Armastuse ja suhte horoskoop 8. maiks 2022


Jäär : Kui teil on suhteprobleeme, pole vaja ratsionaalselt mõelda. Alateadvus on see, kust vastused tulevad. Hea mõte on praegu oma unistustele ja sisetundele tähelepanu pöörata, sest need võivad sisaldada olulisi signaale. Kui pöörate tähelepanu sellele, mida neil öelda on, võite säästa palju aega ja vaeva.

Sõnn : Heitke pilk oma romantiliste suhete osas oma kõige püsivamatele püüdlustele ja vaadake, kas need sobivad. Püüd ei pruugi mitte ainult anda juhiseid ideaalse partneri leidmiseks, vaid võib anda ka teavet selle kohta, kust partnerit otsida. Võtke aega vaatlemiseks ja seejärel uskuge oma võimesse enda tähelepanekute põhjal tegutseda.

Kaksikud : Kuigi olete viimasel ajal tegelenud mõne peremurega, hakkab see lõpuks aeglaselt kaduma. Kui asjad lähevad hästi, kasutage võimalust näidata oma perele, kui palju te hoolite ja kui väga austate nende eelistusi. Kõrgele kohale asumine pälvib teile lugupidamise ka oma partneri poolt

Vähk : otsustage, mida tegelikult suhtest tahate ja mida võiksite teha teisiti, et see veelgi parem oleks. Veetke täna oma kallimaga kvaliteetaega ja jagage mõnda oma eredamat unistust. See on suurepärane aeg üksteist paremini tundma õppida.

Lõvi : Tõenäoliselt saate täna meeldiva üllatuse osaliseks ja olete terve päeva rõõmsameelne. Teie ja teie partneri vahel on soe ja südamlik side. Töölt koju jõudes oodake midagi meeldivat. Kallim võib planeerida ühist romantilist puhkust. Vallalised võivad täna avastada oma elu armastuse.

Neitsi : Ärge jääge oma arvamustesse liiga kinni ja olge kannatlik kuulaja. Partneriga avatud suhtluse säilitamine võib aidata pingeid vähendada ja soojust taastada. Kui teie ja teie väljavalitu olete viimasel ajal kogenud palju stressi, peaks tänane päev olema hea, et need mured selja taha jätta ja suhe taaselustada.

Kaalud : Veenduge, et olete heas vormis ja sobivas meeleseisundis, sest kohtute intrigeeriva inimesega. Kulutage täna hommikul veidi rohkem aega riietumisele, et hea ja atraktiivne välja näha. See inimene ei pruugi olla teie tavaline tassike teed, kuid ta annab teile asjadest värske ülevaate. See vürtsitab teie igapäevast rutiini.

Skorpion : olge valmis andestama ja unustama, et oma armuelus edasi liikuda. Et kallimaga rahu sõlmida, tuleb esmalt silmitsi seista oma minevikuga. Suhte pikendamiseks, isegi kui see on alguses keeruline, on oluline, et teie ja teie partner räägiksite tõeliselt olulistest asjadest. Tähistage oma edu, kui teil on õnnestunud see probleemideta läbida.

Ambur : täna keskendute stabiilsuse ja järjepidevuse tunde tekitamisele. Tõenäoliselt kulutate rohkem aega ja vaeva enda ja oma lähedaste jaoks rikastava kodukeskkonna loomisele. Perekonna ja sõprade läheduses olemine annab teile kuuluvustunde ja teie partner on tõeliselt õnnelik, et saate sellest osa.

Kaljukits : Teiega juhtub häid asju, tähed on täna teie poolt. Kuna olete armastavas suhtes, tunnete end täna nagu seitsmendas taevas. Täna võib sind üllatada armastatu hooliv kiindumus. Oma sideme tugevdamiseks vastake talle samaga, mida olete saanud.

Veevalaja : Keskkonnavahetus teeb teie armueluga imet. Teie ja teie partner võite kaaluda uut algust uues kohas. Võimalik, et kaalute maja ostmist ja pere kolimist ühe katuse alla. Enne selle otsuse tegemist kaaluge kõiki oma alternatiive, mis võivad teie elu paremaks muuta.

Kalad : Teil on aeg leida konstruktiivne lähenemine isiklikes suhetes tekkivate vaidluste lahendamiseks. Kui keegi, kellest hoolite, valmistab teile pettumuse, on kiusatus järele anda ja loobuda. Järk-järgult võite aru saada, et teil pole inimeste reaktsioonile mingit mõju. Suhte positiivsetele külgedele keskendumine võib olla õige strateegia.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope