Armastuse ja suhte horoskoop 7. aprilliks 2022


Jäär : Täna on suurepärane päev, et jagada oma tundeid kellegagi, kes teist hoolib. Olge enesekindel ja tehke sellest eriline hetk teile mõlemaile. Võimalusena võite kaaluda mõjuva märkuse kirjutamist, mis julgustab väljavalitut teie kohta rohkem avastama.

Sõnn : See on suurepärane võimalus näidata oma väljavalitule, kui palju te suhet hindate. Päevast õhkub kaastunnet ja suuremeelsust. Kaaslane soovib näidata oma kiindumust teie vastu huvitaval viisil, näiteks ostes teile kingituse või viia teid välja uhkele õhtusöögile. Nautige üksteisega veedetud aega.

Kaksikud : Hoolimata sellest, et te ei pruugi kellegi vastu seda tärkavat kirge tunda, toimuvad siiski imelised vestlused, mis võivad lõpuks viia uue sõpruseni. Tehke plaan osaleda mis tahes eelseisvatel üritustel või kogunemistel, kuhu teid on kutsutud.

Vähk : Laske lahti endale seatud piirangutest ja proovige armastuse ligitõmbamiseks vahelduseks midagi muud. Suhtlemise osas väljuge oma mugavustsoonist ja õppige olema veidi paindlikum ja kohanemisvõimelisem.

Lõvi : Heitke pilk kõigile oma armuelu võimalustele. Kas on võimalik, et teie süda surutakse kahes suunas? Võib-olla olete juba mõnda aega suhtes olnud, kuid te pole kindel, kas olete ideaalne paariline. Võimalik, et teid tõmmatakse uue inimese juurde, kellel on palju imetlusväärseid omadusi. Võtke aega.

Neitsi : Ärge kuulake, mida teised inimesed teie romantiliste väljavaadete kohta ütlevad. Ärge laske inimeste märkustel ja arvamustel oma mõtteid ja emotsioone segada. Võimalik, et keeled, mis lihtsalt ei lakka rääkimast, muudavad teie eraelu avalikumaks, kui te seda sooviksite.

Kaalud : Kasutades oma kujutlusvõimet, edastage oma tunded inimesele, kellest kõige rohkem hoolid. Veenev rääkimine julgustab teisi, et teie oled see, kellel silma peal hoida. On oluline, et kasutaksite potentsiaalse romantilise partnerit enda poole võitmiseks loovaid sõnu ja rahustavat tooni. Tõhus suhtlemine on võti.

Skorpion : Võimalik, et tunnete oma romantilises elus segadust. Tundub, et mõlemad otsite midagi erinevat. See võib anda märku uue etapi algusest teie olemasolevas suhtes või uue pühendumuse taseme algusest. Ärge kartke järgmise sammu astumist. Vabanege oma hirmudest.

Ambur : Kui teie armastus on murenemas, peaksite oma suhet lähemalt uurima, et teada saada, mis seda põhjustab. Uurige välja, mis probleemi põhjustab, seejärel avage end oma kaaslasele ja öelge talle, mis teil meeles on. See on ainus võimalus oma partneriga sügaval tasemel suhelda.

Kaljukits : Parim aeg pühendumust käsitlevate arutelude pidamiseks on just praegu, kuna need pakuvad suurimat tasu, kui need kohe läbi viiakse. Kui olete mõelnud oma kallimale abieluettepaneku tegemisele, on täna käes see päev.

Veevalaja : Austage oma partneri soove ja andke talle teada, kui väga temast hoolite. Enda eest seismine pälvib oma partneri imetlust. Targa mõistuse asemel, mis räägib, vajame kannatlikku mõtlemist, mis kuulab.

Kalad : tahate kedagi, kes teid tõeliselt mõistaks ja kes saaks teie emotsionaalse poolega hakkama ilma teie olukorda valgustamata. Leidke keegi, kes aktsepteerib teid sellisena, nagu olete, selle asemel, et proovida teid muuta või millekski muuks vormida.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope