täna loomulikult. Et end kirjalikult tõhusamalt edasi anda, pidage meeles, et vestlete sagedamini sõnumite kaudu. Saate inimesi võluda oma teravmeelsuse ja leidlikkusega, mis tuleb kasuks, kui soovite oma armunud olekut avaldada.

Kaalud: see päev annab teile lisavõimaluse uute inimestega kohtumiseks. Selleks on kasulik uurida ka veebivõimalusi, mis võivad hõlmata konkreetseid kohtingu- ja abieluveebisaite. Need võivad olla teie jaoks hea valik; sellest hoolimata peaksite olema nendel saitidel enda kohta jagatava teabe suhtes äärmiselt ettevaatlik.

Skorpion: Tänane päev toob isiklikus elus tasakaalu ja eneseteostuse. Kulutate palju energiat nendega, kes on teile lähedased, seega kasutage neid väärtuslikke hetki maksimaalselt ära. Püüdke mitte karta lõõgastuda sõprade ja pere seltsis. Ignoreeri arvukaid kodutöid, mis on viimasel ajal mõtteid vaevanud ja lihtsalt nautige.

Ambur: Tänane päev võib olla teie romantilise elu jaoks eriti hea. Aeg ja pingutus, mille panustate oma suhete arendamisse, tasub teile praegu mitmel viisil ära. Keskenduge enda jõupingutustega oma abikaasale või inimesele, kellest soovite oma partneriks saada. Näete oma töö vilju ideaalsel hetkel.

Kaljukits: täna lõõgastuge nende seltskonnas, kes teid jumaldavad. See hõlmab teie partnerit ja perekonda ning tänane osadus pakub teile sisemiselt palju rõõmu. Veetke imelist aega ja naerge südamest, mõelge möödunud ajastutele ja spekuleerige tulevase üle. Naeratus näol, võtke vastu kõike, mida sellel päeval pakkuda on.

Veevalaja: Kui mõtlete kellelegi, hakkab universaalne mõttereegel toimima. Võite saada telefonikõne või tekstisõnumi. Praegu pole õige aeg eeldada, et ammu kadunud armastusega taas kohtumine tähendab, et siit edasi on kõik täiuslik. Sellest hoolimata on see hea hetk mineviku üle mõtisklemiseks ja tulevikku vaatamiseks.

Kalad: täna võite kogeda emotsionaalse intensiivsuse puhangut. Armastuse pärast on võimalik tunda hirmu. On tõenäoline, et olete keset lahkuminekut või aimate, et lahkuminek on kohe käes. Võib tunduda, nagu oleks see teile südamesse augu löönud. Mõelge oma heaolule, kui asjad edenevad ja muutuvad.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope