Armastuse ja suhte horoskoop 6. juuliks 2022


Jäär: Puhkuse võtmine ja akude laadimine on tõenäoliselt teie prioriteetide nimekirjas esikohal. Isegi kui olete pühendunud, ärge kartke hingata ja öelda sama oma partnerile. Mõnikord võib teil olla raske tasakaalustada oma tundeid sooviga tõusta ja minna. Tehke seda, mida peate edu saavutamiseks tegema.

Sõnn: Päeva jooksul võite avastada endas tulekahju, mille olemasolust te midagi ei teadnud. Kui valmistute uut suhet alustama, võite olla üllatunud, kui avastate, et see algab julgemalt ja kirglikumalt, kui ootasite. Võite avastada, et hindate seda uut kogemust.

Kaksikud: teie isiklikus elus toimuvate muutuste tõttu võivad teie intiimsed suhted sassi minna. Hoolimata asjaolust, et see võib teile ärevust tekitada, peaksite sellesse suhtuma optimistlikumalt. Kui otsite võimalusi probleemi lahendamiseks, antakse teie suhtele uus hingamine.

Vähk: Te ei tohiks teha mingeid jõupingutusi, et end tegelikkuse eest varjata, sest see aitab teid tohutult teie asukoha kindlaksmääramisel. Te ei saa oma suhte dünaamika tõttu end nii vabalt väljendada, kui sooviksite. Kuid see kõik muutub.

Lõvi: Enne otsuse tegemist vajate veidi aega, et mõelda hiljutistele sündmustele teie olemasolevas suhtes. Teise võimalusena võite õppida uskuma, et asjad on palju hullemad, kui nad tegelikult on, mis tooks kaasa pessimistliku väljavaate. Ärge tehke otsuseid oma olemasolevate järelduste põhjal, et vältida asjade halvenemist.

Neitsi: täna on teil tõenäolised tugevad emotsioonid ja hajutatud meel. Võimalik, et üks inimene, kellega äsja kohtusite, neelab kõik teie mõtted. Oluline on meeles pidada, et see, mida kogete, on lihtsalt külgetõmme ja enne tema vastu tegutsemist peaksite ootama, kuni need tunded stabiliseeruvad.

Kaalud: Tehke täna kõik endast olenev, et vältida väiksemaidki eriarvamusi oma partneriga. Praeguse kõrge emotsionaalsuse tõttu on mõeldav, et lähipäevil ilmnevad mõned väiksemad väljakutsed. Kriisi deeskaleerimiseks on vaja olukord rahustada ja hõlbustada ratsionaalsemate otsuste langetamist.

Skorpion: Teil on tohutu soov teha lõpp probleemidele ja võitlustele, millega minevikus silmitsi seisite. Teise inimese poolt teile tehtud ülekohtu meelespidamine võib olla kurnav. Pärast kõike seda olete selle oma eluperioodi lõpetanud ja olete nüüd valmis jätkama järgmisega. Rõõmustage!

Ambur: Kui olete viimasel ajal lootnud ja otsinud uut tuttavat, võib see olla teie õnnelik päev. Selles suhtes on palju keemiat, sest teile mõlemale meeldib hea väljakutse ja te väldite igavust. Saate olla kindel, tulevikus olete kätel kantud.

Kaljukits: Need, kes otsivad armastust, annavad, edusammude puudumise tõttu, alla. Hoolimata tänasest vähesest aktiivsusest selles vallas, ei tähenda see, et te ei pingutaks, sest teil on piisavalt aega, et mõtiskleda omaduste üle, mida partnerilt otsite. Kasutage seda faasi oma iseloomu paremaks mõistmiseks.

Veevalaja: On oluline, et teil oleks positiivne vaade endast. Kasutage kõiki võimalusi proovida midagi uut ja põnevat. Reis või matk on suurepärane võimalus oma vabadusest ülevaadet saada ja hinnata, kui õnnelik see on. Kui järgite seda teed, täituvad teie elu sarnaselt mõtlevate inimestega.

Kalad: kellelegi oma südame andmine paljastab teie hapruse ja sügavuse, milleni saate armastada ja seda, mil määral võib teine ​​inimene teid haavata. Peate mingil hetkel oma elus neid võimalusi kasutama. Elu väikesed imed panevad teid mõistma, et olete elanud elu täiel rinnal ega riskinud millegagi.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope