Armastuse ja suhte horoskoop 5. oktoobriks 2022


Jäär: Saate täna olla suurepärane romantiline kaaslane vaid siis, kui mõistate, kui väga te lähedust ja intiimsust vajate. Teil on kalduvus paljudel juhtudel liiga palju tööd teha. Kipute oma isikliku elu tagaplaanile lükkama tööelu kasuks. Täna on hea päev lähedastega koos aega veeta.

Sõnn: Teie oluline samm tuleks teha täna. Täna on päev tegutseda kõigis südameasjades, mida olete edasi lükanud. Võtke igas olukorras realistlik, praktiline ja kaastundlik seisukoht. Ärge alahinnake ennast; selle asemel astuge täie kindlusega edasi. Andke teed oma soovidele ja nautige elu peenemaid asju.

Kaksikud: Oluline on vastu seista soovile rikkuda midagi paljutõotavat omaenda kannatamatuse tõttu. Pühendunud armastuspartnerluse säilitamine võib mõnikord olla keeruline. Olge optimist, kes unistab maailmast, kus kõik on veatu, kuid tegelikkuses tähendab armastus mõnikord oma partneri jonnihoogude talumist. Tehke väikseid muudatusi ja proovige oma partneriga uusi harjumusi kujundada.

Vähk: Võimalik, et teie kaaslane on praegu õnnetu ega taha sellest rääkida. Kui teile ei meeldi, kui teid vaka all hoitakse, võib see teie jaoks üsna masendav olla. Olge siiski ettevaatlik ja ärge andke järele vajadusele asju sundida. See ei julgusta teie partnerit panustama ja võib teie suhetes isegi pingeid tekitada. Lihtsalt olge rahulik ja andke oma partnerile aega vestluse algatamiseks.

Lõvi: Segane armuelu võib olla üks teie praegustest emotsioonidest. Võimalik, et kahtlete oma soovides romantilise partneri suhtes. Kui tegemist on uue armusuhtega, olete idealistlik, romantiline. Te kujutate ette, et see inimene on teie ainus tõeline armastus ja igavene hingepartner. Siiski võite aeg-ajalt raskusi rutiinsete asjadega tegelemisel. Võib-olla peate oma ootusi kohandama.

Neitsi: Pärast aastatepikkust kelmikat kohtamist olete otsustanud, et on aeg end sisse seada. Võib-olla on teil hiiliv kahtlus, et teie suhtes olev teine ​​​​inimene ei ole nii palju investeerinud kui teie ja on teid ainult oma isekatel eesmärkidel ära kasutanud. Täna on päev, mil tuleb vaigistada kõik vastu rääkijad ja veenduda, et olete mõlemad samal lainel. Otsige võimalusi enda parandamiseks.

Kaalud: Tunnetate täna tugevalt oma partneri armastust ja kiindumust. Seda seetõttu, et olete jõudnud sisemise harmoonia punkti. Kui soovite näha, et teie armastus vastaks, peate oma tundeid oma partnerile näitama. Mida iganes talle ütlete, tehke seda väga ausalt ja avatult. Need, kes kohtamas ei käi, peaksid näitama oma parimaid omadusi, sest keegi lähedane märkab seda kindlasti.

Skorpion : On vihjeid, et teie kallimal on teid millegagi üllatada. See võib olla päeva parim osa. Väga oluline on mõelda sellele, kuidas te sellel päeval reageerite, et teie kallim teaks, kui palju ta teile sellel erilisel päeval tähendab. Täna on päev, mil tuleks väljendada oma tõelisi tundeid inimesele, kellest kõige rohkem hoolite.

Ambur: Täna on suurepärane päev, et säilitada rahu ja tugevdada sidet oma kallimaga. Teie ja teie kaaslane tunnete üksteise vastu iga päev sügavamaid tundeid. Siiski peaksite olema ettevaatlik ja kontrollima oma emotsioone. Teie omandihimu võib teie partnerlust ohustada. Kuna hoolite sellest inimesest väga, peate kohanema tema praeguse olukorraga.

Kaljukits : Romantilistes olukordades peaksite olema ettevaatlik, kuna teine ​​​​inimene ei pruugi käituda siiralt. Sellises olukorras on lihtne end abituna tunda. Võtke aega selle uue inimese tundmaõppimiseks, kelle poole tunnete end tõmbavat, ja küsige endalt, kas see on liiga imeline, et tõsi olla. Olge enda vastu aus, kui mõni selle inimese tegudest tehti ainult teile meelitamiseks, kuid ei olnud tõeline.

Veevalaja: Tänane päev on teie romantikas pöördepunkt. Kui olete oma suhteolukorras tundnud klaustrofoobiat, kuna järgite liiga tihedalt oma ideaalset partnerlust, proovige avada end muudele alternatiividele. Siiski ei saa tähelepanuta jätta emotsionaalset mõju. Võimalik, et väldite enesekaitseks teistega lähedaseks saamist.

Kalad: Täna võib olla päev, mil te ei suuda oma emotsioone vaos hoida. Kuna teie kaaslane on tõenäoliselt harjunud, et hoiate oma kaarte rinnale lähemal, võib see neid rahutuks muuta. On mõeldav, et teie tunded imbuvad teie eksistentsi igasse osasse. See, mida te praegu välja lasete, võib teie olukorda drastiliselt parandada, nii et võite ka kõik paljastada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope