Armastuse ja suhte horoskoop 6. veebruariks 2022


Jäär: Teie elus on täna valdav harmooniatunne. Te saate jälgida ümbritsevate inimeste elu, kes kogevad ootamatuid arenguid. Teie sõbrad nõuavad Teilt rohkem, kuna nad tahaksid teiega oma isiklikke probleeme jagada. Jäärad, kes on pühendunud suhtes, leiavad, et päev on rahuldust pakkuv, kuna nende partner tunneb end nende seltskonnas üsna kindlalt.

Sõnn: Need, kes on vallalised, leiavad, et nende energiatase on üsna kõrge. On õige aeg algatada kohtumine kellegagi, kes Teile meeldib, kuigi Te pole seda tüüpi, kes armuasjades kiiresti edasi liiguks. Püsivas liidus Sõnnid pakuvad partnerile oma abi ja tuge. Töökoormuse jagamine aitab teil kvaliteetaega veeta.

Kaksikud: Võiksite täna oma sõnu jälgida, sest vähesed libisemised võivad haavata Teie lähedasi ja neile tõsiselt haiget teha. Kallimaga suheldes võiksite üle võtta lihvitud vestlusstiili. Ärge muutuge täna liiga emotsionaalseks, sest Teie partneril ei pruugi olla tuju armastuse ja perekonna üle arutlemiseks. Selle asemel otsige intellektuaalset ühendust.

Vähk: Teil on julgust teha seda, mida tahate. Märkige üles omadused, mis Teile inimesetes meeldivad ja jälgige neid tähelepanelikult. Püsisuhe on teel ja on aja küsimus, millal leiate oma erilise suhte. Püsisuhtes Vähid võiksid omaks võtta praktilise lähenemise elule ja planeerima oma rahalisi vahendeid mugava tuleviku nimel.

Lõvi: Teie lähedased tunnevad end täna koos Teiega olles mugavalt. Teil on lähedaste ja kallite inimeste armastus ja toetus. Te mõistate armastuse väärtust oma elus ning annate oma partnerile vastu kõike, mida ta vajab. Mõistmine, kannatlikkus ja pühendumus on sujuva suhte tagamise võti.

Neitsi: Keskendute rohkem suhte kvaliteedile, mitte kallimaga veedetud aja kvantiteedile. See saab olema teie jaoks kirglik päev ja võib-olla saate oma partneriga veeta vaid murdosa ajast. Kuid suhe õitseb tänu Teie partneri mõistvale olemusele.

Kaalud: Te olete täna oma parimas vormis. Sooviksite oma partnerit üllatada, minnes koos kohta, kus te pole kunagi varem käinud. Sul on täna tuju uurida romantika erinevaid varjundeid. Püsivas suhtes Kaalud ei tohiks oma harmoonilist elustiili kasutamata jätta ja võiksid planeerida õhtuks koos perega aja veetmist.

Skorpion: Täna on aeg enese ümber toimuvat vastu võtta, selle asemel et sellele vastu seista. Rääkige vähem ja jälgige rohkem, kui Teie meel täitub salapäraste mõtetega teie mineviku ja tuleviku kohta. Olge empaatiline nendega, keda armastate ja tugevdage oma sidet kõigiga. Teid ootab uus õppimine ja arusaam, mis muudab teid paremaks inimeseks.

Ambur: Tõenäoliselt ärkab Teie romantilises elus uus arusaamine. Võite teada saada oma partneri kohta uue inimliku iseloomujoone, mis Teid meeldivalt üllatab. See lähendab teid kahte. Uued teadmised üksteise kohta suurendavad selle suhte tugevust. Hinnake seda, mis teil on.

Kaljukits: Teie pikaajalised eesmärgid hakkavad aeglaselt täituma, kuna olete olnud järjekindel peaaegu kõigis oma eluvaldkondades. Pidage kinni asjadest, mis Teile tunduvad õiged. Teil on palju armastust ja julgust maailmaga jagada, nii et ärge kartke minna välja ja vallutada. Tegutsege läbi südame.

Veevalaja: Kõik asjad töötavad Teie heaks, kuid võite tunda, et midagi on puudu. Sõbrad on Teile suureks toeks alati, kui vajate, kuid selle rahutuse põhjustab teie romantilise elu edu puudumine. Pöörake fookus tagasi ja proovige uuesti. Olge sihikindel ja optimistlik ning andke endale veel üks võimalus.

Kalad: Teie jaoks tähendab armastus rohkem kaastunnet ja emotsionaalset seotust. See on see, mis tõmbab teisi magnetina Teie poole. Teie partner võib olla selle omaduse suhtes ebakindel. Kinnitage talle tema väärtust Teie elus ja lubage tal lõdvestuda. Rääkige tulevikuväljavaadetest ja sellest, kuidas kavatsete oma partneriga mugava tuleviku kindlustada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope