Armastuse ja suhte horoskoop 7. juuniks 2022


Jäär: Täna on õnnelik ja tegus päev. Võimalik on võtta riske ja väljendada oma individuaalsust. On see siis riietuse või kõneviisi kaudu, kõik on toimiv. Kaaslasega võivad ilmneda erinevad seisukohad, sellest hoolimata, olge enda vastu aus ja pigem vältige vaidlusi.

Sõnn: Kui olete otsinud märki, et inimene, kelle vastu tunnete romantilist huvi, tunneb teie vastu sama, siis võib see olla märk, mida olete kogu aeg otsinud. Peagi saate teada, et teie unistused sügava ja tähendusrikka sideme loomisest selle inimesega on täitumas.

Kaksikud: ärge loobuge katsest saada ülitähtis kohting konkreetse inimesega. See taandub oskusele olla kannatlik ja püsiv. Kui teil on praegu pühendunud suhe, kasutage hetkel olemasolevaid armsaid tingimusi, et veeta oma kallimaga kvaliteetaega.

Vähk: Praegu on sama hea hetk öelda, mida teil mõttes on. Peaksite lihtsalt oma seisukoha selgeks tegema ja näitama, et te ei ole valmis leppima sellega, mida teie praegune suhe teenib. Partner näeb asju teie vaatenurgast, on valmis teiega koostööd tegema ja võib isegi proovida heastada teile eelnenut.

Lõvi: Mis puudutab teie praegust suhet, siis peaksite täna pingutama, et mõned asjad oma taldrikult ära saada. See aitab taastada teie võime normaalselt mõelda. Kui te pole asjade käiguga rahul, võtke endale südameasjaks parandamine.

Neitsi: Kui oled praegu vallaline, võite tunda täna tõmmet töökaaslase suunas. Ärge laske oma närvilisusel endast võitu saada ja ärge ületa ka mingeid professionaalseid piire. Peate sellele asjaolule lähenema ettevaatlikult ja liikuma aeglaselt, kuid siiski võiksite astuda esimese sammu.

Kaalud: Kui teil pole praegu olulist inimest kõrval, võite tunda end täna pisut hämmelduses või segaduses, kuidas edastada oma emotsioone inimesele, kes on teie tähelepanu köitnud. Otsige üles teie ühine sõber, kes võiks teid aidata.

Skorpion: Peaksite pingutama, et parandada oma võimet oma partneriga vestelda. Teie vastumeelsus suhelda oma partneriga selle üle, mida vajate ja mida soovite, võib olla mõnede ebaolulisemate probleemide algpõhjus. Probleeme saab vältida, kui suudate oma tundeid läbipaistvalt väljendada.

Ambur: Võimalik, et teile on jäänud mulje, et partner on teid ära kasutanud põhjustel, mis ei ole eriti sügavad, ja et ta pole suhtes olnud nii emotsionaalselt pühendunud kui te ise. Nüüd on aeg väljendada kõiki oma probleeme ja veenduda, et olete kõiges ühel lainel.

Kaljukits: kaaluge nii oma praeguse romantilise olukorra kui ka pikaajalise pühendumise ausa hinnangu andmist. Võimalik, et teie süda ei ole täielikult teie suhtes seotud, kuid te ei taha seda tunnistada, mistõttu teete selliseid asju nagu pahameele varjamine või partneri minevikus kaevamine.

Veevalaja: Teil on praegu kiire emotsionaalse arengu periood ning kõige olulisem, millele keskenduda, on iseseisvuse arendamine. Oluline on meeles pidada, et teie ja teie jaoks olulised inimesed mängite kõik samas meeskonnas.

Kalad: Võimalik, et teie romantilises elus võib juhtuda midagi ootamatut, mis muudab teie suhtumist endasse. Võib-olla olete lõpuks jõudnud järeldusele, et soovite abielluda, või olete hakanud oma seisukohta kohustuste osas teistmoodi uurima. See muudab suhtes olemise teile atraktiivsemaks.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope