Armastuse ja suhte horoskoop 7. septembriks 2022


Jäär: Selle asemel, et oma tundeid kapseldada ja neid alla suruda, proovige neid väljendada, et saaksite end paremini tunda. Lihtsalt olge igas mõttes see, kes olete ja ärge vabandage selle pärast. Pole vaja oma ehtsaid emotsioone alla suruda.

Sõnn: Täna peate tegema otsuse, mis puudutab vastupandamatut inimest. Te ei saa lihtsalt istuda ja oodata, kuni ta teile läheneb. Te ei peaks oma põnevust näitama ainult üks kord, vaid pigem korduvalt ja erinevate meetoditega, et oma seisukohta väljendada.

Kaksikud: Võimalik, et inimene, kellest hoolite, ei ole teiega aus. Ta keeldub kategooriliselt oma seisukohta esitamast. Poleks mõistlik püüda teda sundida tõtt rääkima, sest see aitaks lihtsalt kaasa praegusele segadusele.

Vähk: Teie tunded kellegi vastu on täna kõrgendatud. Teate ka seda, et teie tunnete tugevus isiku vastu muudab teil võimatuks lasta tal lihtsalt minna. Kui teil ja sellel inimesel on olnudlahkarvamus, on täna suurepärane võimalus end parandada ja tunda uuenenud kirge ja armastust üksteise vastu.

Lõvi: Kui teie kahe vahele on hiljuti külmus ilmnenud, toob tänane päev kindlasti teie suhtesse tagasi nii vajalikku soojust ja helgust. Teie armastuse valgus üksteise vastu on tagasi ning takistused ja väljakutsed, mis tundusid ületamatud, ei ole enam olulised.

Neitsi: Kuigi tänane kohting võib päeva kaalukate sündmuste tõttu olla süngema tooniga, võimaldab see teil ja teie partneril teineteise kohta põhjalikumalt rohkem teada saada. Veetke koos aega, et teie side muutuks tugevamaks.

Kaalud: Kontrollikonfliktid tekivad täna tavalisest suurema tõenäosusega, eriti kui arutate kaaslasega raha ja investeeringuid. Pidage meeles, et vaidluse intensiivsus jahtub enamikul juhtudel, kui mõni aeg on möödas. Pikemas perspektiivis võib probleem, mis oleks võinud olla tehingu katkestaja või vaidluste allikas, osutuda väiksemaks probleemiks.

Skorpion: Üks elu raskemaid ülesandeid on otsustada, kas lasta lahti millestki, millesse olete kiindunud või mitte. Kuid iseseisvus, mida kogete, annab teile võimaluse saavutada palju rohkem, kui oleksite ette kujutanud. Sügavalt sisse hingates olete just avanud ukse suurepäraste võimaluste maailma.

Ambur: Teie side võib praegu olla kivine, kuid teadke, et isegi kui te lahkute, väärib teie partner ikkagi teie usaldust. Olge tema panusele reageeriv ja andke endast parim, et olla avatud meelega. Kui suudate hoolimata füüsilisest kaugusest hoida avatud suhtlusliini, õitseb teie ühendus.

Kaljukits: Teil on partneriga palju energiat ja head tahet. Mõned otsused võivad tekkida päeva jooksul; kui teie partneril on selles küsimuses oma arvamus, kuulake seda kindlasti. Kui usaldate oma partnerit teid rasketel aegadel toetama ja olete tema jaoks headel aegadel olemas, aitab see teie suhtel õitseda.

Veevalaja: Teie suhte kõige kirglikumad ja armastavamad hetked leiavad aset täna. Püüdke lisada päevale mõned erilised detailid, et see jääks kauaks meelde. Peaksite oma partneri romantilised žestid talle tagasi peegeldama ja näitama talle, et jagate tema entusiasmi.

Kalad: Täna võivad teie partneril ja teil olla lahkhelid näiliste pisiasjade pärast. Võimalik, et pinge teie suhetes suureneb, kui avastate, et ei suuda antud lubadusi täita. Kuigi teie kaaslane jääb selle kõige jooksul kindlalt teie kõrvale.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope