Armastuse ja suhte horoskoop 8. juuniks 2022


Jäär: Täna võib teile tunduda, et kaaslasega suhtlemine on raskendatud. Teie mõistus võib olla konfliktses olekus; seetõttu võib olla keeruline edastada oma kallimale mis tahes ühtset sõnumit. Kasutage aega oma enesetunde selgitamiseks.

Sõnn: See on ilus päev sõpradega koosviibimiseks või romantiliste sündmuste planeerimiseks. Proovige minna uutesse kohtadesse, kuhu te tavaliselt ei läheks, et leida see üks eriline inimene.

Kaksikud : Täna on suurepärane võimalus mõtiskleda selle üle, kui hämmastav ja abivalmis teie praegune või tulevane partner tegelikult on. Hoolimata asjaolust, et te ei pruugi alati nõustuda, suudate tavaliselt oma erimeelsused leppida ja üksteisele andestada.

Vähk : Täna on teil kalduvus olla iseenda halvim vastane. Teile võib jääda mulje, et pole mõtet otsida kedagi, kellega oma romantilist elu jagada. Tunnete, et iga inimene, kellest võib saada romantiline partner, valmistab pettumuse. Jätkake, varsti muudate meelt.

Lõvi: Teie praeguse suhte edenemine võib tunduda kogelevana või võib-olla isegi täielikult peatunud. Leplikud liigutused ei pruugi partnerile hästi korda minna, ükskõik kui väga te seda ka ei tahaks. Pausi võtmine, asjade läbimõtlemine ja mõnel lahendusel iseseisvalt välja tulemine on parim tegevusviis.

Neitsi: Kõik teie majapidamiskohustused tunduvad täna kurnavad. Kui tunnete end kurnatuna, peaksite pingutama, et olla aus inimestega, kellest hoolite. Olukord ei parane, kui te ei tee oma häält kuuldavaks.

Kaalud: Vallalistel on täna võimalus kohtuda kellegi huvitavaga, seega peaksid nad pöialt hoidma. Vaadake veebis ringi ja vastake kõigile sõnumitele, mis teid ootavad. Võimalik, et keegi ootamatult äratab teie huvi. Olge siiski ettevaatlik ja ärge seadke oma turvalisust ohtu.

Skorpion: Tänase päeva lõpus võib Teid oodata meeldiv üllatus. Näiteks need, kes on kaugsuhtes, võivad täna pärastlõunal kuulda lummavaid uudiseid oma partneri üllatuslikust saabumisest.

Ambur: Isegi kui pikaajaliste suhete hoidmine võis teile varem keeruline olla, on suur tõenäosus, et leiate täna kellegi, kes sobib. Võimalik, et tulevane paariline jõuab teieni huvitavat teed pidi. Hoidke silmad lahti.

Kaljukits: olge ettevaatlik, kui kaldute osalema vaidlusi tekitavates debattides. Pinevad olukorrad vaid pingestavad ja süvendavad teie suhetes juba olemasolevat lõhet. Täna on ideaalne aeg tuua oma pereellu harmooniat ja tugevdada sidet, mida jagate oma kallimaga.

Veevalaja : Kui rääkida teie romantilisest elust, siis uskuge oma saatusesse. Romantikal on viis valgustada enda tahke, mille olemasolust poleks te võib-olla teadnudki. Kui hakkate teise inimese vastu romantilisi tundeid tekitama, on see justkui uus vaatenurk, mis võimaldab teil vaadata kõiki oma elu aspekte positiivsemas valguses.

Kalad: Tõenäoliselt avastate, et olete täna lummatud ja tõmmatud erinevatesse suundadesse. Võimalik, et teile meeldib sõpradega igasugustel teemadel vestelda, isegi nii palju, et see häirib teie tähelepanu ja võib-olla ärritab teie kaaslast. Seadke piir, kui palju aega soovite oma sotsiaalsele elule kulutada, ja pidage sellest kinni.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope