Armastuse ja suhte horoskoop 7.maiks 2022


Jäär : Armastuse leidmiseks peate väljuma oma mugavustsoonist ja muutuma ümbritseva maailma suhtes uudishimulikumaks. Igaüht, keda kohtate, tuleks sellel suurepärasel reisil pidada kaasreisijaks. Te ei kohta kunagi seda erilist inimest, kui piirate enda suhtlemisi.

Sõnn : On kätte jõudnud aeg, mil peate keskenduma oma elu ülesehitamisele väljaspool oma romantilisi suhteid. Nüüd, kui teie praegune suhe on püsiv. Otsige strateegiaid oma materiaalse heaolu parandamiseks. Otsige uut ametikohta teistsuguste kohustuste või profiiliga. Lahendage kõik mured, mis teil võivad oma lähedastega tekkida. Tõstke end edu teele.

Kaksikud : Partneri leidmisel ärge kartke uusi asju proovida. Juhul, kui te ei suuda kahe inimese vahel otsust langetada, vaadake tulevikuvõimalusi ja seda, kus näete end pikemas perspektiivis kummaga koos. Võimalik, et õpite midagi uut, isegi kui see lähenemine tundub teile pisut ebatavaline.

Vähk : võite armastusest ja kirest palju kasu saada, kuid ainult siis, kui lähenete talle avatud meele ja muretu meelelaadiga. Andke endast parim, et hoida oma emotsioone mõistlikuma mõtteviisiga kontrolli all. Kui te end selgelt ei väljenda, võite oma praeguse partneriga raskusesse sattuda.

Lõvi : Heitke pilk energiavoogudele oma elus. Olge ettevaatlik, et mitte end üle pingutada, isegi kui teil on andev hoiak ja armastav süda. Jälgige ja hinnake mõningaid oma suhteid ja käitumist. Teine inimene võib saada liiga palju teie aega ja tähelepanu, muutes teid protsessi käigus kurnatuks.

Neitsi : Teie ja teie partner olete lahutamatud ning võite kõigis oma ettevõtmistes loota nende armastusele ja julgustusele. Kui väljendate oma tundeid sellele, keda armastate, tunnete, et armastus tuleb teile tagasi. Vallalised peaksid töötama oma parimate omaduste lihvimisega, sest neid märgatakse kindlasti.

Kaalud : tehke oma armuelu osas teadlikke otsuseid. Kui olete huvitatud inimesest väljaspool teie praegust suhet, peate olema ettevaatlik. See näib olevat lihtsalt vaimustus, ei midagi enamat. Seetõttu ärge seadke selle nimel oma praegust suhet ohtu. Mõelge läbi oma mõistuse, mitte südame.

Skorpion : Täna avastate end pidevalt ühe või mitme inimesega arutlemas. Sellesse kategooriasse kuuluvad sõbrad ja sugulased. See on viis, kuidas nad näitavad teile, kui väga nad teid hindavad. See avab uusi teid ka teie armuelus.

Ambur : Kasutage oma intiimset sidet maksimaalselt ära, kui tundub, et see on harjumuspäraseks muutunud, kuna see annab võimaluse proovida midagi uut ja põnevat. Muutke mõnda oma tavapärast mustrit, et meelitada edu ka muudes eluvaldkondades. Tehke oma praegusest partnerist tugi, millele saate toetuda.

Kaljukits : Sellistel päevadel nagu täna on lihtne välja minna ja kohtuda uute inimestega. Kui olete olnud uudishimulik inimese isiksuse vastu, kuid pole veel olnud võimalust temaga isiklikult kohtuda, võib nüüd olla õige aeg. Olge valmis kõigest rääkima, et teenida kõige olulisem jah inimeselt, kellega soovite välja minna.

Veevalaja : Teie armuelu puudutavas raudrüüs on mõned võimalikud lõhed. Ärge eeldage, uurige oma suhte seisu partneriga. On võimalus, et teie partner ei näita oma tundeid. Jälgige signaale, et teie partner pole rahul ja mõelge, kuidas saaks asja parandada.

Kalad : kui inimesed, isegi need, kellest hoolite, kannavad mõnda aega teie südames viha, siis teate, et andsite endast parima, et olukorda parandada. Laske minevikust lahti ja liikuge edasi. Teatud asju on võimatu muuta. Te ei saa tagasi minna ja tehtut parandada. Parimal juhul saate asjade klaarimiseks vabandada ja andestada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope