Armastuse ja suhte horoskoop 6. märtsiks 2022


Jäär: Hoolimata sellest, et võite täna olla ebakindel, kuidas suhtes edasi liikuda, võivad tähed aidata vähemalt mõista, kuidas antud olukorraga sobitunud olete. Hoolimata asjaolust, et te ei pruugi olla võimeline kohe midagi ette võtma, teate täpselt, mida teha, kui õige aeg on käes. Usaldage protsessi ja olge tähelepanelik.

Sõnn: Tähed aitavad teil mõista, et teil ei saa alati olla oma asjad. Enamik suhteid on andmise ja võtmise mäng ning te mõistate üha enam, miks te sageli teistele üle jõu käite, oma kaasasündinud veendumusega, et teid tuleb kuulata ja aktsepteerida. Laske oma armastuse huvidel omal moel vastata.

Kaksikud: Täna võib kuluda veidi aega, et lahendada raskused, mis on juba mõnda aega kestnud. Soovitud tulemuse saavutamiseks peaksite vältima vaidlemist või katset selleni jõuda. Selleks, et suhelda avatult ja ausalt, tuleb kõigepealt osata kuulata, ilma et oleksite ise üleliia alandlik.

Vähk: keegi põnev inimene võib olla teist vaid mõne jala kaugusel. Võimalik, et seal on tihe konkurents, kuid teie välimuse ja ajude kombinatsioon seab teid teistest peajagu kõrgemale. Kõik korras seni, kuni lasete oma jumaldamise objektil lõpliku otsuse teha.

Lõvi: Teil võib olla suur soov tuua kord tagasi ümbritsevasse kaosesse. Teie naiivsus on armas ja tõmbab teiste tähelepanu. Aidake inimesi, kellest hoolite, kasutades seda kvaliteeti. Olete oma tööd korralikult teinud, kui suudate nende sünget ellusuhtumist nihutada. Peaksite oma töö üle uhkust tundma.

Neitsi: Sisehääl käsib teil tempot maha võtta. Pausi võtmine ja kellegi teise juhtimine on tavaliselt teie huvides. Pöörake tähelepanu kodustele raskustele ja probleemidele, mis võivad tekkida lähedaste pereliikmete seas. Mõttes võib tekkida vaidlus. Kas on mõni tõsine probleem, millega tuleb tegeleda, isegi kui te seda ei tunne?

Kaalud: mõnel juhul võite istuda ja jälgida. Sel päeval on teil hea tuju ja te ei soovi asju ajada. Kasutate oma suhtluses pigem ettevaatlikkust kui jõulist lähenemist. Teie rõõmsa käitumise tulemusena sujuvad asjad ladusamalt. Lõdvestuge ja lubage end olla avatud teiste uutele ideedele.

Skorpion: Suudate lõpuks ületada komistuskivi, mis on täna armastuse arengut pärssinud. Olete üliõnnelik ja on võimalik, et see võib lasta teie suhtel teha suuri pöördeid paremuse poole. Igaüks, kes otsib armastust või püüab oma tundeid läbi viia kellegi poole, keda nad on silma peal hoidnud, leiab, et täna läheb sujuvalt.

Ambur: Pole tähtis, kui kaua olete koos olnud; teie suhe on täna kire ja romantika varjundiga. Teie kahe tänane täiendav kiindumus, olenemata sellest, kas olete koos oma laste või vanematega, on ilmne. Sellest on kasu teie suhte tervisele, nii et ärge kartke selle nimel sagedamini tööd teha.

Kaljukits: Kuni selle hetkeni on teie romantiline elu olnud täis intrigeerivaid väljakutseid. Täna jätkuvad teie võimalused romantilise sideme tugevdamiseks. Muutke end võimalikult hellaks ja laske oma partneril end väljendada. Andke, kui te ei oota midagi vastu. Aktsepteerige kõike ja kasutage häid hetki maksimaalselt.

Veevalaja: On aeg taaskäivitada vaimne ja energeetiline kompass oma armuelus, aga ka füüsilises ja vaimses tervises. Tänapäeval on ülioluline olla ettevaatlik. Tõsiseid kohustusi ei tohiks praegusel hetkel kiirustades võtta. Olge ettevaatlik, millega nõustute. Olge ettevaatlik, et mitte end praegu üle pingutada.

Kalad: armumise puhul on ainus asi, mida karta, mitte anda endast kõike. Endast natukene andmine on vajalik. Mõnikord piisab sellest, et kedagi tundma õppida, lastes tal piiluda teie hinge. See on teie parim valik. Isegi kui midagi ei juhtu, olete astunud sammu lähemale eesmärgile olla enesekindlam inimene.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope