Armastuse ja suhte horoskoop 5. veebruariks 2022


 

Jäär: Teil on võimalus keskenduda konkreetsele suhtele, mis muutub Teie jaoks aeglaselt tähtsusetuks. Peate silmitsi seisma teatud tundega, mida Te pole veel päris valmis aktsepteerima. Võtke aega, et mõista, mida see Teie jaoks tähendab. Jääge enda vastu ausaks ja jagage seda asjassepuutuva inimesega sobival ajal.

Sõnn: Tahate ligi meelitada inimese tähelepanu, kes Teile väga meeldib. Te loote igasuguseid plaane, et end märgatavaks muuta. Olete osaliselt edukas, kuid kasutage seda võimalust selle inimese tundmaõppimiseks, selle asemel, et ennast jõustada. Andke talle aega ja ruumi, et ta saaks Teid paremini tundma õppida.

Kaksikud: Pääsete ligi huvitavale teabele selle kohta, mis Teile meeldib, mida soovite oma lähedastega jagada. Kujundage harjumus oma mõtteid kirja panna, et saada selgust oma meeldimiste ja mittemeeldimiste kohta. Suhtes olijad peavad oma partneriga telefoni teel pikki ja intensiivseid vestlusi.

Vähk: Tunnete end täna ülevoolavalt, kuna Teie armuelu pikaajaline probleem liigub lahenduse poole. Saate oma partneriga kohtuda kohvi kõrvale pikaks vestluseks, mis teeb Teid õnnelikuks ja rahulolevaks. Teie seltskondlik elu läheb õitsele ning Teie ja te partner võite kutsuda mõne sõbra väikesele koosviibimisele.

Lõvi: On hea aeg armuelus uuesti alustada. Suhtes osalejatel võib olla raske päev. Tundub, et Te ikka hoolite sellest inimesest väga, nii et ärge andke alla. Leidke uuenduslikke viise oma mõtete edastamiseks ja eneseväljendamiseks, et kõrvaldada kõik väärarusaamad. See võib võtta aega, kuid see on seda väärt.

Neitsi: Teie loominguline joon on täna silmapaistev kõigis eluvaldkondades. Hea mõte on oma partnerit üllatada ootamatu kingituse või žestiga, millele kindlasti tema nägu särama lööb. Need, kes on vallalised, on motiveeritud näitama oma parimat külge inimesele, keda nad imetlevad. Laske oma kirg välja ja näidake seda oma käitumises.

Kaalud: See on suurepärane päev uute sidemete loomiseks. Mida rohkem jagate, seda õnnelikum Te ise olete. Laske oma ootustel tagaplaanile jääda, et nautida seda, mis Teile ette tuleb. Suhtes olevatel inimestel on muretu suhtumine ja nende lõbus ja lapsik pool on nähtav. See teeb Teie partnerile rõõmsa tuju ja muudab päeva toimingud sujuvaks.

Skorpion: Kuulake, mida Teie sisetunne Teile ütleb. Teil on tugev intuitsioon ja see tuleb Teile appi, kui proovite aru saada, mis Teie romantilises elus valesti läheb. Teie partner on vältinud otsest vastasseisu ja on aeg üksteisega rääkida, et see selgeks teha. Need, kes on vallalised, võiksid otsida oma sideme parandamist sellega, kellega nad on meeldiv klapp.

Ambur: Teil on tuju tegeleda mis tahes väljakutsetega, millega olete viimati silmitsi seisnud. Kui olete oma armuelu suhtes perekonna ja lähedaste vastuseisu kohanud, võite oodata lahendust. Kuid lähenege sellele taktitunde ja kannatlikkusega. Need, kes on vallalised, mõistavad, et süttinud on roheline tuli – potentsiaalne tulevane partner ilmutab soojust ja otsib kontakti.

Kaljukits: Kui plaanite osaleda seltskondlikul koosviibimisel, valmistab see Teile meeldiva üllatuse. Tõenäoliselt kohtate kedagi tõeliselt põnevat, kellel on Teiega palju ühiseid huvisid. Jätke kõik oma mured seljataha ja haarake hetkest, et luua uus ühendus. See võib osutuda parimaks asjaks, mis Teiega üle pika aja juhtunud on.

Veevalaja: Olete ekstravagantses meeleolus ja kulutate heldelt oma lähedastele. Selle asemel, et oma partnerile kingitusi teha, oleks parem kulutada raha mõne ühise mälestuse loomiseks, mida saab hiljem kalliks pidada, mis aitab teie suhtel õitseda. Nautige oma partneri kohalolekut oma elus ja väljendage oma armastust.

Kalad: On okei olla ebatäiuslik ja näidata oma rumalat külge neile, keda armastate. Teie alandlikkus ja hooliv suhtumine korvavad selle igal juhul! Teie partner mõistab Teie sisemist tuuma ja seetõttu olete valmis oma armuelu täiel rinnal nautima. Need, kes on vallalised, võiksid võtta oma armuelu suhtes kindla seisukoha, et vältima segadusi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope