Armastuse ja suhte horoskoop 6. aprilliks 2022


Jäär : Tähed soovitavad teil muutuda energilisemaks, sest see aitab teil leida enda jaoks ideaalse romantilise paarilise. Häälestuge oma sisemisele lapsele ja uurige oma mängulist ja muretut poolt. Lõdvestuge tehes tegevusi, mida te tavaliselt ei teeks. Olge ise esimene ja võtke otse ühendust kellegagi, kes teile meeldib.

Sõnn : On ebatõenäoline, et te täna armastuse leiate, kuid võite sattuda kokku mõne huvitava tegelaskujuga, kelle mõtted on paralleelsed teie omadega. See on ideaalne hetk peo korraldamiseks ja kutsuda kõik, kes on kunagi teie tähelepanu köitnud ja kellega olete alati soovinud suhelda.

Kaksikud : Erisused ühendavad. Nii vastandlikud teile kui ka tavaline suhtlusringkond on täna altid teiega suhtlema. Seda tehes on teil võimalus suhelda läbi uute vaatenurkade ja ideede. Kui rääkida romantikast, võivad asjad selles uues õhkkonnas palju huvitavamaks muutuda.

Vähk : See on hea päev, et astuda oma suhtes samm edasi. Õppige tundma kedagi imelist, muutumata liigselt emotsionaalseks. Ideedel põhinev vestlus aitab teil, teie jaoks kohtutava inimesega ühisosa leida. Üksteise paremaks tundmaõppimiseks hinnake üksteise huumorimeelt.

Lõvi : Kui tegemist on oma armastuse avaliku deklareerimisega, olge ettevaatlik. Teil ei pruugi selle erilise inimesega olla sügavat sisemist sidet. On tarvis teada saada, kas ta on nii ideaalne, kui arvate. Võib-olla tuginete selle külgetõmbe ajal hoopis pealiskaudsetele kontaktidele. Kiired ja põgusad vestlused ei ole tõendiks.

Neitsi : Tooge armastus oma ellu kohe. Veenduge, et te ei loobu ideaalse romantilise kaaslase leidmisest. Ärge üllatuge, kui kõhklete pea ees suhtesse hüpata. Võite avastada, et sellel inimesel toimub pinna all palju rohkem, kui esialgu paistab. Veetke aega koos ja õppige rohkem tundma.

Kaalud : Armastuse puhul on eelistatav võimalusel oma emotsioonid enda teada hoida. Mitte et neil midagi viga oleks. Tegelikult võib selle mõtteviisi arendamine olla pikas perspektiivis kasulik teie üldisele heaolule. Kui lubate teistel initsiatiivi haarata, on teil võimalus veeta aega iseendale, mitte keskenduda teistele.

Skorpion : ärge laske heidutada oma suhet ja ennast suhtes väljendamast. Armastus muutub teie jaoks palju intensiivsemaks, nii et hakake mõtlema uutele viisidele, kuidas üllatada seda, kellest hoolite. Mitteverbaalsed vihjed on selle partnerluse ühenduse alustala.

Ambur : Ärge kaotage oma kallimaga rahu ja ärge kiirustage ärrituma. Säilitage kannatlikkuse ja eraldatuse tunne. Teie pursked võivad teie lähedasi vihastada. Püsipartnerid võivad sattuda tülidesse. Seda saab vältida, kui näitate, et arvestate oma partneri nõudmistega.

Kaljukits : Teie romantilise suhte pinget suurendavad praegu ebasoodsad planeedikonfiguratsioonid. Kui teil ja teie partneril on hiljutiste lahkarvamuste tõttu probleeme olnud, võite avastada, et probleem on tänaseks muutunud hullemaks. Ärge mõelge üle, pigem lihtsustage oma strateegiat.

Veevalaja : Nüüd, kui olete suhtes, olete empaatilisem. Teie tuju on optimistlik, kuid te ei pruugi seetõttu olla võimeline keskenduma igapäevastele ülesannetele. Hoidke oma jalad kindlalt maapinnal, kasutades samal ajal maksimaalselt ära hiljutist energiat, mille olete oma äsja leitud armastuse tulemusel kogunud.

Kalad : Võimalik, et arvate, et olete lihtsalt aus, kuid peaksite teadma, et teie kallim ei pruugi nii arvata. Oluline on oma kõnet kontrollida, et veenduda, et te poleks liiga ebaviisakas. Olege empaatiline. Pikemas perspektiivis säästab see nii aega kui ärritust ning viib suhet edasi.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope