Armastuse ja suhte horoskoop 8. juuliks 2022


Jäär: seni, kuni olete ettevaatlik ja hoiate oma autoriteeti kontrolli all, ei pea te muretsema oma suhte tasakaalutuse pärast. Pidage lihtsalt meeles, et teie emotsionaalne kohalolek on suhtes oluline ja teil pole vaja kellelegi midagi tõestada. Lubage oma partneril end armastatuna tunda.

Sõnn: Kui käitute õigesti, saate juba täna oma kauaaegse suhte uuesti üles ehitada. Pöörake tähelepanu sellele, kuidas oma aega veedate. Tervislik lähenemine romantilisele ajale on ette planeerimine. Pange oma kaaslane oma prioriteetide nimekirja kõige kõrgemale, et tugevdada oma suhet.

Kaksikud: Olete valmis oma suhte järgmisele tasemele viima. Kui tegemist on romantikaga, olete valmis riskima. Selle tulemusena reageerite olukorrale pigem toore emotsiooni kui ratsionaalsuse kohast. Kui tunnete end pisut hulluna, proovige positsioneerida see, mida lauale panite, realistlikus kontekstis.

Vähk: Peagi saate oma tunnete üle kontrolli ja suudate keskenduda oma elu aspektidele, mis on teile isiklikult ja tööalaselt olulised. Näitate oma kallimale igal ajal üles kaastunnet, ustavust ja hellust. Teie partner on teie suhtumisest rabatud ja vastab tunnetele.

Lõvi: Täna avastate, et olete mõtisklevas meeleolus. Teil on võime näha asju sellisena, nagu need teie armuelus tegelikult on. Arvestades teie praegust meeleolu, on ebatõenäoline, et proovite täna minna vastuvoolu. Te tegelete iga olukorraga ükshaaval. See aitab teie suhet stabiliseerida.

Neitsi: Võluvad sõnad teevad teie kallima teile veelgi armsamaks. Teie kaaslane rahuldab kõik teie emotsionaalsed nõudmised ja päev lõpeb teie jaoks positiivse ja rõõmsa noodiga. Rõõmus jagatud kogemus aitab kaasa positiivse vibratsiooni kujunemisele suhetes, mida praegu arendatakse.

Kaalud: Täna võite leida end liiga tundlikuna oma väljavalitu sõnade suhtes. Püüdke vaadata selle inimese helgemat poolt. Väiksem vaidlus ei mõjuta teie suhet, kui koos partneriga olete üksteisele tõeliselt pühendunud. Mõelge välja põhjus, miks ta on täna provokatiivses meeleolus.

Skorpion: Teie romantiline elu on praegu täiesti probleemideta. Püüdke veeta päev koos inimesega, kellest hoolite ja keskenduge asjade tegemisele, mis panevad teda tundma ainulaadse ja hinnatuna. Leidke põnev koht, et rääkida oma tunnetest inimesega, kellest hoolite kõige rohkem.

Ambur: Olete viimasel ajal palju mõelnud oma armuelule ja mõned küsimused on tugevamalt üles tõusnud. Kui teate, mida tegelikult soovite, on teil võimalus piiravatest asjaoludest välja pääseda. On tunne, et need lämmatavad teie loovust, kuid on oluline meeles pidada, kui kaugele olete juba jõudnud.

Kaljukits: Suhet lähedase inimesega, mida proovite käsitleda, häirivad vaimsed mustrid. Kui need asjad tulevad pinnale, on teil parem võimalus tuvastada tegurid, mis viisid probleemide ilmnemiseni. Kui saate kõnealuse inimesega rääkida, on teil võimalus sellest üle saada.

Veevalaja: Olge oma armuelus ettevaatlik. Teie praegune suhe võib olla ohus, kui endine partner proovib teie ellu uuesti siseneda. Kui otsustate oma suhte taaselustada, satub usaldus praeguse partneriga ohtu. Olge enda vastu aus, isegi kui tõde pole ilus.

Kalad: Olles minevikus haiget saanud, olete nüüd karmist tegelikkusest teadlikum. Seekord mõistate, et asjad on täpselt nii, nagu nad on ja kuigi eemaldumine pole lihtne, teete seda hoolimata sellest, et see on raske. Ja teete seda teadmisega, et andsite kõik, mis teil oli, mis mille üle saate uhke olla.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope