Armastuse ja suhte horoskoop 6.maiks 2022


Jäär : Ausus ja armastus käivad suhetes käsikäes, seega rääkige välja ja tehke end kuuldavaks. Aeg-ajalt on okei olla natuke liiga häälekas. Nüüd tuleb käsitleda kõike, mis takistab teid praeguses suhtes. Kasutage võimalust jagada oma mõtteid ja tundeid mõne erilise inimesega.

Sõnn : Kui tahate olla õnnelik, peate selle saavutamiseks olema valmis oma elus muudatusi tegema. On aeg lahti lasta vanadest harjumustest ja tavadest ning astuda uutesse dimensioonidesse ja ületada uued piirid, et astuda sellisesse suhtesse, mis aitab teil inimesena kasvada ja areneda.

Kaksikud : Tundub, et potentsiaalne külgetõmme võib täna hakata kasvama millekski olulisemaks. Kui olete arutanud, kas tasub mõnda inimest tundma õppida, siis siin on teie võimalus. Selleks, et see juhtuks, peate võtma juhtrolli ja tegema suure osa tööst ise. Võtke vastutus oma õlgadele.

Vähk : Armastuse ja romantikaga seotud probleeme võib olla raske lahendada ning võite avastada, et teine ​​pool ei taha kompromisse teha. Vabaduse või sügava pühendumise valimine on selles olukorras tõenäoliselt kuum teema. Mida rohkem proovite asju juhtuma sundida, seda rohkem vastupanu kogete. Võtke täna endale hingetõmbe hetk.

Lõvi : Püüdke oma romantilises elus asju veidi aeglustada. On tõsi, et nii kaugele saab minna ainult oma vaimu ja kehaga. Pole mõtet püüda olla keegi, kes te tegelikult pole. Isegi kui tunnete praegu survet oma armuelu teatud elementide täiustamiseks, pidage meeles, et ka liigne tegusus ei pruugi olla hea.

Neitsi : Kui rääkida suhetest, siis kipute olema üsna rahulik. Teile meeldib puhas ja korras maja. On aegu, mil te ei saa romantilisi hetki nautida nii palju, kui sooviksite. Minge oma mugavustsoonist välja ja tehke täna koos kallimaga midagi põnevat ja romantilist. Laske lahti oma mured töö ja muude kohustuste pärast.

Kaalud : Nüüd võite vabalt süveneda romantiliste sidemete põnevasse valdkonda. Kuid selleks peate olema avatud mõtteviisiga. Enne kohtingule minekut peate tegema oma õiglase osa kurameerimisest, mis võib hõlmata palju vestlemist vastastikuste meeldimiste ja mittemeeldimiste kohta.

Skorpion : Võtke aega, et olla tänulik selle inimese eest, kes teie elus praegu on. Teie ja teie väljavalitu suhted on rahulikud. Teid täidab õrn soojus, mis võimaldab nautida teineteise seltskonda mitte ainult füüsiliselt, vaid ka intellektuaalselt ja emotsionaalselt. Jätkake seda suhet, sest see näib muutvat teie elu sisukamaks.

Ambur : Ärge laske end täna häirida väikestest tülidest oma armusuhtes. Päeva edenedes võib teil mõlemal tekkida kiusatus mängida süüdistamismängu, mis on kahjulik. Mõned väiksemad raskused võivad olla absurdsuseni liialdatud. Püüdke pingeid maandada ja lubage mõistlikumal otsustusvõimel võita

Kaljukits : Te olete üllatunud, kui palju paremaks teie suhe muutub, kui näitate oma väljavalitule loominguliselt, kui palju ta teie jaoks tähendab. Teie partner on rõõmus, kui üllatate teda oma suhetes pisut originaalsusega. See vürtsitab suhet, mis on viimasel ajal veidi vananenud.

Veevalaja : täna olge oma partneriga avatud ja aus kõigis teil tekkida võivates küsimustes, et need ei eskaleeruks. Kui rääkida suhetest, võite märgata, et teil on kalduvus mujale vaadata. Peaksite tegema endale selgeks, kas olete valmis partnerist hoolimatuse tõttu loobuma. Tulemusest lähtuvalt, astuge konkreetseid samme.

Kalad : Kui olete just kallimast võõrdunud, on võimalik, et teie süda ihkab selle inimesega taas kohtuda. Vaadake enda südamesse, sest võite täna seal mõningaid liikumisi märgata. Valmistage end ette juhuks, kui koosolek kutsutakse kokku lühikese etteteatamisega. Tehke kohtumine meeldejäävaks, andes endast parimat.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope