Armastuse ja suhte horoskoop 7. veebruariks 2022


Jäär: Õhus on armastust ja Te soovite end vabalt väljendada. Suhtes olevad inimesed ei tohiks end tagasi hoida vaid võiksid oma arvamust ausalt jagada. Teie partner reageerib positiivselt ja on avatud tagasisidele. Püsivas liidus Jäärad on armastatud inimese vastu tähelepanelikud ja liigutavad sellega suhte taas õigele teele.

Sõnn: Tehke plaan täna oma vanade sõpradega kohtuda. See võib osutuda põnevaks, kuna suudate mõne oma sõbraga koheselt leida suhtlusteema, mis köidab Teie tähelepanu. Võtke aega, et mõelda, kas see inimene vastab Teie kriteeriumile. Enne uude olukorda hüppamist kaaluge kõiki aspekte.

Kaksikud: Olge soovimatu tähelepanuga ettevaatlik, sest võite leida, et inimesed on teie suhtes liiga pealesuruvad. Praegu pole õige aeg kaaluda uut suhet, sest romantilised suhted osutuvad lühiajaliseks. Selle asemel veetke aega oma lähedaste ja kallitega ning kuulake nende nõuandeid ja soovitusi harmoonilise armuelu loomiseks.

Vähk: Vältige oma isiklikus elus liigset tööd, kuna see võib Teile koormavat mõju avaldada. Vabastage oma soovimatud koormused ja keskenduge oma laadimisvajadustele. See on aeg ennast kasvatada ja mitte anda järele teiste nõudmistele. Asetage ennast oma suhte keskmesse ja seejärel jälgige tulevikuvõimalusi.

Lõvi: Võite olla emotsioonide osas haavatav. Laske oma emotsionaalsel energial voolata ja oodake intensiivseid vestlusi oma romantilise partneriga. See on õige aeg avada oma tundeid ja jagada oma ebakindlust tuleviku suhtes. Koos leiate viisi, kuidas Te end turvaliselt tunda saate.

Neitsi: Peate oma elu üle juhtima ilma liigselt kontrolli omamata. Leidke oma väljendusvõimalused ja ärge olge isiklikus elus alistuv. Teie romantiline elu on pooleli ja seda peate pidevalt täiustuma. Hoidke enda ümber positiivset õhkkonda, kohtudes nendega, kes Teist tõeliselt hoolivad.

Kaalud: Ärge olge tuleviku suhtes liiga fikseeritud. Elage olevikus ja võtke asju nii, nagu need tulevad. Need, kes on vallalised, peavad laskma oma egol murduda ja leida aega armastuseks. Ärge olge idealist, vaid püüdke kõigepealt luua side. Need, kes on püsisuhtes, peavad andma oma partnerile ruumi ja mitte olema üksteise suhtes hinnangulised.

Skorpion: Peate vabanema oma varasematest sidemetest, mis ei anna Teie elule enam väärtust. Hoidke avatud meel ja olge avatud oma lähedaste soovitustele. Uurige, mis paneb Teid end turvaliselt tundma, ja töötage selle saavutamiseks. Suhtes olevad inimesed peaksid oma sõnu jälgima, kuna Teie partner on täna tõenäoliselt tundlikus tsoonis.

Ambur: Võiksite oma eluenergiat tasakaalustada, et olla heas ruumis. Need, kes on pühendunud, peaksid vaidluste korral ettevaatlikult käituma, vastasel juhul võite jõuda punkti, kust tagasiteed ei ole. Töötage suhete taastamiseks hea tervise juurde. Need, kes on vallalised, peaksid olema avatud ideele uurida oma elus uusi mõõtmeid.

Kaljukits: kui olete kellelegi tõsiselt mõelnud, ilma seda väljendamata, siis lisate endale liigset stressi. Parem on need tunded asjaomasele inimesele avaldada ja oodata tema vastust. Nii saate palju rohkem selgust ja Teie meel on lõdvestunud. Olge kannatlik ja tunnete peagi võidu maitset.

Veevalaja: Ees ootab põnev päev, kuna olete seiklusrikkas meeleolus. Põgenemine kallimaga on just see, mida on vaja armuelu vürtsitamiseks. Koostage plaan ja korraldage oma töökoormus vastavalt sellele. Need, kes on vallalised, võivad tunda end pisut vananenult ja peaksid vältima üksi olemist. Kohtuge vanade sõpradega ja värskendage end.

Kalad: Peate jõudma tagasi selle põhitõe juurde, mida soovite. Rääkige oma partneriga ja mõelge suhte ja selle üle, kuhu see suundub. Üksteisele ruumi andmisest ja hellusest ei ole kahju. Need, kes on vallalised, ei peaks stressi tekitama, kui nende senine armuelu on ebaõnnestunud. Aeg muutub varsti.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope