Armastuse ja suhte horoskoop 5. septembriks 2022


Jäär : Võib tunduda, et teie praegune leek ei ole päris investeeringut väärt. Tundub, et ta näeb palju vaeva, et end eristada. Isegi kui see ei tule teile loomulikult, proovige säilitada meeldiv olek ja näidata oma tunnustust; ta püüab teid õnnelikuks teha. Võimaluse korral vestelge temaga südamlikult ja laske tal teie seisukohta mõista.

Sõnn : Kui teie kaaslane on kaugel, on loomulik, et tunnete end soovimatuna. Kuigi teie partner hakkab rohkem keskenduma millelegi muule, võite hakata tundma end unustatuna, isegi kui olete mõlemad oma suhtes õnnelikud. Rääkige oma väljavalitule, kuidas te end tunnete. Olge aus; see toob teile kohe rohkem rõõmu. Seetõttu on teie suhtel suurem võimalus oma haavadest taastuda.

Kaksikud : Teie humoorikas pool särab täna tõeliselt. Kui kaks inimest armuvad, on see hea märk, kui nad jagavad huumorimeelt ja naudivad samu nalju. Tavaliselt olete oma välimuse suhtes üsna eneseteadlik; sellegipoolest võite avastada, et kuigi see inimene ei vasta teie ilustandardile, on ta sisemiselt siiski ilus.

Vähk : Kuna ebakindlus ja kahtlused seoses teiega juba mõnda aega varjatud on muutunud ilmsemaks, on aeg hinnata partnerluse seisu. Saate päeva läbi ilma suurema võitluseta ja see on hea, kuid see ei tee teid pikemas perspektiivis õnnelikuks. Peaksite hindama, kas teie praegune suhe rahuldab teie vajadusi rõõmu ja rahulolu järele või mitte.

Lõvi : Planeetide joondumise tõttu võib teisse praegu tungida tunne, et midagi tõeliselt olulist juhtub. Kuid see juhtub ainult siis, kui teete tööd ja teil on selge kavatsus. Olete teadlik oma romantilise elu probleemist, mis vajavad lahendamist, enne kui saate teiste inimeste juurde liikuda. Ärge kunagi kartke rääkida lähedasele sõbrale või partnerile, mida te tegelikult tunnete.

Neitsi : Uue romantilise huvi tulek teie ellu tõstab kindlasti teie tuju. Te kaks väärite koos kvaliteetaega, nii et planeerige puhkust. Tõstke jalad üles, lõdvestuge ja nautige seda intiimset hetke oma kallimaga. Oluline on olla avatud kogema kõike, mida elul on pakkuda. Teil kahel on võimalus paremini tuttavaks saada, seega kasutage seda maksimaalselt.

Kaalud : Tundub, et täna on päev, mil saate tähendusrikka ühenduse kellegagi, kellest kõige rohkem hoolite. Teie kaaslane nõuab, et te leiaksite probleemile kohe lahenduse ja ta ei kuula teie pakutud argumente. Teilt võidakse nõuda ka rolli täitmist. See ei ole ebanormaalne, et tunnete end praegu prügimäel olevana; sellegipoolest paraneb teie meelelaad kiiresti.

Skorpion : Teie päev keerleb selle ümber, et teete kõik endast oleneva, et teha teile olulised inimesed õnnelikuks. Elueesmärkidele keskendumine nõuab, et seaksite esikohale teiste teie ümber olevate vajadused. Teadlikult selle variandi valimine, millest teie romantiline partnerlus kõige rohkem kasu saab, on väärt eesmärk. Kuid teie partner peaks teie vastu samamoodi tundma.

Ambur : On uus päev ja see tähendab, et ka teie armusuhted peaksid saama uue alguse. Ärge laske sellel, et need sõnad võivad teie südamesse hirmu tekitada, takistada teid tegemast seda, mis võib olla teie jaoks parim asi, mida olete väga pika aja jooksul teinud. Hoolimata asjaolust, et neil on see jõud, ei tohiks te seda lasta.

Kaljukits : Te ei karda end välja panna ja teil on palju potentsiaalseid armupartnereid, kellega kohtuda. Näidake loovust ja improvisatsiooni. Tunnete julgustust olla oma romantilises suhtluses avatud ja aus. Võib-olla tunnete end praegu atraktiivse ja kindlana ning see on suurepärane aeg ekspromptidele haaravateks kohtumisteks. Kui aktsepteerite oma soove ja võtate need omaks, võib teie teele tulla ootamatu õnn.

Veevalaja : Teie koduse olukorra muutumine partneriga on praegu võimalik. Kas teie või teie partner võite tõstatada renoveerimise teema ja pakkuda välja mõned muudatused oma kodu interjööris. Isegi kui te praegu ühist elukohta ei jaga, saate siiski rääkida oma mõtetest kooselu kohta ja sellest, kas see on midagi, mida teil oleks huvitav uurida. Kaaluge kõiki võimalikke tulemusi.

Kalad : Kui soovite oma romantilises elus uut peatükki alustada, saate seda teha juba täna. Tunnete end oma romantilistes võimetes kindlamalt. Võite proovida leida kedagi, kes rõõmustab teid kõiges, mida teete. Kui olete suhtes, võib see aidata harjutada partneri kommentaaride ja imetluse südamesse võtmist. Tuletage endale meelde, et olete otsitud armastust väärt, ja oodake ees ootavaid häid asju.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope