Armastuse ja suhte horoskoop 7. juuliks 2022


Jäär: Täna tunnete emotsionaalse stabiilsuse ja meelerahu suurenemist. Mõelge välja, kas teie praeguses armastussuhtes on midagi, mis on pannud teid kahtlema oma enesehinnangus. On aeg seada oma emotsionaalsetele investeeringutele teatud piirangud. Ärge sõltuge teistest heakskiidu saamisest.

Sõnn : On tõenäoline, et olete täna armastuse ja romantiliste tunnete suhtes avatum. Kuid selle protsessi käigus võite samal ajal õppida midagi oma väärtussüsteemide kohta, mis juhivad teie käitumist.

Kaksikud : Võimalik, et teil on raskusi otsustamisega, kas peaksite võtma endale kohustuse või seadma oma iseseisvuse esikohale. Teie kuuluvus ja ühtsustunne on täna tugevalt üleval. See annab teile piisava motivatsiooni võrgustike loomiseks, suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks.

Vähk : Teie partner ei pruugi olla huvitatud sügavast vestlusest. Kui ta jääb oma relvadele kindlaks, on võimalik, et teete sama. Mõte romantilise partneri leidmisest võib tunduda absurdne, kui olete vallaline ega ole veel kellegagi kohtunud. Soovitatav on vestlus uuesti üles võtta, kui olete vähem mures.

Lõvi : Teie tunded ja sõnad ei pruugi praegu romantilises suhtes ühtida. Kui te pole kindel, kas partner kuulab, võib olla raske oma valvsust maha suruda. Kui olete valmis ja enesekindel end uuesti partnerile avama, siis kindlasti tehke seda.

Neitsi : Võimalik, et inimene, kellest olete huvitatud, ei räägi otsekoheselt oma tunnetest. Temaga üks-ühele suhtlemine ei pruugi täna olla võimalik. Huvi või energia puudumine võib takistada teil ühenduse loomist. Austage tema soove, isegi kui seda on praegu raske aktsepteerida.

Kaalud : Julgustavaid märkusi saab tänapäeval kasutada sideme ja sisuka dialoogi edendamiseks. Kui soovite partneris sügavamat vastukaja tekitada, võib oma mõtte rääkimine ja sõbralik käitumine selle saavutamisele palju kaasa aidata. Tõstke end välja ja rääkige mida te tema suhtes tõeliselt tunnete.

Skorpion : Täna on kohane otsida tuge romantiliselt partnerilt. Teie tundlikkus võib kergesti muutuda koormavaks vastaspoolele ja on oluline, et te teaksite oma partneri piire, et vajadusel tagada suhtle turvalisus.

Ambur : Kui teie tunded tõusevad uutesse kõrgustesse, võite saada inspiratsiooni avada end inimesele, kellesse olete armunud. Täna võib olla hea päev, et vabastada kõik takistused, mis teil on oma mõtete väljendamisel. Partner võib olla lummatud ja inspireeritud teie kogemustest.

Kaljukits : Selgitage välja oma prioriteedid. Kestva suhte arendamiseks on hädavajalik, et mõlemad pooled leiaksid üksteise jaoks aega. Näib, et te ei suuda oma elu erinevaid aspekte tasakaalustada, mis võib teie armuelus rahulolematust tekitada. Teie huvitase ei ole seal, kus see peaks olema, seega pange end valmis!

Veevalaja : Kui tegemist on teie romantilise eluga, ole ettevaatlik. Ridade vahelt lugemine on kasulik oskus, kui keegi usaldab teid ja jagab oma muresid, et täielikult vestluspartnerit mõista. Kui teile ilmuvad hoiatusmärgid, peate neile erilist tähelepanu pöörama.

Kalad : Pikaajaline kõhklemise periood võib tekitada muret, et kellelegi praegu heakskiidu andmine võib teid hiljem ebamugavasse olukorda asetada. Tõe avastamiseks pole muud võimalust kui kuulata oma südant. Ärge kalduge kõrvale sealt, kuhu see teid viib. Olge kannatlik ja laske suhetel loomulikult kulgeda, ilma igasuguse hirmuta.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope