Armastuse ja suhte horoskoop 6. juuniks 2022


Jäär : Võtke täna rahulikult, sest on suur võimalus, et kõik lendab ilma nähtava põhjuseta õhku. Teie huvides on hoida enda ja partneri vahel distantsi ning anda teineteisele aega. Ka ei tohiks teil olla liiga rangeid standardeid selle kohta, mida oma partnerilt ootate.

Sõnn : Kui näitate oma partnerile suuremat austust, näitab ta teile vastutasuks suuremat kiindumust. Täna olete suure tõenäosusega hõivatud koduga seotud küsimustega. Võiksite näha vaeva, et oma kallimalt uusi oskusi omandada.

Kaksikud : Kui teie partner pingutab, et juhtida teie mõtteid kindlas suunas ja siis ütleb teile midagi, mis teeb haiget, võib see tunduda tüütu. Kui teil peaks midagi tõsist valesti minema, ärge unustage oma kallima ees vabandada. Säilitage üksteise suhtes positiivset ja rahulikku suhtumist.

Vähk : See, kuidas te end praegu näete, võib mõjutada seda, keda te tulevikus kohtate. Võimalik, et minevikust pärit vana ebakindlus kerkib uuesti esile ja raskendab teie avanemist partnerile. Suhtlemise täiusliku noodi tabamiseks ärge oma käitumist üle analüüsige.

Lõvi : On võimalus, et see, mida te sügavalt ihaldate ja mida te romantilistelt partnerlustelt põhimõtteliselt nõuate, langeb täna üllatuslikult kokku. Võimalik, et saate pakutava põnevuse eest vastutasuks midagi põnevat.

Neitsi : Teie keel on juba üsna terav; pole vaja seda rohkem teritada. Peate taas kellegagi vestlust pidama, mis on pikka aega edasi lükatud. Jälgige kindlasti oma tooni, kuid öelge, mida on vaja öelda.

Kaalud : Võib-olla olete endas kandnud vaenulikkust ja matnud selle asjade taha, mis varjavad teie leina, kuid täna leiate viisi, kuidas oma suhetes sellest kõigest mööda minna. Võib-olla olete lõpuks jõudnud punkti, kus olete valmis loobuma kontrollist ja alustama uuesti, kuid seekord õigetel põhjustel.

Skorpion : Uurige oma valikuid, kuid vältige selle käigus oma võimete alahindamist. Teil on soov suhelda teistega ja otsida inimeste kogukondi, kes jagavad teie vaatenurki. Kui kohtate kedagi põnevat, on oluline tunnustada väärtust, mida maailmale pakute, ja tegutseda oma kõige mõistlikuma hinnangu kohaselt.

Ambur : Teie vaatenurk muutub teie armuelu ja asjadega, mis pakuvad teile naudingut, ning võite avastada, et see periood avab teile uusi romantilisi võimalusi. Võimalik, et avastate, et saate ausamalt vestelda ja muutute vastuvõtlikumaks partneri ideedele ja tulevikueesmärkidele.

Kaljukits : Võimalik, et sõbrad püüavad panna teid uskuma, et olite määratud ülejäänud elu üksi veetma. Võimalik, et armastus on teile haiget teinud ja see hoiab teid tagasi. Teil on aeg võtta oma armuelu kontrolli alla ja teha mõned uued valikud, mis motiveerivad teid uuesti välja tulema ja uute inimestega kohtuma.

Veevalaja : Märkate, et täna kaovad teie teelt takistused ja teie romantiline teekond kulgeb nii, nagu lootsite. Võimalik, et suudate luua lähedasema sõpruse kellegagi, keda olete juba pikka aega imetlenud.

Kalad : Teil on palju energiat uue romantilise partneri otsimisel. Raugenud ind armastuse otsinguil, on tagasi. Vastassoo esindajad tõmbuvad teie poole. Kasutage kõrget energiat maksimaalselt, näidates end, ärge kartke saada inimeste tähelepanu.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope