Armastuse ja suhte horoskoop 6. septembriks 2022


Jäär : Teie suhe on praegu kindlasti piisavalt tugev, et taluda konstruktiivset kriitikat ja teie kalduvus analüüsida võib kasu tuua. Võimalik, et teie praegune armastus on andnud teile kindlustunde mis tahes väljakutsega toimetulemiseks. Õppige oma partnerit tundma, pidades sügavaid vestlusi, mis muidu tekitaksid teile ebamugavust.

Sõnn : See, mis teid praegu suhetes juhib, on täitumise soov. Tõenäoliselt tahate ainult end hästi tunda, selle asemel, et klammerduda mis tahes pühendumuse või tõsiduse külge. Intiimne puudutus on sageli kõik, mis on vajalik, et paari vahel säiliks säde. Te ei pea palju ütlema, kuid emotsioonide näitamine on tungivalt soovitatav.

Kaksikud : Aluse panemine püsivale suhtele partneriga nõuab tagasipöördumist teie kahe ühise elu algusesse. Olete lõpuks jõudnud punkti, kus saate analüüsida, mis oli teatud inimese puhul see, mis pani teid temasse armuma. Olenemata sellest, kas tegemist on varasema või praeguse partneriga, võib nende valimise põhjustele tagasi vaadates teha teie armueluga imesid.

Vähk : Teil on täna kindlasti palju mõtteid, mida oma kallimaga jagada. Võib olla raske ja terapeutiline leida sõnu, mis väljendaksid oma tunnet. Ärge kaaluge meediumi valimisel üle. Tõenäoliselt räägite selgelt sellest, kas saadate sõnumeid, räägite või kirjutate. Keskenduge selle asemel tundele, mida soovite esile kutsuda. Ärge unustage saadud vastustele hoolikalt tähelepanu pöörata.

Lõvi : Nüüd, kui olete oma romantilise elu kontrolli alla saanud, saate lõpuks puhata ja lõõgastuda. Selles olukorras eeldatakse, et käitute nagu inimene, kes võtab kaalutletud armuriske, mis pole teie tavaline stiil. Kasutage seda harmoonilist konfiguratsiooni ära, et süvendada sidet, muretsemata status quo hävimise pärast.

Neitsi : Täna võivad teie armastuse kalduvused kogu maailmale teatavaks saada. On ahvatlev näidata oma uut leeki ja kiindumust oma sõpradele, perele. Aeg-ajalt toretseva lähenemisviisi omaksvõtmine ei pruugi teie sideme ehtsust vähendada. Peaksite usaldama oma instinkte, lõpetama muretsemise selle pärast, mida teised inimesed arvavad, ja lihtsalt nautima ennast.

Kaalud : Pingutamine, et täna asjad ära teha, tundub loomulik ja üksikasjadele keskendumiseks on palju julgustavat hoogu. Teie ühise ambitsiooni tõttu võib koos tegutsemine olla väga lõbus. Tegelikult, kui teie ja teie potentsiaalne partner alles õpite üksteist tundma, võib see olla suurepärane võimalus ette kujutada, mis tunne oleks elu jagada.

Skorpion : Parim viis oma armastust näidata on teha oma kaaslase heaks pisiasju, mida ta saaks ise teha, kui tal oleks aega. Võttes osa tema õlgadelt, võib ta end eluga rahulikumalt tunda. Aidates kaaslasel lõõgastuda, annab tema vaimne energia teile sellist armastust, mida ta alati soovis jagada, kuid oli liiga kurnatud, et seda teha.

Ambur : Teie suhtele pühendumise taset võib hinnata selle järgi, kui aktiivselt te teiste elus osalete. Täna olete tavapärasest rohkem valmis näitama oma kiindumust ja toetust. Päev sobib suurepäraselt suhetes füüsiliselt ja emotsionaalselt kohal olemiseks, olgu selleks siis kasvõi lihtne abistamine kodutöödes.

Kaljukits : Armastus on inimese tõekspidamiste demonstreerimine. Kui annate end teisele inimesele üle, annate teada, et usute tema võimesse teid armastada samamoodi nagu iseennast. See kogemus kujundab teist ilusa inimese, kes on teadlik romantilistes suhetes peituvatest ohtudest.

Veevalaja : Kui tahate romantilises suhtes õnnelik olla, on kellelegi andestamine praegu kohustuslik. Kurjategija vastu pahameele kandmise koorem eemaldatakse, kui nõustute, et olete see, kes kannatab teie keeldumise tõttu minevikust lahti lasta. Teie valmisolek oma vihast lahti lasta on tõend, et olete valmis oma ellu uusi armastuse ja rõõmu võimalusi vastu võtma.

Kalad : Täna meelitab teie kaaslast väljavaade, et jätate oma kohustused kõrvale, et lubada pisut muretut romantikat. Filmi vaatamine või küünlavalgel õhtusöök võib olla suurepärane viis töönädala rutiini katkestamiseks. Tõenäoliselt ei võta te regulaarselt töölt aega, et lõõgastuda ja oma kallimaga aega veeta, kuid tänane päev võib olla erand.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope