Armastuse ja suhte horoskoop 7. märtsiks 2022


Jäär : istuge maha ja vaadake oma suhteid mitme nurga alt. Kosmiline joondus võimaldab teil selgelt näha, kus teie fikseerimine teistega teatud kindlatel viisidel takistab teil edasi liikuda. Need pärsivad teie arengut ja takistavad teil mugavustsoonist välja astumast. On aeg need eemaldada.

Sõnn : See on hea päev, et avada end kellelegi, kellega teil on olnud segane side ja rääkida talle tõtt. Probleemiga silmitsi seismine aitab teil sellega tõhusalt toime tulla. Rääkige südamest ja olge avatud tagasisidele. Ärge kõhelge esimese sammu tegemisel, sest see näitab ainult teie pühendumust lahenduse leidmisele.

Kaksikud : Kosmiline konfiguratsioon sunnib teid oma inimeste vahelisi suhteid sügavamalt kaaluma. Väga peentasandil toimub teie elu põhjalik muutumine. Küsimus on kindlaks teha, kus te näite end liigselt piiravat. Kui võtate aega teatud oluliste küsimuste üle järelemõtlemiseks, saate häid tulemusi.

Vähk : kasutage tänast päeva võimalusena iseseisvalt oma huvidega tegeleda. Tehke paar telefonikõnet vanadele sõpradele, kellega te pole pikka aega rääkinud. Tegelikult hindavad nad seda. Kasutage ära perioode, mil saate vabalt oma huve järgida.

Lõvi : uurige uusi võimalusi, mis täna teie teele tulevad. See võib teie jaoks välja rullida täiesti uue punase vaiba. Sõber võib olla see oluline lüli, mis ühendab teid teie kallimaga. Keegi, keda olete varem ignoreerinud, võib teie ellu uuesti esile kerkida. Ärge pingutage end selle uue võimalusega, sest see aitab teil avastada, mida tegelikult tahate.

Neitsi : Olenevalt sellest, kuidas asjad täna lähevad, võite lõpuks veeta terve päeva mõeldes konkreetsele inimesele, kellega olete hiljuti kohtunud. Oluline on meeles pidada, et see on suure tõenäosusega armumine, seega andke sellele veidi aega, enne kui lasete oma mõtetel fantaasiate maale rännata. See on päev täis võimsaid emotsioone ja uitavat meelt.

Kaalud : Võite olla atraktiivne kellelegi, kes näeb teid hoopis teistsugusel viisil. Selles uues partnerluses on kõik suurepärase suhte koostisosad, kuid soovite olla kindel, et teine ​​​​inimene on sama pühendunud kui teie. Proovige leida viise, kuidas see toimima panna, et saaksite sellest maksimumi võtta. Pange oma parim külg ette.

Skorpion : jääte ootama ja jälgima, eriti kui olete hiljuti kellegagi kohtamas käima hakanud. Peate oma suhet üsna tõsiselt võtma. Võimalik, et kui asjad ei õnnestu, võetakse teid lähiajal pihtide vahele. Kui see juhtub, siis te ei naudi seda, sest see kahjustab teie uhkust; aga head asjad tulevad neile, kes ootavad.

Ambur : Teie praegune suhe võib panna teid mõtlema, kes on süüdi. Võimalik, et keegi pole sellest teadlik. Mis on teie strateegia siis? Oma kohustuste tõttu on võimalik, et olete lõpetanud oma kallimaga väljas käimise. Mõelge oma ajastusele, kui teil on kohtingul olles raskusi uue inimesega vestluse alustamisel.

Kaljukits : Te ei pea vabandama, et teha heaks seda, mida olete valesti teinud. Kuigi saate ikkagi hinnata ja armastada inimesi sellisena, nagu nad on, ei tähenda andestamine tingimata unustamist. Võime enda eest vastutada on omamoodi armastus ja see näitab, et hoolite endast sama palju kui ka teisest inimesest.

Veevalaja : Kui võtate hetkeks mõtisklemiseks nende asjade üle oma elus, mis teid õnnelikuks teevad, toob see teile rõõmu. Mõnel juhul võite hakata kahtlema, kas teie suhtes läheb kõik hästi või mitte ja võite isegi proovida asju ise parandada. Teile jääb mulje, et uus algus on õige. Ärge jätke tähelepanuta oma heaolu, keskendudes teistele.

Kalad : On aeg oma armuelu õigele teele saada. Võib-olla seadsite oma karjääri kallimast või isegi iseendast ettepoole. Võtke hetk, et mõtiskleda oma armuelu üle. Kas teil on vaba aega? Kas sa ei veeda oma kallimaga piisavalt aega? Leidke aega asjade jaoks, mis teie suhet tugevdavad, alustades vestlusest üks-ühele.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope