Armastuse ja suhte horoskoop 7. oktoobriks 2022


Jäär: Kui näete kedagi uut või külastate vana suhet, võib isiksuse muutmine olla lõbus ja suurepärane õppimiskogemus. On aeg muutusteks, kuna olete oma enesetunde jaoks muutunud liiga sõltuvaks oma suhetest. Katsetage oma rolli muutmist suhetes. Teie otsustada, kas see on kergemeelne ja süütu või tõesti sensuaalne.

Sõnn: Täna on teie armuvõimaluste jaoks fantastiline päev toimunud planeetide joondumise tulemusena. Kui olete praegu vaba ja otsite armastust, on nüüd suurepärane aeg minna välja ja suhelda, sest teil on palju võimalusi kohtuda inimestega, kes jagavad teie huve ja väärtusi. Kui olete pühendunud, äratage uuesti kirg ja põnevus, mis teil oli, kui esimest korda armusite.

Kaksikud: Täna võib toimuda seltskondlik üritus, kus võite potentsiaalselt leida armastava partneri. Külla oodatakse teie kaua kadunud kallimat või inimest, kelle pärast olete pikka aega salamisi muserdatud olnud. Kui see inimene ootamatult välja ilmub, paneb see teie südame põksuma. Selgub tõde, kas olete temast siiani veel huvitatud.

Vähk: Pange täna võimalikult palju energiat teie elu läbivate tähenduslike suhete kasvatamisse. Ükskõik kui hõivatud te ka poleks, ärge kaotage silmist seda, mida suurepärane suhe teie jaoks tähendab. Mõistke armumise keerukust, olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud. Õhkkond on muutunud ja nüüd on turvaline pidada ka kõige raskemaid kõnelusi.

Lõvi: Kui olete pahuras tujus, kuid õhtul ootab kohtumine huvitava inimesega, ärge muretsege. Ja vastupidi, päevane optimism viitab sellele, et õhtune süngem tuju ei teeks paha. Peaksite välja minema ja lõbutsema, isegi kui tunnete end halvatuna. Mõistate, et teil mõlemal on probleeme, mida peate arutama ja leiate, et oma mõtete ja tunnete jagamine üksteisega on lohutav.

Neitsi: Oled praegu armastuse suhtes praktiline, kuid te ei tea kunagi, mis võib teid end avama panna. Teie suhtlussfäär avaneb. On inimlik seada teiste, eriti olulise teise vajadused enda omadest kõrgemale. Ärge kartke emotsioone, mida see võib esile kutsuda, isegi kui need tulenevad perioodist, mil teile ei antud vajalikku hoolt. Nendega silmitsi seistes areneb teie iseloom kiiresti.

Kaalud: Tervislik on aeg-ajalt oma partneriga südamest-südamesse rääkida. Kuna kipute oma töösse nii sisse kaevuma, et päevad võivad mööduda ilma kallimat tervitamata, oleks praegu suurepärane aeg seda planeerida. Oluline on hoida suhtlusliinid avatuna. Õppige üksteist paremini tundma, arutledes suurte ja väikeste asjade üle, mis teile mõlema jaoks kõige olulisemad on.

Skorpion: Kui olete praegu vallaline, leiate kindlasti üsna ruttu armastuse. Veebiplatvormid on muutnud erinevates kohtades elavate inimeste kokkusaamise lihtsamaks. Vaadake veebis ringi, kuid olge rääkides ettevaatlik. See, et võiksite kohtuda kellegi uuega, ei tähenda, et peaksite oma turvalisuse ohtu seadma. Lõbutsege võõrastega võrgus vesteldes, kuid tehke seda turvaliselt.

Ambur: Isegi kui vahel on suhtes vaikne kulda väärt, pole see praegu nii. Enda väljendamine potentsiaalsele romantilisele partnerile võib olla praegu ülioluline. Kui soovite oma suhtes rahu säilitada, vältige oma partnerile suurte üllatuste ütlemist. Ehkki võib olla kiusatus meelega midagi teravat öelda, pidage meeles, et see ei teeniks teid kumbagi.

Kaljukits : Tänane planeetide joondumine võib aidata teil oma tõelisi tundeid kallimale edasi anda viisil, mis tähendab talle maailma. Mõnikord on raske väljendada, kui palju te hoolite ja see võib panna teda mõtlema, kas te olete üldse võimeline pühenduma. Võite näidata, kui väga teile tema seltskond meeldib.

Veevalaja: Kogu päeva võlu tuleneb hellade ja intiimsete hetkede jagamisest kallimaga. Isegi asjaajamise ajal kogetud lühikestel emotsioonidel võib olla sügav tähendus. Tundub, nagu oleks kõiges, mida teete, romantiline allhoovus. Pange tähele, kuidas teie meeled elavad, olenemata sellest, kas olete üksi või koos kallimaga. Oma soovide väljendamine muudab partneri vastuvõtlikuks.

Kalad: Teie suhtes võib praegu olla pingeid. Ärge kaotage enesevalitsust liiga kiiresti ja proovige oma ärritust kontrollida. Mõnikord vaidlevad inimesed asjade üle, mis ei oma tähtsust ja lõpuks vaidlevad omavahel. Vältige seda, võttes arvesse oma partneri tundeid. Tehke kõik endast olenev, et säilitada oma meelerahu ja empaatia juba praegu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope